Šernai vs Makroflex (55:58)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 09 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Karštoje vakaro dvikovoje "Makroflex" įrodė savo pranašumą

2015 kovo 09 d., Pirmadienis, 23:18 val., peržiūros: 717

Pirmadienį, kovo 9 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „30+“ lygos, pirmojo etapo dvikova tarp vietos „Šernų“ ir svečių „Makroflex“. Pirmąjį kėlinį fantastiškai sužaidė šeimininkai, kurie jau turėjo penkiolikos taškų pranašumą. Visas likusias rungtynes jie dominavo po krepšiais, tačiau lemiamu metu sėkmė nusišypsojo svečių ekipai, kuri panaikino deficitą bei išplėšė pergalę.

Pirmasis kėlinys prasdiėjo taikliu svečių ekipos tritaškiu, tačiau tuomet „Šernai“ įjungė aukščiausią pavarą bei dominavo ne tik puolime, bet ir gynyboje. Jie surezgė 19:2 spurtą ir įgavo jau 14 taškų pranašumą. Likusią kėlinio dalį komandos sužaidė apylygiai, bet „Šernai“ prie turėto pranašumo pridėjo dar taškelį – 24:9. Antrąjį kėlinį „Makroflex“ ekipa pradėjo pelnydama keturis taškus paeiliui, o „Šernai“ atsakė taikliu dvitaškiu. Tuomet svečiai laimėjo atkarpą 8:0 ir sumažino atsilikimą jau tik iki penkių taškų. Kėlinuką šeimininkai užbaigė pridėdami tris taškus, o jų varžovai – du. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas 29:23.

Trečiąjį ketvirtį „Makroflex“ ekipa pradėjo sėkminga atkarpėle 9:4 ir sumažino atsilikimą jau tik iki minimumo. Tuomet „Šernai“ smeigė du tolimus metimus bei vėl kiek nutolo nuo savo varžovų. Visgi, kėlinuką svečiai užbaigė pelnydami septynis taškus, o varžovams leido įmesti tik du ir taip sumažino atsilikimą iki minimumo – 41:40. Visą ketvirtąjį kėlinį vyko gan atkakli kova ir nei viena komanda nesukūrė jokių didesnių spurtų. Likus žaisti apie minutę laiko, „Makroflex“ turėjo dviejų taškų pranašumą, kurį galėjo nubraukti „Šernų“ ekipos žaidėjas E.Plenta. Visgi, pastarojo du baudos metimai skriejo pro šalį, o kitoje aikštelės pusėje, besibaigiant atakai skirtam laikui, fantastišką tritaškį pataikė A.Matuzevičius bei taip padėjo tašką šiose rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 55:58.

Šernai: Egidijus Plenta – 15 tšk. (14 atk. kam., 5 išpr. praž.), Paulius Atkočiūnas – 10 tšk. (13 atk. kam.), Rytis Vaičys – 10 tšk.

Makroflex: Andrius Matuzevičius – 21 tšk. (5 išpr. praž.), Martynas Motiejaitis – 11 tšk., Justinas Leitanas – 7 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.)

Nugalėtojų trenerio paklausus kas lėmė pergalę, šis atsakė: „Pataikėm porą svarbių metimų, porą atakų apsigynėm ir tas nulėmė pergalę. Labai mažos detalės lemė, lygi kovą vyko. Trečiajame kėlinyje buvom pasiviję, o ketvirtam kėlinyje vyko atkakli kova. Sakau, pergalę nulėmė mažos detalės – vienas atkovotas kamuolys, vienas perimtas, vienas pataikytas metimas ir viskas“.

„ACME grupė“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Šernų“ pranašumą (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 22:01 val.)„30+ lygoje“ dramatiška „Korio“ pergalė po prątesimo (2014 spalio 21 d., antradienis, 21:02 val.)„Makroflex“ antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš „Šernus“ bei žengė į finalą (2015 balandžio 20 d., pirmadienis, 23:32 val.)„Makroflex“ be vargo sutiuškino „Remzą“ (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 19:14 val.)„Makroflex“ užtikrintai įveikė „Remzos“ krepšininkus (2015 kovo 31 d., antradienis, 22:59 val.)„Makroflex“ pusfinalį pradėjo pergalingai (2015 balandžio 15 d., trečiadienis, 23:53 val.)Komandinį žaidimą žaidę „Makroflex“ neturėjo vargo su „ACME grupe“ (2015 kovo 06 d., penktadienis, 23:08 val.)„Remza“ palaužė „Makroflex“ krepšininkus (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 19:46 val.)30+ lygoje, „Remza“ po atkaklios kovos palaužė „Šernus“ (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 23:53 val.)„Makroflex“ nesunkiai palaužė „Remzos“ ekipą (2015 sausio 13 d., antradienis, 22:43 val.)