PROJEKTŲ GAMA GTV & MOBIRINGAS vs MIKROVISATA (69:64)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 vasario 02 d., Antradienis, 20:30 val. @ Babtų gimnazija, Kėdainių g. 48, Babtai LT-54329

"Projektų Gama GTV & Mobiringas" rungtynių pabaigoje išlaikė persvarą ir nugalėjo

2010 vasario 02 d., Antradienis, 22:18 val., peržiūros: 3358

Šiandien (02.02), Babtų gimnazijos sporto salėje, susigrūmė dvi "Įmonių" lygos komandos, šeimininkai "Projektų Gama GTV & Mobiringas" sutiko svečius "Mikrovisatos" vyrukus. Rungtynes pradėjo šeimininkai iškart taikliu metimu iš vidutinio nuotolio. Visą rungtynių svečiai bandė prisivyti varžovus, o pabaigoje jiems tetrūko 3 taškų, tačiau pritrūko laiko ir turėjo nusileisti šeimininkams. Nors rungtynėse buvo į ką pažiūrėti ir rungtynių pabaiga suintrigavo, tačiau pergalę šventė "Projektų Gama GTV & Mobiringas" komandos krepšininkai rezultatu 69:64 (20:15, 15:14, 19:11, 15:24).

Pirmasis kėlinys prasidėjo šeimininkų atkovotu ginčo kamuoliu ir iš vidutinio nuotolio pelnytais taškais. Svečiams rungtynių pradžia nebuvo sėkminga, tik po kelių atakų įmetė pirmuosius savo taškus, o tada sekė 7 taškai šeimininkų naudai (11:2). Įpusėjus kėlinukui, rezultatas kito nesmarkiai, komandos neskubėjo ir žaidė kiek atsipalaidavusios. Likus žaisti tris su puse minutės iš toli antrą syk iš eilės pataikė svečių komandos žaidėjas K.Kumža, ir sušvelnino skirtumą iki 3 taškų. Bet tada po krepšiu įmetęs taškus taip pat ir varžovus privertė prasižengti centro puolėjas iš "Projektų Gama GTV & Mobiringas" ekipos D.Čepulis ir realizavęs baudos metimą padidino pranašumą iki 6 taškų. Gale kėlinio komandos apsikeitė dar taškais ir po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 20:15.

Antrajame kėlinyje komandos dažniau atakavo iš toli, deja daugelis metimų skriejo pro šalį. Dėl to ir kėlinys nebuvo labai rezultatyvus, sužaidus kelias minutes komandas teskyrė 2 taškai, bet tada šeimininkai pradėjo auginti pranašumą. sužaidus 7:4 atkarpą šeimininkai turėjo 5 taškus savo naudai, o likus žaisti paskutines dvejas minutes, komandos dažniau rinko taškus nuo baudų metimo linijos. Kėlinį komandos sužaidė pelnydami panašų taškų skaičių 15:14, o rezultatas buvo 35:29 vis dar pirmavo šeimininkų komanda.

Trečiąjį kėlinį puikiai pradėjo šeimininkai. Jie iškart pelnė 7 taškus ir tik po kurio laiko leido pelnyti svečiams taškų (42:32). Šiame kėlinuke komandos žaidė apylygiai, vyko dažni keitimai. Įpusėjus kėlinukui komandas skyrė 16 taškų, o rezultatas buvo 49:33. Komandos dar apsikeitė po keliomis iš eilės sėkmingomis atakomis, o pasibaigus kėliniui komandas vistiek skyrė dviženklis skirtumas 54:40.

Ketvirtasis kėlinys buvo intrigų virtinė, atsilikinėdami dviženkliu skirtumu "Mikrovisatos" vyrukui sužaidus pusę kėlinio (63:47), ėmė tirpdyti skirtumą. Kelias minutes minutes šeimininkams nepavyko pelnyti taškų, o tuo tarpu svečiai ištirpdė skirtumą iki 9 taškų. Šią dešimties taškų spurtą nutraukė šeimininkų žaidėjo T.Augučio taiklus tolimas metimas. Tačiau svečiai dar nepasidavė ir per trijų minučių laikotarpį vis tirpdė skirtumą, likus žaisti nepilną minutę po minutės pertraukėlės komandas skyrė 3 taškai. Išlyginti rezultatą dar galėjo svečiai, bet tolimas metimas skriejo pro šalį, o šeimininkai nesugebėjo pelnyti taškų, paskutinėje atakoje, taigi dar buvo neprarastos viltys svečiams, bet jie sugebėjo padaryti klaidą ir greitos atakos metu šeimininkai pelnė du taškus taip nugalėdami savo varžovus rezultatu 69:64.

Po rungtynių pakalbintas "Projektų Gama GTV & Mobiringas" komandos treneris teigė, jog paskutiniame kėlinyje žaidė atsarginių žaidėju suolelis dėl to ir toks rezultatas.

"Projektų Gama GTV & Mobiringas": M.Giedraitis 15 taškų ir N.Paulauskas 10 taškų.

"Mikrovisata": J.Rajackas 15 taškų, K.Kumža ir P.Šmitas po 11 taškų bei T.Didonis 10 taškų.

Ketvirtame kėlinyje "Projektų Gama GTV & Mobiringas" išlaikė persvarą ir laimėjo (2010 vasario 13 d., šeštadienis, 17:48 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" iškovojo nesunkią pergalę (2009 spalio 29 d., ketvirtadienis, 20:48 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" toliau žengia be pralaimėjimų (2009 lapkričio 09 d., pirmadienis, 21:23 val.)„Projektų gama GTV & Mobiringas“ nesunkiai nugalėjo varžovus (2009 gruodžio 23 d., trečiadienis, 00:09 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" apgynė namų sienas (2010 sausio 29 d., penktadienis, 00:09 val.)Nesunki "Projektų gama GTV & Mobiringas" pergalė (2009 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 21:30 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" gavo pamoką nuo "Celsis & LTC" (2009 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:19 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" po atkaklios kovos palaužė "Olympic casino" (2009 gruodžio 13 d., sekmadienis, 22:08 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš "Mikrovisatos" (2010 sausio 14 d., ketvirtadienis, 21:19 val.)„Projektų gama GTV & Mobiringas“ nepaliko jokių vilčių laimėti "Kamestai" (2010 vasario 18 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)