HIDRAULINĖS SISTEMOS vs SISTEMATIKA (74:62)Kauno Mero taurė 2008 » Atkrintamosios rungtynės
2008 spalio 11 d., Šeštadienis, 15:00 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

Paaiškėjo "Studentijos" varžovai "Kauno Mero mažosios taurės" pusfinalyje

2008 spalio 11 d., Šeštadienis, 17:09 val., peržiūros: 4397

Šiandien, spalio 11 dieną, "Kauno energijos" sporto salėje aikštelės šeimininkai "Hidraulinės sistemos" susitiko su "Sistematika". Rungtynės buvo gana dinamiškos – greitas žaidimas, daug metimų, tačiau neišvengta ir klaidų. Pirmoje rungtynių dalyje vyko aplygė kova, tačiau dėka keletos sėkmingų atkarpų į piekį įsiveržė šeimininkai ir antroje rungtynių dalyje neleido varžovams jų pavyti, tiesa, legva nebuvo. Pergalę, o tuo pačiu ir kelialapį į "Kauno Mero mažosios taurės" pusfinalį iškovojo "Hidraulinės sistemos". Galutinis rungtynių rezultatas – 74:62. Pusfinalyje "Hidraulinės sistemos" susitiks su "Studentija", kurie 62:41 įveikė "Seną chebrą".

Nuo pat rungtynių pradžios ekipos žaidė gana greitą žaidimą ir daug atakavo, tačiau taiklumas buvo vidutinis. Šis ketvirtis buvo permainingas, bet besivejančių vaidmenyje buvo "Sistematika". Po pirmojo ketvirčio jie šioje rolėje ir liko – 18:15.

Antrąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo svečiai ir persvėrė rezultatą – 20:21. Tačiau po to aikštėje įsivyravo chaosas ir porą minučių abi komandos nepelnė taškų. Vis dėlto, čia tinka posakis "Tyla prieš audrą": pukią atkarpą sužaidę "Hidraulinės sistemos" ekipos žaidėjai netrukus susigrąžino pranašumą ir privertė varžovus prašyti minutinės pertraukėlės ( spurtas 10:0 ). Per likusį kėlinio laiką komandas skiriančio skirtumo nepavyko žymiai pakoreguoti ir pirmoji rungtynių pusė baigėsi rezultatu 36:28.

Po didžiosios pertraukos dar labiau ėmė ryškėti šeimininkų fizinis pranašumas, ypač kova dėl atšokusių kamuolių, kurioje "Hidraulinės sistemos" ir per praeitus du ketvirčius ėmė viršų. Po kelis kartus kartojami metimai privertė "Sistematiką" dažnai pažeidinėti taisykles, tačiau nors ir ryškiai pralaimėdami mikrodvikovas šiose srityse, svečiai leido priešininkams padidinti skirtumą tik 3 taškais – 58:47.

Paskutiniame ketvirtyje jautėsi žaidėjų nuovargis ir tai šiek tiek kenkė žaidimo kokybei. Vis dėlto, aikštėje vyko lygus žaidimas, kuris buvo naudingesnis šeimininkams. Pagirtinas buvo "Sistematikos" noras kovoti iki paskutinės sekundės, nors ir pralaimima dviženkliu pranašumu. Pergalę rezultatu 74:62 iškovojo "Hidraulinės sistemos" .

Šios rungtynės buvo pirmosios "Hidraulinės sistemos" su naujuoju treneriu Mantu Lenkum, kuris po rungtynių kalbėjo: "Sunkios rungtynės. Rungtynės buvo truputį chaotiškos.Gal savaitgalis sudėtingas buvo. Nu man pirmosios rungtynės trenerio karjeroj. Svarbu pergalė. Džiaugiuosiu, kad komanda iškovojo pergalę."

Nugalėtojų komandoje pasižymėjo T.Gudaitis ( 16 taškų ), E.Marcinkevičius ( 13 taškų ), T. Vainoras ( 11 taškų ir 10 atkovotų kamuolių ) ir P.Čižauskas ( 10 taškų ).

"Sistematikos" gretose išsiskyrė N.Nausėda ( 27 taškai ) ir A.Nausėda ( 14 taškų ).

"Kauno Mero mažosios taurės" turnyro didžiausią trofėjų virš galvų iškėlė "Hidraulinės sistemos" (2008 spalio 25 d., šeštadienis, 19:45 val.)Po labai įtemptos kovos pirmąją pergalę iškovojo "Studentija" (2008 rugsėjo 16 d., antradienis, 22:36 val.)"Hidraulinės sistemos" ekipa nesunkiai nugalėjo "Sena chebrą" (2008 spalio 04 d., šeštadienis, 18:35 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė "Statybininkų Rengimo Centras" (2008 rugsėjo 17 d., trečiadienis, 20:39 val.)"Bangos energetika & Diremta" įveikė "Sistematiką" (2008 rugsėjo 24 d., trečiadienis, 22:06 val.)Po atkaklios kovos "Hidraulinės Sistemos" iškovojo pergalę (2008 rugsėjo 27 d., šeštadienis, 16:45 val.)"Varaida" sulygino su žeme "Sistematiką" (2008 rugsėjo 29 d., pirmadienis, 00:39 val.)Pusfinalio rezultatas kalba pats už save (2008 spalio 19 d., sekmadienis, 18:24 val.)