KKL NGST vs BC „Rhino“ (130:93)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 birželio 24 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

76 Dominyko Grunkio taškai leido lengvai laimėti „KKL NGST“ komandai

2024 birželio 24 d., Pirmadienis, 21:30 val., peržiūros: 124

Pirmadienį,birželio 24 dieną, TPMC vyko Vasaros lygos susitikimas tarp „KKL NGST“ ir BC „Rhino“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje BC „Rhino“ pataikė 6 tritaškius per kėlinį, bet niekaip negalėjo sustabdyti D. Grunkio ir po pirmojo kėlinio turėjo vytis. Antrajame kėlinyje BC „Rhino“ klydo, o tuo naudojosi „KKL NGST“, kurie kosminiu puolimu per pirmąją pusę pelnė 65 taškus ir susikrovė 16 taškų pranašumą.

Antroje pusėje įspūdingai rungtynes pradėjęs D.Grunkis šiek tiek sustojo, bet jo komandos draugai puikiai perėmė iniciatyvą. Vis gi, paskutinis kėlinys ir vėl priklausė D. Grunkiui, kuris ir pataikė tritaškius, ir kartojo komandos draugų metimus bei surinko įspūdingus 76 taškus. Galutinis rungtynių rezultatas 130:93 (33:30, 32:19, 25:23, 40:21).

„Krepsiniofanai.lt“ nesileido triuškinami „KKL NGST“ ekipos (2024 birželio 26 d., trečiadienis, 22:39 val.)„Vasaros“ lygos čempionais tapo „KKL NGST“ krepšininkai (2024 liepos 04 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)Vasaros lygoje ‒ sėkmingas „KKL NGST“ startas. (2024 birželio 03 d., pirmadienis, 22:30 val.)BC „Rhino“ panaikino dviženklį deficitą ir po pratęsimo palaužė „Kaunas Mayhem“ ekipą (2024 birželio 20 d., ketvirtadienis, 20:04 val.)Vasaros lygoje „KKL NGST“ įveikė „Rimo & Patikima liniją“ (2024 birželio 16 d., sekmadienis, 21:43 val.)Vasaros lygoje į finalinį ketvertą pateko „KKL NGST“ (2024 liepos 01 d., pirmadienis, 21:13 val.)G. Užpalio dvitaškis išplėšė pergalę „Plastenai“ (2024 birželio 13 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)„KKL NGST“ įtikinamai įveikė „Šauktinius“ (2024 birželio 17 d., pirmadienis, 23:57 val.)„KKL NGST“ lengvai įveikė „Kauną Mayhem“ (2024 birželio 04 d., antradienis, 22:03 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Šauktiniai“ (2024 birželio 11 d., antradienis, 21:58 val.)