VILKIJOS "ECOWOOD & TARP GĖLIŲ" vs BANGOS ENERGETIKA & DIREMTA (68:98)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 gruodžio 05 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Vilkijos ŽŪM, Čekiškės g. 128, Vilkija

Triuškinanti "Bangos Energetikos & Diremtos" pergalė

2007 gruodžio 05 d., Trečiadienis, 21:07 val., peržiūros: 4752
Šį trečiadienio vakarą Aukso lygos A pogrupyje "Ecowood & Tarp Gėlių" savoje aikštėje priėmė "Bangos Energetikos & Diremtos" komandą. Svečiai nuo pat pirmosios rungtynių minutės išsiveržė į priekį ir viso susitikimo metu tik didinę savo pranašumą šventė triuškinančią pergalę rezultatu 68:98. Šeimininkai išsiskyrė nebent tuo, kad parodė, jog puikiai moka grasinti teisėjams bei varžovams.

Dvikovos pradžioj aikštėje vyravo apylygė atkakli kova. Praėjus porai minučių bangiečiai įsižaidė ir vedini Aurimo Karbausko ėmė krautis pranašumą. Po pirmųjų dešimties minučių "Bangos Energetika & Diremta" pirmavo dešimčia taškų – 15:25.

Antrajame ketvirtyje prisiteikė
"Ecowood & Tarp Gėlių" ekipos toliašaudė artilerije. Šeimininkai pataikę keturis tritaškius iš eilės neleido priešininkams dar labiau nutolti. Visgi, iki pertraukos likus dešimčiai sekundžių svečiai du kartus iš eilės pataikė dvitaškį su pražanga ir taip dar labiau padidino savo persvarą. Pirmoji dvikovos pusė baigėsi rezultatu 37:54.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo šešiais Dariaus Naudžiūno dvitaškiais iš eilės. To neišlaikė
"Ecowood & Tarp Gėlių" žaidėjo Rimvydo Poškaičio nervai, kuris buvo nubaustas technine pražanga. Tačiau šeimininkai nepalūžo ir kovingai žaisdami neleido varžovams susikrauti dar didesnio pranašumo. Prieš paskutinį ketvirtį bangiečiai pirmavo 20-čia taškų – 52:72.

Ketvirtajame kėlinyje aikštėje dominavo "Bangos Energetikos & Diremta". Šeimininkai, regis, galutinai nuleido rankas ir svečiai dar labiau padidinę savo atotrūkį iškovojo trečiąją pergalę rezultatu 68:98.

Po susitkimo pakalbintas svečių trenerį pavadavęs Ričardas Brovka teigė: "Treniruočių pobūdžio rungtynės. Tiesiog esam stipresni".

"Ecowood & Tarp Gėlių" gretose 29 taškus pelnė Nerijus Gurskas, 21 – Rimvydas Poškaitis.

"Bangos Energetikos & Diremtos" ekipoje dvigubus dublius atliko Aurimas Karbauskas (24 taškai, 10 atk. k.), ir Darius Naudžiūnas (20 taškų, 18 atk. k.). 14 taškų įmetė Renatas Daunys, 11 – Ignas Razutis, po 10 – Mantas Skukauskas bei Kristupas Rainys.

Šeimininkų treneris teisėjų darbo nevertino, o svečiai arbitrams skyrė po 7 balus.
Užtikrinta "Bangos energetikos & Diremtos" pergalė (2007 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)Įspūdingas "Bangos Energetika & Diremta" startas "Aukso" lygoje (2007 lapkričio 05 d., pirmadienis, 19:59 val.)"Bangos energetika - Diremta" sutriuškino "Dumblą" (2007 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)Netikėta "Atleto" pergalė prieš "Bangos Energetiką & Diremtą" (2007 gruodžio 12 d., trečiadienis, 22:26 val.)Svarbi "Atleto" pergalė (2007 gruodžio 19 d., trečiadienis, 21:06 val.)"Bangos energetika - Diremta" sutriuškino "Krepšinis.net" ekipą (2007 gruodžio 10 d., pirmadienis, 19:53 val.)"Bangos Energetika & Diremta" užtikrintai įveikė "Idomus" (2008 vasario 08 d., penktadienis, 22:40 val.)Po atkaklios kovos pergalę šventė "Era+Eternit", nugalėdami "Bangos Energetiką & Diremtą" (2007 gruodžio 09 d., sekmadienis, 22:18 val.)"Bangos energetika & Diremta" reabilitavosi po vakarykščio pralaimėjimo (2008 vasario 24 d., sekmadienis, 15:03 val.)"Tophouse & Amafora" namuose nugalėjo "Bangos energetika & Diremta" ekipą (2008 vasario 23 d., šeštadienis, 18:19 val.)