KAMESTA vs MAKROFLEX (60:42)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 sausio 29 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava LT-53216

„Kamesta“ palaužė „Makroflex“ krepšininkus

2009 sausio 30 d., Penktadienis, 01:37 val., peržiūros: 5266

Šiandien (01.29) Garliavos Jonučių vidurinėje mokykloje vyko „Įmonių lygos“ rungtynės tarp „Kemestos“ (šeimininkai) ir „Makroflex“ (svečiai) komandų. Nuo pat rungtynių pradžios „Kamesta“ įgyjo pranašumą, kurį nors ir labai minimalų, išlaikė, o vėliau ir padidino. „Kemesta“ iškovojo pergalę rezultatu 60-42.

Pirmasis kėlinys prasidėjo aikštelės šeimininkų sėkminga ataka, po kurios labai sėkmingą atkarpą sužaidė svečiai. „Makroflex“ krepšininkai įsiveržė į priekį rezultatu 6-11. Tačiau kėlinio pabaigoje po sėkmingų R. Buinevičiaus ir Zvego reidų, pranašumą ir vėl įgyjo aikštelės šeimininkai. Pirmasis kėlinys baigėsi pirmaujant „Kemestai“ rezultatu 13-11.

Antrasis ketvirtis buvo labai permainingas. Komandos labai daug klydo, prarado daug kamuolių ir netaikliai atakavo. Įpusėjus antąjam kėliniui rezultatas buvo vos 19-15. Tačiau kėlinio pabaigoje sėkmingai sužaidę aikštelės šeimininkai pagerino pataikymą ir padidinę skirtumą, pagerino ir rezultatyvumą. Antrasis kėlinys baigėsi rezultatui esant 26-19.

Trečiame kėlinyje situacija aikštelėje mažai kuom pasikeitė: ir toliau geriau aikštelėje atrodė „Kemestos“ komanda, tuo tarp „Makroflex“ žaidė kaip nesavi - labai dažnai klydo. Trečias kėlinys baigėsi rezultatui esant 42-27.

Paskutiniame rungtynių kėlinyje skirtumas dar šiek tiek padidėjo, o jam pasibaigus švieslentėje degę skaičiai 60-42 konstatavo pelnytą, tačiau nelabai lengvą „Kamestos“ pergalę.

Po rungtynių kalbintas nugalėtojų komandos treneris R.Dailidė džiaugėsi pergalę ir gyrė komandos gynybą.

„Kamesta“ nugalėjo „Olimpic casino“ (2009 vasario 13 d., penktadienis, 01:23 val.)"Makroflex" palaužė grupės lyderius (2009 kovo 05 d., ketvirtadienis, 23:49 val.)"Makroflex" palaužė "KK Policiją" (2008 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 23:29 val.)"Makroflex" iškovojo pergalę prieš "JMI - Florvita" krepšininkus (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 20:19 val.)„Makroflex“ išplėšė pergalę rungtynių pabaigoje (2009 sausio 18 d., sekmadienis, 19:48 val.)"Kamesta" išplėšė pergalę iš "Kauno Švaros & KRG" rankų (2008 spalio 21 d., antradienis, 23:13 val.)"Kamesta" dvikovos pabaigoje galutinai palaužė "Omegą" (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 14:32 val.)Tik ketvirtame kėlinyje "Kamestai" pavyko palaužti "Sanistal" komandą (2008 lapkričio 25 d., antradienis, 22:09 val.)"Kamesta" nesunkiai įveikė "Elinta" ekipą (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 14:39 val.)"Makroflex" po sunkios kovos palaužė "Ekodora & MC Trans" (2008 lapkričio 08 d., šeštadienis, 03:20 val.)