Kėdainiai & Addeco vs BC „Straight“ (73:59)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 01 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Kėdainiai & Addeco“ atsirevanšavo BC „Straight“ ir išlygino aštuntfinalio serijos rezultatą

2015 kovo 01 d., Sekmadienis, 22:33 val., peržiūros: 1142

Kovo 1-ąją dieną, sekmadienį, A.Sabonio krepšinio centre įvyko „C“ lygos „ALTreklama“ pirmenybių antrasis aštuntfinalio serijos iki dviejų pergalių susitikimas tarp namuose žaidusių „Kėdainių & Addeco“ ir svečių rolėje buvusios BC „Straight“ ekipos. Pirmąją tarpusavio dvikovą rezultatu 78:69 laimėjo BC „Straight“.

Susitikimo pradžioje BC „Straight“ gavo skaudų antausį. Porą tritaškių smeigė K.Zinkus, dvitaškį su pražanga pridėjo D.Čepas ir sužaidus vos 1 minutę ir 20 sekundžių, E.Rinkevičius buvo priverstas prašyti pirmosios minutės pertraukėlės (9:0). Po jos BC „Straight“ po truputį įsivažiavo, o priešininkų žaidimas ėmė strigti. Svečiai kelių minučių atkarpą laimėjo rezultatu 2:9 ir likus žaisti 5,5 minutės, P.Stankūno tritaškis pjovė atsilikimą iki 2 taškų (11:9). Vis dėlto per likusį laiką BC „Straight“ daugiau pasižymėti nesugebėjo ir tuo netruko pasinaudoti „Kėdainiai & Addeco“. Nors antroje kėlinio pusėje aikštelės šeimininkai taip pat neblizgėjo, bet 6 surinkti taškai padėjo K.Zinkaus armijai susikrauti 8 taškų persvarą ir laimėti pirmąjį ketvirtį rezultatu 17:9.

Antrojo ketvirčio starte „Kėdainiai & Addeco“ dar labiau sutvirtino savo pozicijas ir po M.Šležio taiklaus metimo įgijo 12 taškų persvarą (22:10). Prabudę BC „Straight“ krepšininkai atsakė 5 taškais iš eilės ir priartėjo iki 7 taškų (22:15), tačiau svečiai smogė žaibišką atsaką ir susigrąžino dviženklį pranašumą (26:15). Pora taiklių tritaškių leido E.Rinkevičiaus kariaunai dar kartą prisikasti iki vienženklės ribos (29:21), bet pirmosios dvikovos pusės finiše blykstelėjo D.Tiškus, kuris pelnė paskutinius 7 „Kėdainių & Addeco“ taškus ir leido savo ekipai laimėti du kėlinius 13 taškų skirtumu. Įpusėjus mačui rezultatas buvo 38:25.

Po didžiosios pertraukos BC „Straight“ pamėgino kilti į šturmą ir kibo varžovams į atlapus. Sėkmingesnė kėlinio pradžia leido svečiams priartėti iki 9 taškų (39:30), tačiau vėliau jų puolimas ėmė strigti ir tuo netruko pasinaudoti varžovai. T.Lukoševičiaus (8 taškai) ir E.Stankaus (6 taškai) iniciuotas spurtas 16:2 leido „Kėdainiams & Addeco“ truktelėti į priekį ir pergalės kontūrai ėmė ryškėti (55:32). Nebeturintys kur trauktis BC „Straight“ krepšininkai antroje kėlinio pusėje sugebėjo atsitiesti ir ėmė artėti. Paskutinę ketvirčio atkarpą svečiai laimėjo rezultatu 3:9 ir prieš lemimą ketvirtį sumažino nuostolius iki 17 taškų – 58:41.

Ketvirtojo kėlinio pirmosiomis minutėmis BC „Straight“ visomis išgalėmis mėgino priartėti ir grįžti į kovą dėl pergalės. Mažais žingsneliais svečiai artėjo, kol kėlinio viduryje A.Eitutis pjovė deficitą iki 12 taškų (63:51). Visgi „Kėdainiai & Addeco“ lengva ranka nebarstė taškų, patys rengė rezultatyvias atakas ir visą kėlinį išlaikė saugų atstumą. Pora E.Rinkevičiaus tolimų šūvių leido BC „Straight“ prisikasti iki 11 taškų (70:59), bet rungtynių finiše „Kėdainiai & Addeco“ labiau priartėti neleido ir įtvirtino pergalę rezultatu 73:59.

Kęstutis Zinkus („Kėdainiai & Addeco“):

Turbūt malonu atsirevanšuoti, sakykim netikėtai pralaimėjus pirmas rungtynes. Ar galima sakyti, kad viskas stojo į savas vietas?

„Taip. Galėjom truputį labiau užbėgti, nes salė didesnė. Ten buvo sunku žaisti tokioj salėje su medinėm lentom. Šiandien pataikėm savo metimus ir šiaip neblogai sužaidė kai kurie žaidėjai. Laukiam lemiamų rungtynių.“

Edvinas Rinkevičius (BC „Staight“):

Po pirmos, sakykim, sensacijos nepavyko antrą kartą įgelti varžovams. Kodėl?

„Nes esam savanaudžiai. Savanaudžiai ir tiek. Jeigu praeitas rungtynes žaidėm kaip komanda, tai šiandien žaidėm absoliučiai savanaudiškai.“

„Kėdainius & Addeco“ į pergalę vedė D.Čepas (17 tšk., 6 rez. p.), T.Lukoševičius (16 tšk., 6 atk. k.), E.Stankus (14 tšk., 7 atk. k., 5 per. k., 5 išpr. pr.), D.Tiškus (12 tšk.), K.Zinkus (8 tšk., 10 atk. k.), M.Šležys (4 tšk., 6 atk. k.) ir D.Mackus (2 tšk.).

BC „Straight“ gretose išsiskyrė A.Eitutis (18 tšk., 10 atk. k., 2 bl.), M.Ungurys (9 tšk., 18 atk. k.), E.Rinkevičius (8 tšk.), V.Ramonas (7 tšk., 10 atk. k., 5 išpr. pr.), P.Stankūnas (5 tšk.), E.Arbačiauskas (4 tšk.), G.Petraitis (3 tšk.), T.Laucevičius (3 tšk.) ir R.Viskantas (2 tšk.).

Šiuo metu aštuntfinalio serijos rezultatas yra lygus – 1:1. Lemiama dvikova įvyks lygiai už savaitės, kovo 8-ąją dieną, sekmadienį, A.Sabonio krepšinio centre.

„Kėdainiai & Addeco“ po atkaklios kovos palaužė „Konsus“ pasipriešinimą. (2015 sausio 20 d., antradienis, 12:09 val.)„Kėdainiai & Addeco“ palaužė „krepšininkas.net“ ekipą (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 03:17 val.)„Kėdainiai & Addeco“ nesunkiai susitvarkė su BK „Centre“ (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 21:14 val.)„Kėdainiai & Addecco“ nesunkiai susitvarkė su „Grizliais“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)„Kėdainiai & Addeco“ komanda nepasigailėjo „Krepšininkas.net“ ekipos. (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 21:37 val.)„Kėdainiai & Addeco“ sutriuškino „Kauno liberalus“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 21:45 val.)„Kėdainiai & Addeco“ tolimais metimais užmėtė „Spartos“ komandą (2014 spalio 28 d., antradienis, 21:35 val.)„Kėdainiai & Addeco“ antrą etapą pradėjo įspūdinga pergale po pratęsimo (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 00:12 val.)„Kėdainiai & Addeco“ po pratęsimo įveikė „Lietuviškus Patiekalus“ (2015 kovo 15 d., sekmadienis, 20:42 val.)"Kėdainiai & Addeco" nesunkiai susitvarkė su BC "Straight" (2015 kovo 08 d., sekmadienis, 19:06 val.)