EKSKOMISARŲ BIURAS vs STUDENTIJA (75:80)„Laikinosios sostinės“ taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gegužės 12 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Šilainių vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas LT-48135

Tik po pratęsimo "Studentija" išplėšė pergalę

2008 gegužės 12 d., Pirmadienis, 23:12 val., peržiūros: 5585
Šiandien (05-12) "Šilainių" vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko dvi "Laikinosios sostinės" taurės ekipos "Ekskomisarų biuras" (šeimininkai) ir "Studentija". Po dramatiškos ir atkaklios kovos pergalę rezultatu 75:80 (18:18, 18:16, 6:16, 21:13, 12:17) išplėšė "Studentija".

Pirmas ketvirtis prasidėjo dviem baudų mėtimais , mat svečių ekipos žaidėjai pavėluotai susirinko ir komanda buvo nubausta technine pražanga. Nuo pat susitikimo pradžios užvirė įnirtinga kova taškas į tašką. Nei vienai ekipai nepavyko įgyti didesnės nei 3 taškų persvaros, o pirmas kėlinys pasibaigė taikiu rezultatu 18:18.

Antrame kėlinuke aistros nerimo , o žaidimas ir toliau vyko lygiai. Šeimininkai taikliais tolimais metimais vis pasistumdavo į priekį , tačiau jų varžovai komandinio žaidimo dėka ir toliau alsavo į nugarą
"Ekskomisarų biuro" ekipos žaidėjams. Pirmoji varžovų pusė pasibaigė rezultatu 36:34.

Po pertraukėlės
"Studentija" pailsėję ir kupini jėgų išėjo į aikštelę kovoti dėl pergalės. Pradžią sėkmingai sužaidęs svečių priekinės linijos žaidėjas R.Morozas išvedė savo komandą į priekį 38:41. Nesitikėję tokio varžovų spurto šeimininkų komandos žaidėjai pasimetė. Klaidos ne tik puolime, bet ir gynyboje juos nustūmė į besivejančios komandos vaidmenį. Rezultatas buvo 42:50.

Ketvirtame kėlinyje
"Ekskomisarų biuras" stojo į lemiamą mūšį. Ketvirtį pradėję atkarpa 11:2 jie persvėrė rezultatą ir įgijo minimalią persvarą 53:52. Toliau nesustodami šeimininkai didino turėtą pranašumą ir jis išaugo iki 4 taškų, tačiau antroji kėlinio dalis priklausė jau svečių ekipai. Pataikę du tolimus mėtimus ir dvitaškį
"Studentija" vėl įgijo minimalią persvarą. Varžovų atsakymas buvo nelauktas- du sudėtingi tritaškiai ir rezultatas jau 63:61. Gražiu prasiveržimu pro varžovų rankas svečių žaidėjas K.Pėkis išlygino rezultatą. Likus šešioms sekundėms šeimininkai dar turėjo šansą, bet jo neišnaudojo. Ketvirto kėlinio laikas pasibaigė , rezultatas buvo lygus 63:63 , todėl ekipos turėjo žaisti pratęsimą.

Pratęsimą geriau pradėjo šeimininkai , jie pelnė 5 taškus be atsako. Toliau ekipos apsikeitė po dvitaškį ir skirtumas buvo toks pat 70:65. Nuo suoliuko pakilęs
"Studentijos" žaidėjas V.Zalaga padarė neįmanomą tokiose varžybose. Pataikęs du tolimus mėtimus išvedė komandą į priekį. Tada svečiai jau nesustojo- dar vienas tritaškis , du taškai su pražanga ir jau penkių taškų šeimininkų deficitas. Galutinis šių nervingų bei ambicingų rungtynių rezultatas 75:80.

Po varžybų nugalėtojų atstovas teigė , kad komandos žaidėjai buvo užsivedę po "Žalgiriečių" pergalės, todėl ir laimėjo taip pat po pratęsimo. Teisėjų darbą įvertino 10 balų.
"Studentija" priešinosi tik du kėlinius (2008 balandžio 25 d., penktadienis, 21:09 val.)"Dumblas" iškovojo įtikinamą pergalę (2008 balandžio 21 d., pirmadienis, 22:20 val.)"Studentija" nesunkiai perkopė ketvirtfinalio laiptelį (2008 birželio 04 d., trečiadienis, 19:04 val.)"Studentija" pateko į "Laikinosios sostinės Mažosios taurės" ketvirtfinalį (2008 birželio 02 d., pirmadienis, 19:30 val.)"Studentija" nepaliko vilčių "RaMi" ekipai (2008 gegužės 28 d., trečiadienis, 21:11 val.)"Dumblas" iškovojo antrąją pergalę "H" pogrupyje (2008 gegužės 07 d., trečiadienis, 22:48 val.)"Kauno SRC" - "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės trečiosios vietos nugalėtojai! (2008 birželio 20 d., penktadienis, 21:34 val.)"Kauno Vandenys - ONN" pateko į finalą (2008 birželio 12 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)"KK Stabdžiai" antroje rungtynių pusėje palaužė "Ekskomisarų biurą" (2008 gegužės 28 d., trečiadienis, 23:25 val.)"Eltecha" nepaliko vilčių "Ekskomisarų biurui" (2008 balandžio 30 d., trečiadienis, 22:58 val.)