ICE vs ECCUA (72:55)C lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 kovo 06 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ V.Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas LT-50403

Po įtemptų ir kovingų rungtynių pergalę šventė "Ice" krepšininkai

2011 kovo 06 d., Sekmadienis, 21:48 val., peržiūros: 4756

Kovo 6 dieną, 19.45 val., "V. Kuprevičiaus vidurinės mokyklos" sporto salėje, susitiko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Baltik Sport" pirmenybių komandos "Ice" ir "ECCUA". Kur kas kovingiau nusiteikę ir labiau pergalės troškę "Ice" krepšininkai nuo pat rungtynių pradžios stipriai veržėsi į priekį ir šiandien jų ryžtas buvo nesustambdomas, o įdėtos pastangos leido pasiekti užtikrintą pergalę, kurios jiems labai reikėjo. Rungtynių rezultatas nuskambėjus pergalingam švilpukui buvo [72:55].

Rungtyunių pradžioje pirmąjį kamuolį atkovojo šeimininkai, "Ice" krepšininkai, kurie užbaigė pirmąją savo ataką taikliu tolimu metimu ir taip pirmąjį kartą šios dienos varžybose išsiveržė į priekį. Svečiai, "ECCUA" komanda, nesnaudė ir iškart jiems atsakė dviemis taškais pasibaigusiomis atakos iš eilės, taip ne tik pasivydama varžovus, bet ir minimaliu skirtumu persverdama rezultatą savo naudai. Toliau sekė dar kelios abiejų komandos taškais pasibaigusios atakos, po kurių ketvirtąją minutę rezultatas tapo lygus. Tuomet labai sėkmingai smurtavę šeimininkai laimėjo svarbią atkarpą 9:0 ir antrąjį kartą šios dienos varžybose išsiveržė į priekį. Svečiams nieko kito nebeliko kaip tik vytis varžovus, tačiau jiems tai daryti neleido atliktos klaidos, kurių jie padarė tris kartus daugiau negu priešininkai, todėl iki kėlinuko pabaigos šeimininkams pavyko dar minimaliai padidinti atitrūkimą, pirmąjį kėlinuką jie laimėjo dešimties taškų skirtumu. Antrajame kėlinuke pirmieji greitesni buvo svečiai, kuriems pavyko sušvelninti atsilikimą iki penkių taškų, tačiau labai trumpam. Šeimininkai dar kartelį sėkmingai sužaidę atkarpą 12:0 vėl atitrūko. Tačiau kėlinuko pabaigą tiksliau sužaidę svečiai sugebėjo dalį prarastų taškų atsikovoti. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo [39:28].

Po ilgosios pertraukos komandoms sugrįžus į aikštelę šeimininkai dar kartą nustebino varžovus. Jie rimtai padirbėję per pertrauką su treneriu trečiojo ketvirčio pradžią sužaidė labai sėkmingai, lygiai pusė kėlinio neleisdami varžovams įmesti nė taško ir sužaidę atkarpą 13:0, išsiveržė į priekį jau net 24 taškų skirtumu. Svečiams teko sunki užduotis vytis įsisiautėjusius varžovus ir jie tai darė pakankamai neblogai. Iki kėlinuko pabaigos jiems pavyko sušvelninti atsilikimą iki septyniolikos taškų, todėl atrodė, kad dar ne viskas prarasta. Buvo likęs paskutinysis kėlinys, kuris dar galėjo pakeisti rezultatą. Abi komandos žaidė labai kovingai ir netgi agresyviai, žaidėjai net krisdami kovojo dėl kiekvieno kamuolio, o aikštelėje tvyrojo įtampa. Tačiau svečiams šiandien niekaip nepavyko sulaikyti užsibrėžusių tikslą nugalėti šeimininkų. Todėl lygiosiomis sužaistas ketvirtasis kėlinukas šios dienos varžybose jau nieko nebepakaitė, pergalę pelnytai iškovojo šeimininkai, "Ice" krepšininkai.

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris sakė, jog šios varžybos buvo mums labai svarbios, todėl mes daug dirbome ir atėjome nugalėti, mes puikiai gynėmės, buvome labai kovingi, rungtynėse sužaidė visi žaidėjai, kurie ir padovanojo komandai didelę pergalę. Buvome pralošę "ECCUA" ekipai aštuonių taškų skirtumu, bet šiandien juos atkovojome, todėl mūsų šansai grupėje padidėjo.

"Ice": Kęstutis Petrauskas 18, Eimantas Daunora 14 (8 rezult. perdavimai, 9 išpr. pražangos), Andrius Čibiras 11, Robertas Petrolis 2 (12 atk. kamuolių).

"ECCUA": Ričardas Brovka 14, Marius Gadliauskas 11 (5 išpr. pražangos), Ardas Zinkus 10, Darius Baltrušaitis 8(5 išpr. pražangos).

Po pratęsimo ir atkaklios kovos pergalę šventė "Ice" krepšininkai (2011 kovo 15 d., antradienis, 23:51 val.)Po lygios ir dramatiškos kovos pergalę pasiekė "Ice" komanda (2011 vasario 06 d., sekmadienis, 22:12 val.)Emocijų kupinose rungtynėse "Ice" palaužė "FC Fobas" (2011 vasario 20 d., sekmadienis, 22:02 val.)Išprovokavę pražangą paskutinėmis rungtynių sekundėmis ir pataikę baudą nugalėjo "Kolpingo kolegija" krepšininkai (2011 vasario 13 d., sekmadienis, 22:03 val.)Nesunki "ECCUA" pergalė namuose prieš "Vaišvydavos" krepšininkus (2011 vasario 28 d., pirmadienis, 22:10 val.)Atkakliose varžybose pergalę ištempė "ECCUA" ekipa (2011 sausio 17 d., pirmadienis, 21:52 val.)Po daug jėgų ir streso pareikalavusios kovos nugalėjo "Ice" (2010 gruodžio 12 d., sekmadienis, 22:17 val.)"BC Šernai" iškovojo antrąją pergalę iš eilės (2011 sausio 30 d., sekmadienis, 21:15 val.)Atkakliose ir permainingai vykusiose varžybose antrą pergalę "C" lygoje iškovojo "Ice" (2010 spalio 29 d., penktadienis, 22:33 val.)Po pirmojo įtempto kėlinuko "BC Studentai" neatsilaikė prieš "Ice" (2010 gruodžio 19 d., sekmadienis, 23:28 val.)