ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS VP & BORBET vs CURRUS IR DARIAUS BALDAI & TRUKMĖ (85:60)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 sausio 17 d., Sekmadienis, 20:40 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" nepasigailėjo varžovų

Su kamuoliu Vilius Radzevičius (ESS VP- Borbet)
2010 sausio 17 d., Sekmadienis, 23:03 val., peržiūros: 4938
Sausio 17 dieną, 20.40 val., J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" ir "Currus ir Dariaus Baldai & Trukmė". Nors pirmoje rungtynių pusėje abi komandos žaidė gana lygiai ir atkakliai, tačiau po ilgosios pertraukos "Currus ir Dariaus Baldai & Trukmė" krepšininkų žaidimas subyrėjo ir "Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" nesunkiai pasiekė dviženklį pranašumą, o rungtynėms artėjant į pabaigą jau pirmavo triuškinama persvara. Galutinis rezultatas 85:60, skelbė nesunkią "Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" pergalę.

Rungtynes galingai ir užtikrintai pradėjo "Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" krepšininkai ir surengę kelias tikslias atakas iš eilės, bei atakuodami be klaidų susikrovė nedidelį pranašumą. Tačiau jų spurtas truko neilgai ir įveikę startinį jaudulį išsijudino ir varžovai. Aktyviai kovodami po krepšiais ir ne vieną kartą kartodami savo netaiklius metimus "Currus ir Dariaus Baldai & Trukmė" komandos žaidėjai sparčiai mažino skirtumą, o kėlinukui artėjant į pabaigą netgi įsiveržė į priekį, bei pirmavo minimalia persvara, rezultatu 16:17.

Antrame ketvirtyje dominavo lygus, bei atkaklus žaidimas, kaip ir pirmame kėlinuke "Currus ir Dariaus Baldai & Trukmė" komandos stiprioji pusė buvo kova po krepšiais, nors krepšininkai taiklumu neblizgėjo, bet pasiaukojama kova atnešdavo pastebimos naudos. Tuo tarpu "Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" žaidėjai stengėsi dažnai atakuoti iš tolimesnių distancijų, bei žaisti greitą, komandinį krepšinį. Taigi po pirmųjų dviejų gana lygių kėlinuku nedidele persvara pirmavo šeimininkai – "Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" krepšininkai, rezultatu 32:30.

Antroje rungtynių pusėje komandų žaidimas visiškai pasikeitė, "Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" žaidėjai rungtyniavo tarsi ant sparnų, jiems sekėsi viskas tiek ginantis tiek puolant. Greitos atakos, bei taiklūs tritaškiai varė į neviltį varžovus, o skirtumas staigiai augo. "Currus ir Dariaus Baldai & Trukmė" žaidėjai niekaip nesugebėdami apsigint patys puolė ne itin sėkmingai, dažnai jų metimus tiesiog "išspjaudavo" lankas ir tik rinkdami atšokusius kamuolius pelnydavo taškus. Rungtynėms artėjant į pabaigą "Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" komandos pranašumas tapo triuškinamas ir nugalėtojas jau nekėlė abejonių. Rungtynes užtikrintai laimėjo "Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" komanda, rezultatu 85:60.

"Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" komandos treneris po rungtynių džiaugėsi pergale, bei išskyrė puikų K.Bozos pasirodymą šiose rungtynėse, taip pat paminėjo pratęstą K.Tarvainio blokuotų metimų seriją, bei puikiai kamuolius vagiančio V.Radzevičiaus žaidimą.

"Currus ir Dariaus Baldai & Trukmė" treneris teigė, kad antroje rungtynių pusėje rungtynių planas subyrėjo, nepavyko išnaudoti aukštų žmonių.

"Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" ketvirtajame kėlinyje vos nepaleido pergalės iš rankų (2009 spalio 25 d., sekmadienis, 22:42 val.)"Energijos sistemų servisas VP & Borbet" iškovojo pirmą pergalę atkrintamosiose varžybose (2010 kovo 14 d., sekmadienis, 22:56 val.)Labiau nei įtikinama "Energijos sistemų serviso VP & Borbet"" pergalė (2010 vasario 21 d., sekmadienis, 22:13 val.)"Energijos sistemo servisas VP & Borbet" palaužė "Omegos" pasipriešinimą (2009 lapkričio 01 d., sekmadienis, 22:15 val.)"Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" neturėjo vargo su "Currus ir Dariaus baldai & Trukmė" ekipa (2010 vasario 12 d., penktadienis, 20:14 val.)"Energijos sistemų servisas VP & Borbet" vienu žingsniu peržengė pusfinalio barjerą (2010 balandžio 07 d., trečiadienis, 23:24 val.)"Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" turėjo pripažinti "Vėjų Linija & Garliavos Duona" pranašumą (2010 sausio 31 d., sekmadienis, 22:27 val.)Sudėtinga "Energijos sistemų serviso VP & Borbet" pergalė po pratęsimo ir trys pagerinti "Įmonių" lygos rekordai (2009 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:44 val.)"Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" antrą kartą palaužė "Kauno energiją" ir iškopė į ketvirtfinalį (2010 kovo 17 d., trečiadienis, 00:09 val.)Nesunki "ESS VP&Borbet" pergalė (2010 vasario 14 d., sekmadienis, 20:40 val.)