LITUANICA vs ROKŲ KERAMIKA & KROVINIUPERVEZIMAS.LT (58:80)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 02 d., Sekmadienis, 12:15 val. @ J. Grušo meno vidurinė mokykla, Šarkuvos g. 30, Kaunas, LT-48169

Geriau sužaidę antrają rungtynių pusę ''Rokų Keramika'' nugalėjo ''Lituanica'' ekipą

2012 gruodžio 02 d., Sekmadienis, 22:12 val., peržiūros: 1851

2012 metų Gruodžio 2 dieną Kauno Juozo Grušo meno mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos "Top sport" pirmenybės , kuriuose susikovė "Lituanica" (šeimininkai) ir "Rokų Keramika" (svečiai), svečiai geriau sužaidę antrają rungtynių dalį lengvai nugalėjo "Lituanica" ekipą , rezultatu 58:80.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (2:2). Antrą minutę ''Lituanica" įgijo keturių taškų persvarą (2:6). Netrukus du "Rokų Keramika" metimai pasiekė tikslą, po kurių vieno taško persvarą įgijo svečiai (7:6). Penktą minutę spurtą pradėjo "Lituanica", kurio metu svečiai pelnė devynis taškus be atsako (7:15).Likusią kėlinio dalį komandos žaidė apylygiai , bet kėlinio gale svečiai surengė spurtą po kurio jie , ne tik persvėrė rezultatą savo naudai , bet ir jį padidino iki 3 taškų (24:27).

Antro kėlinio pradžioje tris dvitaškius iš eilės pataikė A.Karla (24:33), o jo metimai sužaidus dvi minutes privertė minutės pertraukėlės prašyti "Lituanica". Po jos dar du taškus pelnė V.Vaitkevičius (24:35). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Septintą minutę keturi iš eilės pelnyti šeimininkų taškai sumažino "Rokų Keramikos" persvarą iki 7 taškų (28:35). Ketvirčio pabaigoje "Lituanica'' ekipa sugebėjo išlyginti rezultatą , bet paskutinę kėlinio sekundę A.Karla pelnė 2 taškus po gražaus V.Vaitkevičiaus perdavimo.Rezultatas po dviejų kėlinių (43:45).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes "Rokų Keramika" persvara persvara ištirpo (45:45). Trečią minutę spurtą pradėjo svečiai, kurie pelnė septynis taškus be atsako (45:52). Penktą minutę tritaškį pataikė T.Kmitas (45:55). "Rokų Keramika" pamažu didino persvarą. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 10 taškų (45:55). Kėlinio pabaigoje keturis taškus pelnė šeimininkų žaidėjas H.Butkus, bet taiklus A.Karlos tritaškiai baigiantis kėlinio laikui padidino "Rokų Keramikos" persvarą iki 14 taškų (49:65).

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes "Rokų Keramika" padidino pranašumą iki 18 taškų (51:69). Ketvirtą minutę komandas skyrė 19 taškų (55:74). Šeimininkai pavargę ir supratę , kad per vėlu ką nors pakeisti šiose rungtynėse , per daug nesistengė.Rungtynės baigėsi rezultatu 58:80 ''Rokų Keramikos'' pergalę.

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris Andrius Čekanauskas kalbėjo : ''Tiesiog pagaliau sugebėjom parodyti , sužaisti savo žaidimą , nors ir nebuvo mūsų pagrindinių žaidėjų. Mūsų komandos jaunimas šiandien sužaidė labai puikiai ir pagaliau pasiekėm antrą pergalę''.

Po rungtynių pralaimėtojų komandos treneris Linas Vaitkevičius kalbėjo : ''Pirmoje pusėje žaidėm gerai ir atkakliai , kvepavom priešininkam y nugarą , bet antroje pusėje kažkas atsitiko ir mes lyg ir pasidavėm ir leidom jiems mus sutriuškinti.Priešininkų ekipą vertinčiau neblogai ypač tai , kad žinau , kad pas juos dar nebuvo pagrindinių žaidėjų , manau ši komandą toli eis ''C'' lygos pirmenybėse''.

''Lituanica'' : Henrikas Butkus (22 tšk.) , Donatas Maciulevičius (16 tšk. 7 rez.perd.) , Ričardas Grigaliūnas (8 tšk.)

''Rokų Keramika'' : Arnoldas Karla (37 tšk. 12 atk.kam , 39 naud.bal) , Vaidas Vaitkevičius (17 tšk. 5 rez.perd. 5 per.kam) , Evaldas Jančauskas (14 tšk. 11 atk.kam)

''Ice'' įveikė ''Lituanica'' ekipą (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 16:18 val.)Įspūdingai žaidę ''Kaišiadorys'' sutriuškino ''Lituanicos'' ekipą (2012 gruodžio 23 d., sekmadienis, 16:35 val.)''Nebajeris'' atsirevanšavo ''Lituanicos'' ekipai (2013 kovo 24 d., sekmadienis, 21:16 val.)''Lituanica'' nugalėjo ''Vaišvydava'' (2012 lapkričio 25 d., sekmadienis, 16:45 val.)''Forto Amicus - Diktum'' iškovojo sunkią pergalę prieš ''Lituanica'' ekipą (2012 gruodžio 17 d., pirmadienis, 02:58 val.)Sėkmingai sužaista antroji rungtynių pusė lėmė "Lituanicos" pergalę (2013 vasario 20 d., trečiadienis, 20:32 val.)Rokuose į duobę trečiajame kėlinyje įkritęs ''Nebajeris'' neišsikapanojo (2013 sausio 15 d., antradienis, 23:41 val.)''Lokiai'' priešinosi vos du kėlinius (2013 sausio 29 d., antradienis, 23:22 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Vaišvydava“ palaužė „Rokų keramikos“ ekipą (2012 lapkričio 18 d., sekmadienis, 22:30 val.)SK "Mattas" rungtynių pabaigoje palaužė "Rokų keramika & Kroviniupervezimas.lt" komandą (2013 kovo 26 d., antradienis, 22:45 val.)