ŠILDUVA vs AGAVA (94:74)„Laikinosios sostinės“ taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gegužės 16 d., Penktadienis, 18:30 val. @ Šilduvos sporto salė, Energetikų g. 15, Kaunas LT-52368

Atkakliose varžybose "Šilduvos" ekipos pergalė

2008 gegužės 16 d., Penktadienis, 22:26 val., peržiūros: 5419
Šiandien (05-16) "Šilduvos" ekipa savo aikštėje priėmė "Agavos" komandą. Pirmoji varžybų dalis vyko labai atkakliai ir permainingai, tačiau po pertraukos iniciatyvą į savo rankas paėmę "Šildovos" krepšininkai iškovojo pergalę rezultatu 94:74 (15:17, 23:21, 25:17, 31:19).

Rungtynių pradžia buvo sėkmingesnė svečių ekipai. "Agava" puikiai pataikė tiek iš vidutinio nuotolio, tiek iš trijų taškų zonos. Tai jiems leido susikrauti 8 taškų persvarą dar neįpusėjus kėliniui. Tik pabaigoje pradėję styguoti savo žaidimą šeimininkai priartėjo ir pirmosios dešimt minučių pasibaigė rezultatu 15:17.

Jau nuo pirmųjų antrojo ketvirčio sekundžių šeimininkai pradėjo bėgti nuo varžovų. Kėlinio viduryje porą sėkmingų atkarpų sužaidę svečiai vėl atstatė lygybę 38:38.

Trečiojo kėlinio vaizdas ryškiai skyrėsi nuo pirmųjų kėlinių. "Šilduvos" ekipa pajautę savo žaidimą pradėjo tolti. Svečiai nesugebėję prisitaikyti prie pakitusio varžybų tempo šiame kėlinuke įgijo 8 taškų deficitą, 63:55.

Ketvirtas kėlinukas nulėmė viską. Visa galva pranokę varžovus pagal visus rodiklius šeimininkai pradėjo triuškinti varžovus. Galutinis rezultatas buvo 94:74.

Po varžybų nugalėtojų treneris teigė , kad šį vakarą laimėjo stipresni. Teisėjams skyrė 9 balus.

"Agava" komandos treneris apie varžybas pasakė tiek, kad varžybos buvo paleistos. Teisėjams skyrė 8 balus.

"Šilduvos" ekipoje išsiskyrė trigubą dublį atlikęs A.Žėkas 14 taškų , 12 atkovotų kamuolių ir 10 išprovokuotų pražangų bei I.Krygeris 24 taškai ir 13 atkovotų kamuolių.

"Agavos" ekipoje komandą stūmė į priekį 26 taškus surinkęs A.Šalaševičius. Dar 20 taškų pridėjo S.Salmanavičius.
Sunki "Šilduvos" pergalė (2008 gegužės 21 d., trečiadienis, 22:19 val.)Antroji "Agavos" pergalė iš eilės (2008 gegužės 09 d., penktadienis, 20:38 val.)"Šilduva" ir toliau eina pergalių takais (2008 birželio 03 d., antradienis, 23:44 val.)"Šilduva" priartėjo prie finalo (2008 birželio 18 d., trečiadienis, 21:05 val.)"Šilduva" pateko į finalą! (2008 birželio 19 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)"Šilduva" po nervingos kovos palaužė "Teledemą" (2008 birželio 06 d., penktadienis, 20:05 val.)Po atkaklios kovos pergalę iškovojo "Agavos" krepšininkai (2008 balandžio 27 d., sekmadienis, 22:20 val.)"Šilduva" - "Laikinosios sostinės" Didžiosios taurės turnyro nugalėtoja! (2008 birželio 26 d., ketvirtadienis, 23:13 val.)"Šilduva" nesunkiai įveikė "TV Meistrus & PC Reda" (2008 gegužės 15 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)"Šilduva" pateko į "Laikinosios sostinės" taurės pusfinalį (2008 birželio 09 d., pirmadienis, 22:01 val.)