SPORTO FĖJA & IV vs FILTER (97:54)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gruodžio 23 d., Antradienis, 20:15 val. @ Eigulių vidurinė mokykla, Žeimenos g. 66, Kaunas LT-49331

"Sporto Fėja & IV" nepaliko vilčių "Filter" ekipai

2008 gruodžio 23 d., Antradienis, 23:30 val., peržiūros: 5394

Šiandien Eigulių vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko "Sporto Fėja & IV" (šeimininkai) ir "Filter" (svečiai). Pasipriešinę tik vieną kėlinuką "Filter" turėjo pripažinti triuškinamą varžovų pranašumą rezultatu 97:54 (18:17, 29:8, 27:9,23:20 ).

Pirmasis ketvirtis prasidėjo ramiai ir lėtu žaidimu. Šis žaidimo tempas buvo labiau palankesnis svečių ekipai. Taikliau mesdami tolimus metimus nieko nenusileido savo varžovams. Pirmosios dešimt minučių pasibaigė rezultatu 18:17.

Antrame ketvirtyje šeimininkai įrodė ko yra verti ir milžinišku greičiu pradėjo tolti nuo savo priešininkų. Kėlinuko viduryje svečių deficitas jau siekė 12 taškų, o per likusį laiką jis išaugo iki 22 taškų. Prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo jau triuškinamas 47:25.

Trečiame ketvirtyje "Sporto Fėja & IV" ir toliau demonstravo gražų komandinį žaidimą. Nusiteikę šiandien sutriuškinti savo varžovus šeimininkai ir trečiame kėlinyje nemažinę tempo bėgo nuo varžovų. Įpusėjus kėlinui persvara jau siekė net 34 taškus. Bendras rezultatas prieš lemiamą kėlinuką buvo 74:34.

Paskutiniame ketvirtyje abiejų ekipų žaidimas išsilygino. Sumažinę tempą šeimininkai leido šiek tiek sumažinti persvarą , tačiau ji buvo per daug didelė , kad ją spėtų panaikinti. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 97:54

"Sporto Fėja & IV" pasiekė lengvą pergalę (2009 sausio 15 d., ketvirtadienis, 22:57 val.)"Sporto fėja & IV" namuose įveikė "Kauno energiją" (2009 vasario 15 d., sekmadienis, 19:04 val.)"Eltecha" nušlavė "Filter" ekipą (2008 gruodžio 09 d., antradienis, 23:31 val.)"Trys medžiai" nesunkiai įveikė "Filter" ekipą (2008 lapkričio 24 d., pirmadienis, 22:51 val.)"Sporto fėja - IV" nugalėjo "Kauno autobusus" (VIDEO) (2008 gruodžio 22 d., pirmadienis, 23:29 val.)"Sporto fėja & IV" ir toliau skina pergales (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 22:31 val.)Lengva "Sporto fėjos & IV" pergalė (2009 vasario 08 d., sekmadienis, 22:39 val.)"Sporto fėja & IV" nusileido "Servisa-ICT" komandai (2009 vasario 10 d., antradienis, 22:46 val.)"Elektro Montuotojas" palaužė "Filter" komandą (2009 vasario 03 d., antradienis, 21:09 val.),,Sporto fėja & IV" įrodė savo pranašumą prieš ,,Trys medžiai" ekipą (2008 spalio 20 d., pirmadienis, 23:36 val.)