SABONIO MOKYKLA vs CLUB 9 & BIOPROJEKTAS (76:75)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 21 d., Šeštadienis, 15:30 val. @ A.Sabonio KM sporto salė, Pašilės g. 39a, Kaunas LT-51358

Dvikovoje be keitimų pergalę minimaliu skirtumu iškovojo "Sabonio mokykla"

2009 lapkričio 21 d., Šeštadienis, 17:24 val., peržiūros: 5814

Lapkričio 21-ąją, A.Sabonio krepšinio mokyklos sporto arenoje vietos "Sabonio mokykla" priėmė "Club 9 & Bioprojektas" komandą. Nors po trečiojo kėlinio šeimininkai atsilikinėjo 13 taškų skirtumu, vis dėl to kur kas geriau sužaidę paskutinįjį ketvirtį išplėšė pergalę rezultatu 76:75 (16:19; 22: 19; 15: 28; 23:9).

Rungtynes komandos pradėjo ir baigė turėdamos tik po 5 žaidėjus sudėtyse, todėl žaidė atsargiai, vengdami pražangų. Pirmieji du kėliniai parodė, jog komandos vertos viena kitos – vyravo apylygis žaidimas, komandas beveik visą laiką skyrė vos vienas kitas taškas. Per pirmuosius kėlinius užfiksuotos vos 3 pražangos (abi svečių komandai), o baudos metimų buvo dar mažiau. Nors po pirmojo kėlinio 3 taškų persvara (16:19) pirmavo "Club 9 & Bioprojektas", visgi antrąją rungtynių atkarpą sužaidę mažumėlę geriau, ją laimėjo "Sabonio mokykla", todėl pasibaigus pirmajai rungtynių pusei, švieslentėje degė lygus rezultatas – 38:38.

Trečiasis ketvirtis labiau sėkmingesnis buvo "Club 9 & Bioprojekto" komandai, kuri ne tik įgijo persvarą, bet ir likus iki kėlinio pabaigos žaisti 3 minutes, aktyvaus puolimo dėka padidino ją iki dviženklio skirtumo, o kėlinį laimėjo 13 taškų skirtumu (53:66).

Nors priešpaskutiniajame kėlinyje šeimininkų komanda atrodė nuvargus, paskutiniajame etape nebuvo linkę pasiduoti be kovos. Ataka po atakos, taškai po taškų ir svečiams beliko stebėti, kaip tirpsta jų įgyta persvara. Daugybė nerezultatyvių atakų leido šeimininkams atsakyti pelnomais taškais, ir likus žaisti 2 minutes, matėsi, jog rungtynių pabaiga bus tikrai intriguojanti. Žaidimas tą pateisino – iki finalinio švilpuko likus žaisti kiek daugiau nei pusę minutės, rezultatas tapo lygus, po kurio rezultatyvia ataka iniciatyvą perėmė "Sabonio mokykla". Po to "Club 9 & Bioprojekto" žaidėjui T.Darandai po varžovų pražangos buvo suteikta teisė į metimus nuo baudos metimų linijos, tačiau tik viena jų buvo taikli, o sekančia ataką tą patį galėjo daryti "Sabonio mokyklos" krepšininkas T.Žemaitis, bet abu jo metimai skriejo pro šalį ir viskas buvo "Club 9 & Bioprojekto" rankose, likus žaisti 4,8 sekundės. Paskutinį metimą iš daugiau nei 9 metrų metė G.Petkevičius, bet jis buvo netaiklus ir finalinė sirena nuaidėjo skelbdama šeimininkų pergalę rezultatu 76:75.

Laimėtojų gretose rezultaviausiai žaidė 24 taškus pelnęs R.Juška (12 rezultatyvių perdavimų, dvigubas dublis). Dar dvigubus pelnė A.Jatkonis (17 taškų, 12 atkovotų kamuolių) bei T.Žemaitis (15 taškų, 13 atkovotų kamuolių). 16 taškų pridėjo A.Vaicekauskas.

Tarp oponentų sunkiai sustabdomas buvo V.Laukaitis, įmetęs 30 taškų, po dvigubą dublį atliko A.Misius (18 taškų, 10 atkovotų kamuolių) ir T.Daranda (10 taškų ir tiek pat atkovotų kamuolių), o 17 taškų pasižymėjo D.Bučinskas.

Po rungtynių "Club 9 & Bioprojekto" treneris buvo nelabai kalbus ir teigė, kad viską pasako švieslentėje degantys skaičiai.

"Sabonio mokyklos" strategas R.Miladauskas sakė, jog dėl tik 5 žaidžiančių žaidėjų priėmė sprendimą gintis zonine gynyba, kuri nelabai pasiteisino, nes varžovai pataikė daug tolimų metimų, o išgelbėjo asmeninė gynyba ir didesnis pergalės troškimas.

Antroje rungtynių pusėje nugalėjo "Sabonio mokyklos" patirtis (2009 gruodžio 02 d., trečiadienis, 00:23 val.)"Regitra & Sanistal KG" sutriuškino "Sabonio mokyklą" (2009 gruodžio 05 d., šeštadienis, 18:08 val.)Užtikrinta "Sabonio mokyklos" pergalė (2009 lapkričio 20 d., penktadienis, 22:50 val.)Lygioje kovoje stipresni buvo "S.Raštikio puskarininkių mokyklos" krepšininkai (video) (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 19:26 val.)Puiki antroji rungtynių pusė leido "Sabonio mokyklai" pasiekti įtikinamą pergalę (2010 vasario 08 d., pirmadienis, 22:41 val.)Eilinė "Sabonio mokyklos" pergalė (2009 lapkričio 27 d., penktadienis, 22:55 val.)Tik antroje pusėje įsibėgėją "Achemos & EKB" ekipa iškovojo gan sunkią pergalę (2009 spalio 25 d., sekmadienis, 21:26 val.)Antrą varžybų pusę geriau sužaidę "Sabonio mokyklos" krepšininkai nugalėjo "Teo LT & Acme" komandą (2010 sausio 20 d., trečiadienis, 23:08 val.)"Club 9 & Bioprojektas" iškovojo triuškinamą pergalę (2010 vasario 27 d., šeštadienis, 20:15 val.)Lengva "Sabonio mokyklos" pergalė (2009 lapkričio 13 d., penktadienis, 22:44 val.)