KAUNO ŠVARA & KRG vs YIT KAUSTA (70:59)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 kovo 02 d., Antradienis, 20:45 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

"Kauno Švara & KRG" atsirevanšavo savo varžovams

2010 kovo 02 d., Antradienis, 23:00 val., peržiūros: 3560

Šiandien, atrają pavasario dieną, Kauno Švaros sporto salėje susitiko dvi Įmonių lygos komandos. Šeimininkai "Kauno Švara & KRG" sutiko varžovus savo aikštėje "YIT Kausta" komandą. Visos rungtynės vyko įtemptai, nei viena komanda neturėjo didesnio pranašumo, jog galėtų labiau atitolti nuo varžovų. Kovoje labiau veikė puolimo principas iš svečių ekipos, tačiau gynyboje jie beveik dvigubai daugiau darė pražangų. O tuo tarpu šeimininkai sėkmingai sužaidė tiek gynyboje tiek puolime, o žaidžiant paskutines minutes dar šeimininkai sugebėjo atitolti nuo varžovu dviženkliu skaičiumi ir nugalėti varžovus rezultatu 70:59 (20:14, 8:16, 16:16, 26:13).

Pirmasis kėlinys kur kas sėkmingesnis buvo šeimininkams, jie ilgai nelaukus atitolo nuo varžovų 4 taškais rezultatu 8:4. O galiausiai šeimininkų žaidėjas T.Kažėmėkas pelnė dar du taškus, beje iki šiol visi taškai buvo tik šio žaidėjo. Tuo metu savo jėgas atgavo svečiai ir sužaidė atkarpą 7:3 bei išlygino rezultatą. Dar penkis taškus pridėjo "Kauno Švara & KRG" komanda ir jau pirmavo 5 taškų pranašumu. Dar svečiai turėjo galimybę sušvelninti rezultatą, bet iš dviejų baudos metimų pataikytas tebuvo vienas, kai tuo tarpu šeimininkai pataikė abu baudos metimus ir po pirmojo kėlinio pirmavo 6 taškais rezultatu 20:14.

Antrajame kėlinyje situacija kiek pasikeitė, bet nei viena komanda nesugebėjo įgyti ryškaus pranašumo. Nors pirmųjų dviejų minučių atkarpa buvo 6:3, svečiai nenorėjo daugiau leisti pelnyti savo priešininkams taškų. Nors po dar trijų taškų svečiai kartą leido pataikyti šeimininkams iš po krepšio, bet likusios kėlinio minutės priklausė "YIT Kausta" komandai. Jie išsklaidė 7 taškų skirtumą ir persvėrė rezultatą savo naudai. Taigi po dviejų kėlinių, kai komandos išėjo ilsėtis, rezultatu 28:30 pirmavo "YIT Kausta" komanda.

Trečiajame kėlinyje komandos sužaidė lygiai. O šį kėlinuką pradėjo svečiai tolimu taikliu metimu. Šeimininkai atsakė dviem taškais iš po krepšio, tačiau svečiai dar padidino pranašumą jau iki 7 taškų. (37:30). Po dar vienos tokios 2:4 atkarpos komandas jau skyrė 9 taškai, bet tada ėmė sektis šeimininkams, kurie tryško noru laimėti savoje sporto salėje. Tuo tarpu kai svečiai per likusias minutes pelnė tik 5 taškus, šeimininkai sukrovė net 14 taškų, tačiau vistiek atsiliko tais pačiais dviem taškeliais. Likus žaisti paskutinįjį ketvirtį rezultatu 44:46 vis dar pirmavo "YIT Kausta".

Ketvirtasis lemiamas kėlinys iš pradžių buvo tikrai įnirtingas. Kova vyko taškas į tašką. Sužaidus kelias minutes rezultatas buvo lygus 50:50. Tada svečiai pelnė 4 taškus, bet čia ir baigėsi jų pirmavimas, nes "Kauno Švara & KRG" ekipos krepšininkai sužaidė 4 minutes 9:0 atkarpą ir privertė imti svečius minutės pertraukėlę. Po minutės iškart svečiai atsilikinėdami 5 taškais ėmė spausti varžovus, tačiau tai jiems nepavyko, o tuo pasinaudoję šeimininkai ėmė po truputį didinti persvarą. Gražiai bei netikėtai tolimą metimą pataikė T.Klimavičius iš svečių komandos, tačiau komandas skyrė 8 taškai. Sužaidus paskutines minutes komandas skyrė 11 taškų, taigi rungtynės pasibaigė rezultatu 70:59.

Po rungtynių komandos komentavo trumpai ir aiškiai, šeimininkai nugalėję sakė, jog tai jiems buvo saldus revančas ir jie jau apteko i atkrintamasias. O svečiai komentavo:"Pralošėm ir viskas".

Rezultatyviausi "Kauno Švara & KRG" komandoje M.Senkus ir E.Paškauskas atitinkamai 17 ir 15 taškų bei po 11 pelnė T.Kažėmėkas ir E.Šmitas.

O "YIT Kausta" ekipoje pasižymėjo T.Klimavičius 18 taškų, bei S.Binevičius 12 ir V.Varanavičius 10 taškų.

"Kauno Švara & KRG" iškovojo triuškinamą pergalę (2009 gruodžio 08 d., antradienis, 22:31 val.)"Teo LT & Acme" atsirevanšavo "YIT Kaustai" (2010 vasario 24 d., trečiadienis, 22:07 val.)"YIT Kausta"nervingose rungtynėse atsirevanšavo "Kauno Aerouostui" (2010 vasario 22 d., pirmadienis, 22:58 val.)"Kauno Švara & KRG" sėkmingos pradžios - laiminga pabaiga (2009 spalio 27 d., antradienis, 23:21 val.)"Kauno Švara & KRG" namuose įveikė "S Logistiką" (2009 lapkričio 03 d., antradienis, 23:12 val.)Pirmoji "Kauno Švara & KRG" pergalė pakėlė ekipą iš pogrupio dugno (2010 vasario 11 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)Nelengvą pergalę pasiekė "Kauno švara & KRG" krepšininkai (2009 gruodžio 22 d., antradienis, 23:57 val.)"Kauno Švara & KRG" nesunkiai įveikė "AKS Projektai & Argenstą" (2009 lapkričio 22 d., sekmadienis, 20:00 val.)"Sabonio Mokykla" įveikė "Kauno Švarą & KRG" ekipą (2010 sausio 25 d., pirmadienis, 22:42 val.)"TEO LT & ACME" nušlavė "Kauno Švarą & KRG" (2010 vasario 08 d., pirmadienis, 20:41 val.)