PAVARGAU.LT vs VILNIAUS RINKTINĖ (62:63)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 28 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

"Vilniaus rinktinė" iškovojo sunkią pergalę

2013 balandžio 28 d., Sekmadienis, 23:29 val., peržiūros: 1741

Sekmadienį, balandžio 28 dieną, J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko pavasario "Sportturo" rungtynės, kuriose susitko "Pavargau.lt" (šeimininkai) ir "Vilniaus rinktinė" (svečiai). Beveik visas rungtynes pirmavę "Pavargau.lt" ekipa paskutinėmis sekundėmis išleido pergalę iš rankų ir "Vilniaus rinktinė" šventė pergalę rezultatu – 62:63.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai ir įgijo 7 taškų pranašumą ( 12:5), tačiau svečiai sugebėjo greitomis atakomis išlyginti rezultatą ( 14:14). Besibaigiant kėlinukui užtikrinčiau sužaidė "Pavargau.lt" ekipa ir įgavo dviejų taškų pranašumą. Rezultatas po pirmo kėlinuko – 18:16.

Antrąjam ketvirčiui prasidėjus svečiai persvėrė rezultatą į savas rankas ( 18:21). Toliau ekipos apsikeisdavo taikliomis atakomis. Likus žaisti apie 6 minutes šeimininkai spurtavo 8:0 atkarpa, tačiau iškart sulaukė atsako iš "Vilniaus rinktinės" , kurie atsakė atkarpa 7:0, ir prieš ilgąją pertrauką įgijo minimalų pranašumą. Rezultatas – 31:32.

Trečiam ketvirčiui prasidėjus šeimininkai pabėgo nuo varžovų ir įgijo 6 taškų pranašumą ( 42:36), tačiau "vilniaus rinktinė" pademonstravo puikią gynybą ir rezultatą išlygino.Likus žaisti apie dvi minutes "Pavargau.lt" ekipa pataikė keletą svarbių metimų ir įgijo 3 taškų pranašumą. Rezultatas - 45:42.

Paskutinį ketvirtį šeimininkai pradėjo "sausai" 5:0 atkarpa, tačiau svečiai minutė po minutės pradėjo mažinti skirtumą ir lipti varžovams ant kulnų ( 59:56). Po taiklaus E.Jasevičiaus dvitaškio metimo šeimininkai įgijo 5 taškų pranašumą. Likus žaisti apie minutę laiko svečiai pradėjo mažinti skirtumą, kol galiausia išlygino rezultatą ( 61:61). Šeimininkai realizavo tik vieną baudos metimą ir įgijo minimalų pranašumą. Likus žaisti 5 sekundes pergalingą dvitaškį metimą pelnė P.Vilkas ir šventė pergalę rezultatu – 62:63.

"Pavargau.lt": E.Jasevičius ( 22 tšk.),M.Valatkevičius ( 14 tšk.), D.Šerpetauskas ( 9 tšk.)

"Vilniaus rinktinė":V.Givėliušas ( 20 tšk., 6 išpr.praž.), P.Vilkas ( 18 tšk.), M.Lavrovas ( 12 tšk.)

"Pavargau.LT" iškovojo vietą ketvirtfinalyje (2013 gegužės 09 d., ketvirtadienis, 23:57 val.)"VU KHF" įrodė savo pranašumą prieš "Pavargau.lt" (2013 balandžio 02 d., antradienis, 23:34 val.)Po atkaklios dvikovos į finalą žengė "Pavargau.lt" (2013 gegužės 19 d., sekmadienis, 22:25 val.)"VU KHF" per du kėlinius susidorojo su "Vilniaus rinktine" (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 22:40 val.)"Kauno liberalai" neturėjo jokių vilčių prieš "Vilniaus rinktinę" (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 12:20 val.)Pavargau.lt nepaliko vilčių Dumblo ekipai (2013 gegužės 16 d., ketvirtadienis, 07:08 val.)Pavasario "Sportturas" "Iššūkio" taurę virš galvų kėlė "Abstinentai" (2013 gegužės 20 d., pirmadienis, 22:24 val.)Pavargau.lt nepaliko jokių šansų Kauno Liberalams (2013 balandžio 09 d., antradienis, 06:45 val.)