PANEVĖŽIO "BANGENĖ - AIVERA" vs PASVALYS (95:87)Lietuvos krepšinio lygų "SUPER" Taurė 2012 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gegužės 19 d., Šeštadienis, 14:00 val. @ Šiaulių arena, J. Jablonskio g. 16, Šiauliai, LT-78162

Pasvalys metė iššūkį Panevėžio "Bangenei Aiverai", bet pergalės neiškovojo

2012 gegužės 19 d., Šeštadienis, 16:54 val., peržiūros: 1956

Jau pirmosiomis rungtynių minutėmis ėmė ryškėti Panevėžio atstovų pranašumas (2:11). Tačiau po puikios susitikimo pradžios svečių teisėmis rungtyniavę panevėžiečiai atsipalaidavo, o Pasvalio atstovai netruko tuo pasinaudoti bei ėmė artėti. Ketvirčio pabaigoje komandas skyrė vos trys taškai (17:20).

Nors antrojo kėlinio pirmosiomis minutėmis Panevėžys ir vėl ėmė didinti apsukas, tačiau šis svečių „renesansas“ truko neilgai ir Pasvalio atstovai ėmė sparčiai artėti, o likus žaisti kiek mažiau nei keturias minutes komandas skyrė vos vienas taškas (35:36). Likus žaisti vieną minutę komandos ir toliau žengė koja kojon, o po Laimono Mikšio tritaškio bei jo komandos draugo Pauliaus Rašamavičiaus baudų komandas skyrė tik trys taškai (44:47).

Nors iš anksto Pasvalys buvo įvardijamas kaip susitikimo autsaideris, tačiau savo žaidimu įrodinėjo, kad toli gražu taip nėra (49:48), vėliau (51:51). Kėliniui įpusėjus komandas skyrė du taškai (56:54). Likus žaisti minutę iki trečiojo kėlinio pabaigos rezultatas buvo lygus (67:67), tačiau Audrius Stašaitis Panevėžiui suteikė dviejų taškų pranašumą pries lemiamą ketvirtį (67:69).

Lemiamo ketvirčio pradžioje svečiai vėl ėmė didinti tempą sužaidus kiek daugiau nei tris minutes įgijo aštuonių taškų persvarą (70:78). Likus rungtyniauti keturias minutes susitikime dar nebuvo niekas aišku (79:83). Susitikime žaisti likus dvi minutes skirtumas tarp ekipų šoktelėjo iki 7-ių taškų (81:88). Panašu, kad pasvaliečiams jėgų užteko 39 minutėms. Paskutiniąją minutę ekipas skyrė šeši taškai, o svečiai atrodė, jog visas žaidimo gijas laiko savo rankose (85:91). Galutinis rungtynių rezultatas (87:95).

Panevėžį į pergalę vedė: Simonas Slivka 21 taškas, Aivaras Mincė 19 taškų, Kęstutis Jurgelevičius 18 taškų

Pasvalio gretose išsiskyrė: Algis Choromanskis 18 taškų, Mantas Galkauskas 16 taškų, Laimonas Mikšys ir Povilas Rašamavičius po 15 taškų

Panevėžio "Bangenė - Aivera" antrą kartą tapo čempionais (2012 gegužės 24 d., ketvirtadienis, 10:55 val.)Panevėžio atstovai palaužė Šiaulių čempionus (2012 gegužės 19 d., šeštadienis, 13:26 val.)Alytus įveikė Pasvalį ir iškovojo "Iššūkio" taurę (2012 gegužės 24 d., ketvirtadienis, 10:33 val.)Šiauliai neturėjo vargo su Pasvaliu (2012 gegužės 19 d., šeštadienis, 18:57 val.)