LKKA - BMS MEGAPOLIS vs ETERNIT (80:67)AUKSO+ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 kovo 04 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ LKKA sporto salė, Sporto g. 6, Kaunas LT-44221

Nervų kare virtusios varžybose pergalę šventė „LKKA – BMS Megapolis“ komanda

2009 kovo 04 d., Trečiadienis, 21:46 val., peržiūros: 4401

Šiandiena LKKA sporto salėje susitiko šeimininkų „LKKA – BMS Megapolis“ ir svečių „Eternit“ ekipa. Po dramatiškos, sunkios ir kietos kovos pergalę šventė aikštės šeimininkai, jie laimėjo rezultatu 80:67.

Pirmasis kėlinys prasidėjo šeimininkų spurtu 6:0 ir tą pranašumą jie išlaikė visa kelinį. Abi komandos apsikeisdavo taikliomis atakomis, bet kėlinio pabaiga geriau sužaidė šeimininkų „LKKA – BMS Megapolis“ krepšininkai ir laimėjo rezultatu 23:16.

Antrasis kėlinys buvo šiek tiek kitoks nei pirmasis, šiame kėlinyje geriau sekėsi svečių ekipai, kuri gerai gindamasi panaikino varžovų pranašumą. Visa kėlinį besivydami šeimininkų „LKKA – BMS Megapolis“ ekipą svečių ekipos žaidėjai išsiveržė į priekį pačioje kėlinio pabaigoje. Taigi prieš ilgąja pertrauka „Eternit“ ekipa jau buvo priekyje 36:34.

Po ilgosios pertraukos abi komandos atgavusios jėgas pradėjo kibiau gintis, todėl abiem komandom buvo sunkiau pelnyti taškus. Kėlinio viduryje svečių ekipa išsiveržė į priekį 6 taškų persvara, tačiau šeimininkų krepšininkai toliau jiems nutolti neleido ir šiek tiek sumažino rezultatą. Taigi po trijų kėlinukų svečių ekipa priekyje 51:48.

Paskutini kėlinį aikštėje vyko tikras nervu karas. Kėlinio pradžioje šeimininkai pataikė tolima metimą ir išlygino rezultatą 51:51. Sužaidus dar keletą minučių priekyje buvo svečių ekipa 58:53, bet tada „Eternit“ komandos žaidėjai po nesėkmingos atakos nesutvardė nervų vienas iš komandos žaidėjų gavo technine pražanga, o labiausiai besireikšdamas komandos lyderis Donaldas Jankauskas gavo diskvalifikacine pražanga ir tuo puikiai pasinaudojo šeimininkų ekipa kuri po ilgos pertraukos išsiveržė į priekį 62:60. Svečių ekipos žaidėjai palūžo, užsidirbo dvi nesportines pražangas, kurias puikiai išnaudojo šeimininkai, o svečiai paleidę savo varžovus į priekį jų jau pasivyti nebeturėjo nei jėgų, nei noro. Taigi po dramatiškų rungtynių rezultatu 80:67 pergalę šventė „LKKA – BMS Megapolis“.

„LKKA – BMS Megapolis“ ekipoje labiausiai išsiskyrė Šarūnas Vingelis pelnęs 20 taškų.

„Eternit“ ekipoje svarbiausias žaidėjas buvo Donaldas Jankauskas pelnęs 21 tašką.

Po varžybų nugalėtojų komandos trenerė sakė jog, kai komanda pradeda žaisti yra rezultatas, o žaidimas prasideda nuo gynybos, pirmame ir antrame kėlinyje nesigynėme, o trečiame ir ketvirtame kėliniuose pradėjom kibiau gintis ir tai davė rezultatą.

Pralaimėjusios komandos treneris varžybų komentuoti nenorėjo.

Nervingose rungtynėse pergalę šventė LKKA - BMS Megapolis komanda (2008 gruodžio 14 d., sekmadienis, 22:53 val.)Atkakliose rungtynėse, pergalę paskutinėmis rungtynių akimirkomis iškovojo "LKKA - BMS MEGAPOLIS" komanda (2009 vasario 08 d., sekmadienis, 23:10 val.)"AIG Life" palaužė "LKKA - BMS Megapolį" (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 22:31 val.)"Pravieniškių Amafora" nesunkiai įveikė "LKKA - BMS Megapolį" (2008 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:17 val.)Po atkaklios kovos pergalę iškovojo Birštono "Jazz & Diremta 2" (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 22:10 val.)Tik paskutiniosiomis sekundėmis pergalę išlpėšė "Eternit" (2009 gegužės 03 d., sekmadienis, 21:37 val.)"LKKA - BMS Megapolis" nugalėjo "Kaunoalėja.LT" komandą (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 23:23 val.)"Forto Siena" palaužė "LKKA-BMS Megapolį" (2009 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 20:33 val.)"LKKA - BMS Megapolis" ketvirtfinalio kovą pradėjo pergale (2009 kovo 25 d., trečiadienis, 20:52 val.) "LKKA - BMS Megapolis" po labai atkaklios kovos palaužė "Forto siena" komandą (2009 sausio 18 d., sekmadienis, 23:02 val.)