BERO & TERMOIZOLA vs S.RAŠTIKIO PUSKARININKIŲ MOKYKLA (54:60)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 vasario 22 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Pilėnų vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 73, Kaunas LT-49246

„S.Raštikio Puskarininkių Mokykla“ įveikė „Bero & Termoizola“

2010 vasario 22 d., Pirmadienis, 20:45 val., peržiūros: 2857

Pirmadienio vakarą Pilėnų vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko šeimininkų „Bero & Termoizola“ su svečiais „S.Raštikio Puskarininkių Mokykla“ krepšininkais. Nuo pat pirmųjų iki paskutinių rungtynių minučių vyko apylygė kova. Todėl tik dėl geriau sužaisto ketvirtojo kėlinio galo, svečiai sugebėjo iškovoti sunkią pergalę 60:54.

Pirmadienio vakarą Pilėnų vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko šeimininkų „Bero & Termoizola“ su svečiais „S.Raštikio Puskarininkių Mokykla“ krepšininkais. Nuo pat pirmųjų iki paskutinių rungtynių minučių vyko apylygė kova. Todėl tik dėl geriau sužaisto ketvirtojo kėlinio galo, svečia isugebėjo iškovoti sunkią pergalę 60:54.

Pirmasis kėlinys prasidėjo rezultatyviomis abiejų komandų atakomis, tačiau vėliau komandos taškus rinkosi labai sunkiai. Nei viena komanda nesusikrovė akivaizdaus pranašumo, o tik geriau sužaista kėlinio pabaiga svečiams leido turėti pranašumą savo pusėje 11:9.

Antrasis kėlinukas buvo šiek tiek rezultatyvesnis, bei šeimininkai pradėję rimčiau kovoti sugebėjo susikrauti 7 taškų pranašumą. Nors atrodė, kad šeimininkai perims iniciatyva, bet visgi svečiai atsigavo ir kėlinio antroje pusėje neleido šeimininkams atitolti, tačiau šeimininkai sugebėjo laimėti šį kėlinį 28:25.

Po ilgosios pertraukos svečiai iškart perėmė iniciatyva ir pradėjo tolti nuo šeimininkų, bet greitai šeimininkai atsitiesė ir pradėjo tirpdyti rezultatą. Kova vyko panašiai kaip ir prieš ilgąją pertrauką, tačiau komandos dabar apsikeitė vaidmenimis, o tai reiškia, kad po šio kėlinuko priekyje buvo svečiai 47:41.

Paskutiniame kėlinyje netrūko intrigos, abi komandos kovojo dėl kiekvieno centimetro, žaidėjai pradėjo daugiau klysti, emocijos liejosi aikštelėje, tačiau tai komandoms nesutrukdė sužaisti gražų ir atkaklų krepšinį. Bet vis gi svečiai kėlinio pabaigoje pasinaudojo keliomis vaikiškomis šeimininkų klaidomis ir sugebėjo iškovoti sunkią pergalę 60:54.

„Bero & Termoizola“ komandoje labiausiai žibėjo Martynas Juchnevičius surinkęs 20 taškų.

„S.Raštikio Puskarininkių Mokykla“ geriausiai žaidė Giedrius Paškevičius surinkęs 14 taškų.

"S.Raštikio Puskarininkių mokykla" pasiekė nesunkią pergalę (2010 sausio 06 d., trečiadienis, 22:53 val.)Dėl pergalės "S.Raštikio puskarininkių mokykla" turėjo gerokai pavargti (2010 vasario 24 d., trečiadienis, 23:05 val.)Nesunki "S.Raštikio puskarininkių mokyklos" pergalė prie "Fornestas" ekipą (2010 sausio 27 d., trečiadienis, 23:40 val.)"S.Raštikio puskarininkių mokykla" komandos ketvertukas sugebėjo iškovoti pergalę (2009 spalio 25 d., sekmadienis, 19:12 val.)"Vaidotėnas" sutrypė "S.Raštikio Puskarininkių Mokyklą" (2009 lapkričio 23 d., pirmadienis, 21:21 val.)„GB united“ nesugebėjo pasipriešinti "S.Raštikio puskarininkių mokyklos“ krepšininkams (2009 gruodžio 05 d., šeštadienis, 19:57 val.)Pirmame kėlinyje įgyto pranašumo užteko "S.Raštikio puskarininkių mokyklai" iškovoti pergalę (2010 vasario 20 d., šeštadienis, 20:13 val.)Lygioje kovoje stipresni buvo "S.Raštikio puskarininkių mokyklos" krepšininkai (video) (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 19:26 val.)"JMI & Florvita" nesunkiai nugalėjo "S. Raštikio puskarininkių mokyklą" (2010 kovo 21 d., sekmadienis, 20:41 val.)Kauno "Aerouostas" nesunkiai įveikė "S. Raštikio puskarininkių mokyklą" (2009 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:54 val.)