Sporto asociacija „Persvara“ vs Lietuvos dujos (60:67)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 05 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

Atlaikę varžovų šturmą, „Lietuvos dujų“ ekipa šventė nelengvą pergalę

2015 vasario 06 d., Penktadienis, 00:56 val., peržiūros: 773

Vasario 5-ąją dieną, Šančių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko įmonių lygos "Rind" pirmenybių rungtynės tarp šeimininkų "Sporto asociacija „Persvara“" ir svečių "Lietuvos dujos". Prieš šias rungtynes šeimininkai savo sąskaitoje turėjo 5 pergales ir 7 pralaimėjimus, o svečiai 8 pergales ir 3 pralaimėjimus.

Rungtynes abi ekipos pradėjo apsikeisdamos taikliais tritaškiais, bet poto sėkmingiau pradėjo žaisti svečių ekipa. Įpusėjus ketvirčiui jau turėjo 8 taškų pranašumą 14:6. Vis gi šeiminikai neleido svečiams atitrūkti labai toli, o po pirmųjų 10-ties minučių rezultatas buvo 13:19, "Lietuvos dujų" naudai.

Nors svečiai ir negausiai susirinko į rungtynes, bet jiems tai nemaišė sėkmingai žaisti ir didinti persvarą. Sužaidus keletą antrojo ketvirčio minučių, rezultatas tapo 20:27, svečių naudai, bet tada "Lietuvos dujos" surengė atkarpą 10:0 ir išsiveržė į priekį jau rekordiniu 17 taškų skirtumu. Šeimininkai prieš ilgąją pertrauką dar turėjo šiokį tokį atsaką – laimėjo atkarpėlę 5:0. Bet vis dėlto, po dviejų kėlinių svečių persvara atrodė gana solidi (39:25).

Prasidėjus trečiajam ketvirčiui, svečių ekipos žaidėjas Romas Nemeikša smeigė tritaškį metimą ir rezultatas vėl šoktelėjo iki 17 taškų, 42:25, bet jaunieji " Sporto asociacija „Persvara“" žaidėjai buvo užsispyrę ir sparčiai mažino skirtumą. Deja, tačiau daugiausiai kiek prie savęs prisileido "Lietuvos dujos" buvo 9 taškai (42:51). Surengę atkarpą 8:0, svečiai vėl įgijo 17 taškų pranašumą ir atrodė, kad varžybų nugalėtojas lyg ir aiškus, bet šeimininkai turėjo ir savų svarių argumentų. Trečiojo ketvirčio pabaigoje ir ketvirto pradžioje jie surengė spurtą 18:4 ir komandos jau teskyrė 3 taškai (60:63). Bet vis gi, "Lietuvos dujos" pademonstravo šaltus nervus protingą žaidimą susitkimo pabaigoje. Jie neleido savo varžovams per paskutinias 3 minutes įmesti nei vieno taško, o patys pridėjo dar 4. Galutinis rungtynių rezultatas 67:60.

Po rungtynių "Lietuvos dujos" žaidžiantysis treneris Paulius Minajevas kalbėjo: "Ketvirtam kėlinyje kiek ir pristigo jėgų, vis tik penkiese susirinkome į varžybas, bet visas rungtynes nuo pradžių kontroliavom tą ritmą, neperskubėdami stengėmės palaikyt kamuolį, neįsivelti į greitą žaidimą. Kadangi taip negausiai susirinkome, tai būtų buvę ganėtinai sunku gyntis asmeniškai, jie ir jaunesni ir greitesni tai paprasčiausiai būtų mus apibėgę, negu aikštės gynyboje, kur galėjome vieni kitiems labiau padėti. Tai vat tas ir sąlygojo. Taip pat norėčiau pagirti teisėjus, kurie neskaitant kelių klaidų, šiandien patys turėjo tikrai geras rungtynes".

Sporto asociacija „Persvara“: Grant Aleksa – 14 tšk., Gytis Jankauskas – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Saulius Pakalniškis – 9 tšk.

Lietuvos dujos: Romas Nemeikša – 25 tšk. (12 atk. kam.), Mantvydas Gečionis – 17 tšk., Paulius Minajevas – 11 tšk. (7 rezult. perd.), Mindaugas Mačiulaitis – 10 tšk.

Prastai pirmą kėlinį sužaidusi „Lietuvos dujų“ ekipa reabilitavosi ir sugebėjo iškovoti pergalę (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 00:07 val.)Puikus M.Gečiono pasirodymas ir „Lietuvos Dujų“ pergalė (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 19:31 val.)Sporto asociacija „Persvara“ pirmą etapą baigė lengva pergale (2014 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 23:48 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ pasiekė solidžią pergalę (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 23:35 val.)„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos palaužė „Lietuvos dujų“ ekipą. (2015 kovo 06 d., penktadienis, 21:20 val.)„Lietuvos dujos“ po emocingos dvikovos įveikė savo varžovus (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 23:11 val.)„Lietuvos Dujos“ be rimtesnio pasipriešinimo nušlavė „Jaunalietuvių sporto organizaciją“ (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 23:47 val.)Sporto asociacija „Persvara“ po atkaklios kovos įsirašė antrąją pergalę (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 00:56 val.)Penkiese žaidę „LSMU VA & Statybų vizija“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 01:07 val.)Atkaklioje ir įnirtingoje kovoje „Lietuvos dujos“ po pratęsimo palaužė „Sporto asociacija „Persvara“ (2014 gruodžio 19 d., penktadienis, 01:12 val.)