VAIŠVYDAVA vs NEVERONYS (64:79)"AUKSO" LYGA » Atkrintamosios rungtynės
2008 balandžio 06 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Vaišvydavos vidurinės mokyklos sporto salė, Vaišvydo g.28, Kaunas

"Neveronys" jau finale

2008 balandžio 06 d., Sekmadienis, 20:30 val., peržiūros: 3860
Šiandien (04-06) antrose pusfinalio varžybose susitiko "Vaišvydava" (šeimininkai) ir "Neveronys" (svečiai). Po nervingos ir ambicingos kovos antrąją pergalę iškovojo "Neveronys", taip iškopdami į "Aukso" lygos "Paguodos" turnyro finalą.

Pirmame kėlinuke abi komandos rodė ramų žaidimą. Pradžia buvo sėkmingesnė šeimininkų komandai, kurie įgijo 4 taškų persvarą. Varžovai nieko nelaukdami pelnė 6 taškus iš eilės ir rezultatą persvėrė į savo pusę (7:9). Iki kėlinio galo svečiai laimėjo dar pora atkarpų ir atitrūkimą padidino iki šešių taškų 15:21.

Antro kėlinio pradžioje šeimininkams pavyko atstatyti pusiausvyrą. Visą kėlinio laiką rezultatas svyravo tai į vieną, tai į kitą pusę. Sėkmingiau užbaigę kėlinuką
"Vaišvydava" įsiveržė į priekį 40:36 (25:15).

Trečią kėlinį
"Neveronys" pradėjo kovingai, iš karto įgydami minimalią persvarą. Tačiau varžovai nesunkiai juos pasivijo. Toks vaikymasis vyko ir visą kėlinį. Rezultatas buvo 53:55 (13:19).

Ketvirtas ketvirtis buvo lemiamas. Pradėję daugiau veltis į ginčus su teisėjais , o ne žaisti šeimininkai įgijo 9 taškų deficitą.
"Vaišvydava" pajutę laiko stoką padėtiį bandė taisyti tolimais metimais, kurie neatnešė naudos. Tai lėmė, kad "Vaišvydava" turėjo pripažinti pralaimėjimą rezultatu 64:79 pasitrauki iš "Paguodos" turnyro.

Nugalėtojų komandos žaidėjai buvo smagiai nusiteikę ir pagyrė varžovus. Savo komandos žaidimą įvertino gerai. O nuo teisėjų vertinimo žaidėjas susilaikė.

"Vaišvydavos" treneris po varžybų buvo nusiminęs kaip ir visas suolelis. Apie savo komandos žaidimą šnekėjo ramiai ir užtikrintai. Dėl pablogėjusio žaidimo rungtynių gale kaip vieną iš priežasčių įvardino teisėjų darbą, nes komanda daugiau šnekėjo , o ne žaidė. Teisėjų taip pat vertinti nepanoro.

"Vaišvydavos" komandoje išsiskyrė D.Neverauskas 21 taškas ir 12 atkovotų kamuolių ir N.Dunčikas 16 taškų ir 7 išprovokuotos pražangos.

"Neveronių " ekipoje geras rungtynės sužaidė ir savo komandą tempė E.Juškevičius 34 taškai.
"Neveronys" sutriuškino "ICE" (2008 kovo 01 d., šeštadienis, 15:57 val.)"Neveronys" išvykoje sutriuškino "Eurolexis" (2008 vasario 06 d., trečiadienis, 21:26 val.)"Neveronys" sutriuškino BC "Tas Kiemas" komandą (2008 vasario 16 d., šeštadienis, 23:05 val.)"Neveronys" nepasigailėjo "Autozoom (2008 sausio 25 d., penktadienis, 23:23 val.)"Neveronys" nesunkiai įveikė "Autozoom" ekipą (2008 vasario 29 d., penktadienis, 21:49 val.)Dar viena "Neveronių" pergalė (2008 vasario 07 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)"Neveronys" nuo pat pradžių įrodė savo savo pranašumą (2008 vasario 03 d., sekmadienis, 20:20 val.)"Neveronys" įveikė pirmąjį atkrintamųjų varžybų barjerą (2008 kovo 19 d., trečiadienis, 19:35 val.)"Neveronys" gimtadienio proga savo komandos draugui padovanojo pergalę finale (2008 balandžio 19 d., šeštadienis, 22:51 val.)"Neveronys" pergale pradėjo atkrintamąsias varžybas (2008 kovo 17 d., pirmadienis, 22:55 val.)