Kaišiadorių rajono Algirdo Brazausko gimnazija vs Stakliškių vidurinė mokykla (59:78)"Krepšinis.net" taurė 2011m. 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 kovo 29 d., Antradienis, 14:00 val. @ Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla, Gedimino g. 65, Kaišiadorys LT-56124

Stakliškių vidurinė mokykla iškovojo dar vieną pergalę

2011 kovo 29 d., Antradienis, 22:11 val., peržiūros: 5391

Antradienio popietę "Švyturio – Kauno Krepšinio Lygoje" "Krepšinis.net" taurėje, savo aikštėje Kaišiadorių rajono Algirdo Brazausko gimnazija priėmė Stakliškių vidurinę mokyklą. Šeimininkams didesnės intrigos susitikime nepavyko išlaikyti. Svečiai jau nuo susitikimo pradžios truktelėjo priekin ir nutolo nepavejamai bei iškovojo pergalę rezultatu (59:78).

Susitikimą Stakliškių vidurinė mokykla pradėjo penkiais Tautvydo Švedo taškais, į kuriuos Lukas Jocius atsakė taikliu dvitaškiu (2:5). Po dar penkių svečių taškų iš eilės rezultatas tapo (4:10). Du taiklūs "A. Brazausko" gimnazijos žaidėjų Ernesto Trišino ir Luko Jociaus dvitaškiai, skirtumą tarp komandų sumažino iki dviejų taškų (8:10). Vis tik, Stakliškių jaunimas atrodė, kad pergalės trokšta labiau. Kėliniui įsibėgėjus, įsibėgėjo ir svečių ekipa. Pastaroji komanda pelnė dešimt taškų be atsako ir skirtumas tarp ekipų šoktelėjo iki dviženklio (8:20). Per likusį ketvirčio laiką svečiai išlaikė savo susikrautą persvarą (12:24).

Antrasis kėlinukas prasidėjo taikliu Stakliškių dvitaškiu su pražanga, kurį pelnė Martynas Židanavičius (12:27). Vis tik, šeimininkai šiek tiek atkuto: Paulius Pocius pataikė iš toli, Justinas Kursevičius ir Lukas Jocius sumetė po dvi baudas (19:27). Tačiau tai buvo bene ryškiausias "A. Brazausko" gimnazistų žybtelėjimas kėlinuke. Savo ruožtu Stakliškių vidurinės mokyklos moksleiviai ir toliau demonstravo solidų krepšinį. Svečiai surengė įspūdingą spurtą 2:17 ir skirtumas šoktelėjo jau iki 23 taškų (21:44). Motiejus Gimžauskas kėlinuko pabaigoje keturiais taškais iš eilės šiek tiek sumažino šeimininkų deficitą (25:44).

Prasidėjus trečiajam ketvirčiui skirtumas tarp komandų dar kartą sumažėjo (28:44). Tačiau svečiai tuoj pat davė savo atsaką: Tautvydas Švedas pelnė penkis taškus, Eigirdas Keblikas ir Martynas Židanavičius pridėjo po du ir skirtumas tarp komandų 25 taškai (28:53). Lukas Jocius atrodė vienišas karys šeimininkų gretose. Pastarojo žaidėjo pastangomis pavyko šeimininkams pelnyti šešis taškus, o svečiai atsakė taikliu Eigirdo Kebliko dvitaškiu (34:55). Tačiau svečiai neilgai trukus vėl padidino apsukas: Eigirdas Keblikas pelnė keturis taškus iš eilės, o Martynas Židanavičius pridėjo dar penkis (36:64). Kėlinuko paskutinę minutę Tomas Stankevičius keturiais taškais sumažino šeimininkų deficitą (40:64).

Prieš lemiamą kėlinį situacija susitikime buvo aikškesnė negu aiški ir liko formalumai. Svečių atsipalaidavimu pasinaudoję "A. Brazausko" gimnazijos krepšininkai ketvirčiui prasidėjus pelnė aštuonis taškus, į kuriuos Stakliškių jaunimas atsakė tik vienu tritaškiu (48:67). Eigirdas Keblikas pelnė penkis taškus iš eilės, o Lukas Jocius atsakė dvitaškiu (50:72). Kėliniui įpusėjus Stakliškių vidurinės mokyklos treneris leido pasireikšti ir mažiau rungtyniaujantiems, bei mažiau patirties turintiems žaidėjams. Tuo pasinaudoję šeimininkai šiek tiek sumažino deficitą, bet tai esmės nugalėtojui jau neturėjo (59:78).

Po rungtynių Kaišiadorių rajono "Algirdo Brazausko" gimnazijos treneris nusprendė, kad geriausias komentaras – tai švieslentėje degantis rezultatas. Savo ruožtu Stakliškių vidurinės mokyklos strategas M. Makštutis po susitikimo buvo lakoniškas: "Sėkmingo žaidimo paslaptis slypi drausmėje, disciplinoje ir komandinėje dvasioje. Manau šiandien turėjome labiau individualiai stipresnius žaidėjus, tiesiog pavyko rungtynės".

Kaišiadorių rajono "Algirdo Brazausko" gimnazijoje išsiskyrė: Lukas Jocius 18 taškų (7 atk. kam), Tomas Stankevičius ir Paulius Pocius po 12 taškų (po 7 atk. kam)

Stakliškių vidurinę mokyklą į pergalę vedė: Eigirdas Keblikas 32 taškai (6 atk. kam, 4 rez. perd), Martynas Židanavičius 21 taškas (9 atk. kam, 6 rez. perd, 4 perimti kam), Tautvydas Švedas 16 taškų (9 atk. kam)

Stakliškių vidurinė mokykla po atkaklios kovos palaužė Birštono gimnaziją (2011 kovo 23 d., trečiadienis, 18:10 val.)"Birštono gimnazija" pasiekė nelengvą pergalę (2011 balandžio 28 d., ketvirtadienis, 20:05 val.)Birštono gimnazija iškovojo pirmą pergalę, svečiuose nugalėję Stakliškių vidurinę mokyklą (2011 balandžio 08 d., penktadienis, 18:37 val.)Kauno "A.Smetonos" gimnazija pasiekė triuškinamą pergalę (2011 gegužės 03 d., antradienis, 17:26 val.)Puikus antrasis kėlinukas nulėmė "Kaišiadorių rajono Algirdo Brazausko" gimnazijos pergalę (2011 balandžio 12 d., antradienis, 17:42 val.)Kaišiadorių rajono A. Brazausko gimnazija įveikė Birštono gimnaziją (2011 kovo 31 d., ketvirtadienis, 18:32 val.)Kaišiadorių rajono A. Brazausko gimnazija antrą karą įveikė Birštono gimnaziją (2011 balandžio 11 d., pirmadienis, 19:14 val.)