ASU vs BC SPORTO FĖJA (61:101)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 04 d., Antradienis, 20:00 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

BC „Sporto Fėja“ sutriuškino „ASU“ ekipą

2012 gruodžio 05 d., Trečiadienis, 00:29 val., peržiūros: 2789

Antradienį (12.04), Aleksandro stulginskio universiteto sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos „Top sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „ASU“ (šeimininkai) ir BC „Sporto Fėja“ (svečiai). „ASU“ ekipos žaidėjai labiau priešintis bandė tik pirmajame kėlinyje, kai jų deficitas buvo tik 7 taškai (12:19). Vėliau BC „Sporto Fėjos“ žaidėjai užtikrintai rungtyniaudami visose aikštės vietose ėmė sparčiai didinti savo komandos pranašumą ir iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu 61:101.

Rungtynių pradžia klostėsi gana atkakliai, o įpusėjus pirmajam ketvirčiui komandas skyrė tik 4 taškai (4:8), priekyje BC „Sporto Fėja“. Antroje pirmojo kėlinio dalyje BC „Sporto Fėjos“ ekipai pavyko dar labiau padidinti pranašumą, kuris baigiantis kėliniui pasiekė jau 7 taškus (12:19).

Nuo pat antrojo kėlinuko pradžios BC „Sporto Fėjos“ ekipos žaidėjai ėmė sparčiai didinti savo komandos pranašumą ir antroje kėlinio dalyje, po 8 iš eilės Donato Gudeliausko taškų, BC „Sporto Fėjos“ pranašumas pasiekė jau 17 taškų ribą (18:35). Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė 19 taškų (26:45).

Po ilgosios pertraukose vaizdas aikštėje nesikeitė, toliau užtikrintai dominavo svečių komandos krepšininkai, kurie užtikrintai rungtyniaudami tiek puolime, tiek gynyboje po trijų kėlinių turėjo jau 35 taškų pranašumą (44:79).

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas ir BC „Sporto fėjos“ ekipos žaidėjai baigė pirmoje rungtynių dalyje pradėtą darbą iškovodami triuškinančią pergalę rezultatu 61:101.

Po pralaimėtų rungtynių „ASU“ komandos atstovas kalbėjo: „Vakar turėjom sunkias rungtynes, kurias pralaimėjome po pratęsimo ir šiandien turėjome daug mažiau jėgų, be to, priešininkai buvo labai stiprūs, gerai fiziškai pasiruošę. Gynyboje mes visur atsilikinėjome, o varžovai daug taškų įmetę greitose atakose – tai vienos iš pagrindinių mūsų pralaimėjimo priežasčių“.

BC „Sporto Fėjos" treneris Darius Gvildys po susitikimo teigė: „Pirmiausia sveikinimai komandos vyrukams su iškovota pergale, taip pat dėkui fanams, kurie nepatingėjo ir surado laiko atvykti mūsų palaikyti į „ASU" sporto salę. Labai džiugu, kad komanda susitikimą pradėjo tinkamai nusiteikusi, nes vertinome šiandieninį varžovą, kuriam vadovauja patyręs strategas. Vis tik, šiandien buvome labai susikaupę ir po šiokios tokios pertraukos pasiilgę žaidimo. Komandai netrūko azarto ir užsivedimo, todėl rungtynės klostėsi pakankamai gerai. Visi aikštėje pasirodę vyrukai sužaidė tikrai solidžiai, tačiau noriu išskirti Beną Survilą. Nors vaikinukui tik 13 metų, tačiau kiekviename susitikime jis dega noru žaisti, o išėjęs į aikštę atrodo tikrai labai užtikrintai. Taip nutiko ir šiandien. Kalbant apie varžovus, manau, kad jie nesužaidė savo geriausių rungtynių. Prieš susitikimą su vyrukais kalbėjome, kad laukia sunki kova, tačiau varžovai mums to nepasiūlė. Nežinau kokios jų problemos, tačiau varžovais, su visa pagarba jam, priešinosi tik dešimt minučių, Esu tikras, kad rezervų pas juos dar tikrai yra, vis tik, šiandieninis pasirodymas buvo blankus. Žinojome, kad tai metikų komanda, savo žaidimą grindžianti tolimais metimais, bet šiandien mes to daryti jiems lengvai ir užtikrintai neleidome. Taip pat buvome užsibrėžę tikslą pagerinti savo žaidimą po krepšiais, kovą dėl atšokusių kamuolių ir manau, kad su iškeltomis užduotimis susitvarkėme tikrai gerai. Iki naujųjų metų liko tik vienas rimtas, vertas dėmesio varžovas – „Sporto Manija". Būtent šioms rungtynėms ir teikiame didžiausią dėmesį, o kitos komandos vargu ar sugebės ką "pasiūlyti". Nenoriu nieko įžeisti, tačiau tokia realybė“.

„ASU“: Aurimas Gavelis 19 tšk (10 atk. kam., 5 išpr. praž., 23 naud. bal.), Laimonas Kalvaitis 12 tšk., Tadas Vaitkevičius 8 tšk.

BC „Sporto Fėja“: Leonardas Ivanovas 26 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž., 36 naud. bal.), Donatas Gudeliauskas 21 (6 rez. perd., 25 naud. bal.), Arūnas Rimas 12 tšk. (5 atk. kam.), Ernestas Maciukevičius 10 tšk. (16 naud. bal.)

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

Anonimas2012 gruodžio 05 d., 14:56 val.

Stipriai cia Feja pavare... LSKL komanda tokiu skirtumu nukalti ne bet kada pavyktu.

TomTJ2012 gruodžio 04 d., 18:24 val.

Tikiuosi bus atkakli kova Ir tikemes Zalia krauja aiksteleje isvysti

Anonimas2012 gruodžio 04 d., 15:43 val.

Laukia idomi kova

"BC Sporto fėja" užtikrintai įveikė "ICE" ekipą (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 21:13 val.)BC ''Sporto Fėja'' sutriuškino KK ''Maybe'' ekipą (2012 gruodžio 10 d., pirmadienis, 23:47 val.)BC "Sporto Fėja" antrą kartą nubloškė "Vėją" (2013 vasario 12 d., antradienis, 23:48 val.)BC "Sporto Fėja" nepasigailėjo "Galeros" (2013 sausio 08 d., antradienis, 22:51 val.)BC "Sporto Fėja" sezoną pradėjo triuškinančia pergale prieš debiutantus (2012 spalio 23 d., antradienis, 21:33 val.)"BC Sporto fėja" be didesnio vargo įveikė "ICE" (2013 sausio 15 d., antradienis, 23:31 val.)"Ice" krepšininkai BC "Sporto fėjai" priešinosi vos vieną kėlinį (2013 kovo 26 d., antradienis, 22:24 val.)BC "Sporto Fėja" finale apgynė "C" lygos čempionų titulą (2013 gegužės 11 d., šeštadienis, 18:44 val.)Per antrąją rungtynių dalį "Darbas" sutriuškino "ASU" (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 21:30 val.)"Sporto fėja" nelengvai iškovojo pergalę (2013 kovo 12 d., antradienis, 23:10 val.)