Reunion vs GZP (102:101)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 08 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Reunion“ ištraukė pratęsimą, kuriame T. Tamošiūno tritaškis atnešė pergalę

2023 lapkričio 08 d., Trečiadienis, 22:45 val., peržiūros: 530

Lapkričio 8 d., trečiadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos I lygos rungtynės tarp „Reunion“ ir „GZP“ ekipų.

Rungtynes geriau pradėjo „Reunion“ ekipa, kuri įpusėjus pirmajam kėliniui po V. Čepo metimo nutolo 14:7. Visgi, „GZP“ labai greitai varžovus pasivijo ir minimalia persvara laimėjo kėlinį 19:20.

Antrąjį kėlinį svečiai pradėjo nedideliu spurtu 0:7 ir tolo 19:27. Nors „Reunion“ labai greitai mažino skirtumą iki 3 taškų, tačiau rezultatyvus M. Cimermano žaidimas vėl leido „GZP“ ekipai kiek nutolti. Įpusėjus susitikimui 33:40.

Trečiajame kėlinuke P. Liesio šeši taškai leido šeimininkams vėl artėti iki keturių taškų 47:51, bet „GZP“ trimis tolimais metimais vėl tolo ir po trijų kėlinių buvo priekyje 55:64.

Lemiamo kėlinio pradžioje po penkių iš eilės taškų svečiai įgijo didžiausią iki tol turėtą keturiolikos taškų persvarą 55:69. Visgi, tada tris tritaškius pataikė T.Tamošiūnas, kelis metimus pridėjo J.Mačiulis, likus 18 sekundžių tritaškiu metimu D.Šemeklis persvėrė rungtynių rezultatą 82:81. Vėliau šeimininkai pridėjo du baudų metimus, tačiau M.Namikas tritaškiu metimu lygino rungtynių rezultatą ir komandos stojo žaisti pratęsimo.

Pratęsimo metu vyko kova taškas į tašką, tačiau I.Eidukevičius septyniais taškais leido „GZP“ pirmauti trimis taškais, tačiau tada savo žodį vėl tarė D.Šemeklis tritaškiu lyginęs rezultatą 99:99. Tada I.Eidukevičius pataikė du baudų metimus, tačiau T. Tamošiūno tritaškis likus 10 sekundžių atnešė pergalę „Reunion“. Galutinis susitikimo rezultatas 102:101 (19:20, 14:20, 22:24, 29:20, 18:17).

Robertas Indrišiūnas

„Reunion“ po pratęsimo palaužė KM „Žalgirį“ (2023 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)„Reunion“ ketvirtame kėlinyje iškovojo pergalę prieš „Kauno švarą“ (2024 kovo 14 d., ketvirtadienis, 20:18 val.)Bilietą į finalą iškovojo „Reunion“, kurie po trilerio su pratęsimu palaužė „Kauno švarą“ (2024 balandžio 23 d., antradienis, 22:33 val.)„Kautech“ pusfinalį pradėjo tvirta pergale prieš „GZP“ (2024 balandžio 07 d., sekmadienis, 21:16 val.)„Kauno švara“ įrodė savo pranašumą prieš „GZP“ (2024 sausio 11 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)„GZP“ per keturias minutes atlošė 17 taškų deficitą ir paskutinėmis sekundėmis įveikė „Kautech“ (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 22:16 val.)„GZP“ įrodė savo pranašumą prieš „Lietuvos sporto universitetą“ (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 19:56 val.)„GZP“ iškovojo pirmą pergalę nesunkiai įveikę KM „Žalgirį“ (2023 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 21:44 val.)„Reunion“ lengvai įveikė „Žalgiris“ ‒ 2 komandą (2024 vasario 06 d., antradienis, 21:18 val.)Kartu su triuškinama „GZP“ pergale krito ir visų laikų tritaškių rekordas (2024 sausio 17 d., trečiadienis, 22:35 val.)