KK PERSVARA vs SPORTO MANIJA & EKODORA (49:73)"Laikinoji sostinė 2011" Mažoji taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gegužės 04 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

KK "Persvara" neatsilaikė prieš "Sporto Manija & Ekodora"

2011 gegužės 04 d., Trečiadienis, 22:28 val., peržiūros: 5213

Šiandien (05.04), KTK sporto salėje, įvyko "Laikinosios sostinės 2011" Mažosios taurės rungtynės, kuriose susigrumė KK "Persvara" (šeimininkai) ir "Sporto Manija & Ekodora" ekipos. Nuo pat pirmojo kėlinio pranašumą įgijusi ir į priekį įsiveržusi svečių ekipa užtikrintai pirmavo visų rungtynių metu ir iškovojo pergalę – 49:73 (9:26, 11:10, 15:18, 14:19).

Rungtynes taikliu tritaškiu pradėjo V.Ginevičius, tačiau vėliau sekė taškų badas, kuris leido "Sporto Manija & Ekodora" ekipai pabėgti į priekį ir įgyti 10 taškų pranašumą (3:13). E.Tamulaitis nutraukė savo komandos tylą taikliu dvitaškiu ir žaidimas kiek aprimo, bet svečiai vėl sužaidė nuostabią atkarpą ir padidino skirtumą iki 17 taškų (7:24). Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė taikliais metimais ir po pirmojo kėlinio komandas skyrė tie patys 17 taškų – 9:26.

Antrajame kėlinyje žaidimas išsilygino ir KK "Persvarai" pavyko netgi sumažinti skirtumą. Kėlinio pradžioje skirtumas keitėsi nedaug, svyravo tarp 19-17 taškų, mat abi komandos į taiklius varžovų metimus taip pat atsakydavo taikliais metimais. Visgi šeimininkai pelnė keturis taškus iš eilės ir sugebėjo sumažinti skirtumą iki 15 taškų (15:30). Nerezultatyvus žaidimas paremtas gynyba tęsėsi viso kėlinio metu ir po dviejų kėlinių skirtumas siekė 16 taškų – 20:36.

Trečiasis kėlinys prasidėjo fantastišku "Sporto Manijos & Ekodoros" spurtu (0:14), kuris leido įgyti rekordinę 30 taškų persvarą – 20:50. KK "Persvarą" septynias kėlinio minutes skendo geležinėje svečių ekipos gynyboje, kol pagaliau pelnė taškus. Po M.Marčenkovo tritaškio šeimininkai atkuto ir patys atsakė atkarpa (12:4), bei sumažino skirtumą iki 19 taškų – 35:54.

Ketvirtajame kėlinyje situacija aikštėje nesikeitė "Sporto Manija & Ekodora" ir toliau dominavo ir sulyg kiekviena minute artėjo pergalės link. Ketvirtojo kėlinio viduryje skirtumas siekė 27 taškus (42:69). Visdėlto kėlinys baigėsi tuo, jog šeimininkai sumažino skirtumą ir pralaimėjo 24 taškų skirtumu – 49:73.

Tai buvo pirmoji "Sporto Manijos & Ekodora" pergalė.

KK "Persvara": V.Ginevičius 16, E.Tamulaitis 12, M.Pečkys 5 taškai.

"Sporto Manija & Ekodora": D.Koblinec 21, T.Grigas 13 (10 atk.kam.), V.Stankevičius 11 taškų.

Po pergalės svečių ekipos treneris teigė: "Mes buvome stipresni, suoliukas ilgesnis, visi šviežesni, išsilgę krepšinio, mat senai varžybų turėjome. Šiame turnyre tikimės patekti į Didžiosios taurės varžybas.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

NuVa2011 gegužės 05 d., 15:04 val.

saunuoliai chebryte ! :)

Persvara2011 gegužės 04 d., 23:02 val.

"Sporto Manija & Ekodora"  tikrai buvo verti nugalėti, linkime sėkmės :))

KK "Persvara" nepasigailėjo "Stumbro" (2011 gegužės 25 d., trečiadienis, 20:50 val.)"Sporto Manija & Ekodora" užtikrintai įžengė į pusfinalį (2011 birželio 01 d., trečiadienis, 22:51 val.)"Sporto manija & Ekodora" nesunkiai įveikė SK "Dainavą" (2011 gegužės 25 d., trečiadienis, 20:59 val.)"Sporto manija & Ekodora" įveikė "Statybų viziją & LVA" (2011 gegužės 20 d., penktadienis, 21:57 val.)"Sporto Manija & Ekodora" nesunkiai sutriuškino "Stumbras" ekipą (2011 gegužės 23 d., pirmadienis, 21:17 val.)KK "Persvara" įveikė BC "Ryklius" ir pateko į "Iššūkio" taurės ketvirtfinalį (2011 gegužės 30 d., pirmadienis, 23:33 val.)Po permainingos kovos į finalą keliauja "Sidnėjaus" ekipa (2011 birželio 12 d., sekmadienis, 21:11 val.)"Kauno Aerouostas" nesunkiai nugalėjo KK "Persvaros" krepšininkus (2011 birželio 08 d., trečiadienis, 22:24 val.)"Sporto Manija & Ekodora" antroje rungtynių pusėje nepasigailėjo varžovų ir iškopė į ketvirtfinalį (2011 gegužės 29 d., sekmadienis, 19:51 val.)Po atkaklių ir permainingų rungtynių pergalę šventė "SK Dainava" (2011 gegužės 07 d., šeštadienis, 16:32 val.)