BPG & BANGA vs VAIŠVYDAVA (55:62)C lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 gruodžio 18 d., Šeštadienis, 15:15 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

Penkiese žaidę "Vaišvydava" ekipos nariai sugebėjo patiesti "BPG & Banga" ekipą

2010 gruodžio 18 d., Šeštadienis, 18:35 val., peržiūros: 3897

Šeštadienio popietę, gruodžio 18 dieną, J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos "Baltik Sport" pirmenybių rungtynės tarp vietos "BPG & Banga" ir svečių "Vaišvydava" ekipų. Po inirtingos ir daug nervų, bei fizinių jėgų pareikalavusios kovos, pergalę šventė, penkiese žaidę, svečių ekipos žaidėjai. 55:62 (19:12, 12:16, 15:24, 9:10).

Rungynės prasidėjo technine pražanga "Vaišvydavos" komandai, už vėlavimą į rungtynes. Abu baudos metimus realizavęs M.Daraškevičius, iškart ėmėsi iniciatyvos ir pelnė 7 taškus iš eilės, tačiau jam buvo prakirsta nosis ir jis privalėjo, bent jau trumpam palikti aikštelę. Po abiejų taiklių G.Dirsčio baudos metimų, sekė D.Kvitkos dvitaškis, į kurį buvo atsakyta taikliu tolimu A.Linkaus šūviu, sumažinusiu deficitą iki 8 taškų. Vėliau, tas pats D.Kvitka, vėl pelnė du taškus iš po krepšio ir padidino pranašumą iki 10 taškų (15:5). Kėlinuką pabaigė keturi iš eilės T.Kmito taškai, sumažinę deficitą iki 7 taškų. 19:12.

Atrodė, kad svečių ekipa jau pasiūsta i nokdauną, tačiau taip nebuvo. Nors vaišvydaviečiai žaidė tik penkiese, jų veiduose bei veiksmuose buvo sunku įžvelgti nuovargio požymių. Jie, įgavę antrąjį kvėpavimą, puolė vytis šeimininkų ekipą. Iš pradžių tai daryti sekėsi ne taip lengvai, tačiau patikimai. Po spurto 7:2 deficitas buvo sumažintas iki dviejų taškų (21:19). M.Rašinskas pataikė vieną iš nedaugelio tolimą metimą, vėliau M.Daraškevičius ir A.Bartkus pridėjo dar po du taškus ir pranašumas vėl išaugo iki 9 taškų. Tačiau kėlinio pabaigoje varžovai ėmė žaisti aktyviau, gintis kibiau ir prieš ilgąją pertrauką deficitas ištirpo iki 3 taškų 31:28.

Po ilgosios pertraukos, "Vaišvydava" ekipos gretose nesulaikomas buvo A.Linkus, nors ir prametė daug tritaškių metimų (3/16), vistiek buvo naudingas savo komandai. Varžovų ekipoje, kaip ir visose rungtynėse išsiskyrė septintasis numeris M.Daraškevičius. Nuo pat kėlinuko pradžios pradėję agresyviai žaisti puolime, svečiai sugebėjo persverti rezultatą savo naudai ir susikrauti net 8 taškų pranašumą. Jie nepaleido iniciatyvos iki trečiojo kėlinio galo, ir jau po trijų kėlinukų, nors ir kaip tai būtų neįtikėtina, turėjo 6 taškų pranašumą 46:52.

Paskutinėje rungtynių dalyje užvirė arši kova dėl pergalės. Abi komandos norėjo žūtbūt laimėti šį mačą. Nors šis kėlinukas ir nebuvo itin rezultatyvus (9:10), tačiau veiksmo ir įvairių emocijų jame buvo užtektinai. Kėlinuką dviem taškais pradėjo G.Dirstys, į tai buvo atsakyta taip pat dviem, A.Linkaus, taškais. M.Kerbelis pataikė dviejų taškų vertą metimą, tačiau ir į jį A.Linkus atsakė dvitaškiu. Vėliau tas pats M.Kerbelis pataikė viena iš dviejų galimų baudos metimą, bei A.Bartkus su T.Buzu pridėjo dar po du taškus ir skirtumas ištirpo iki minimumo (55:56). Tačiau vėliau šeimininkam taškų pelnyti nepavyko, o tuo tarpu svečiai pelnė 6. Taigi pergale galėjo džiaugtis "Vaišvydavos" ekipa. 55:62.

"BPG & Banga": M.Daraškevičius 21, M.Rašinskas 6, T.Buzas 6 taškai.

"Vaišvydava": T.Kmitas 22 (6 perimt.kam., 9 išprov,praž.), A.Linkus 21 (5 rez.perd.), N.Dunčikas 10 (6 išprov.praž.).

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė: "Stengėmės, nors buvom ir penkiese, tačiau stengėmės, stengėmės ir laimėjom. Žaidėm komandinį žaidimą, atrodo, kad komandinį, nežinau, ir laimėjom".

Pralaimėtojų treneris sakė, jog buvo labai didelis baudų skirtumas, turbūt dvigubai.

Penkiese žaidusiai "Vaišvydavos" ekipai pavyko trinktelti durimis (2011 balandžio 19 d., antradienis, 23:18 val.)Po itin aršios kovos pergale džiaugėsi "BPG & Banga" ekipa (2011 sausio 08 d., šeštadienis, 18:03 val.)"Kaunas" įveikė "BPG & Banga" ekipą (2011 kovo 05 d., šeštadienis, 16:59 val.)"Vaišvydava" po atkaklios kovos nugalėjo "Spartą" (2010 spalio 26 d., antradienis, 23:31 val.)"Ekodora & FSM" nušlavė nuo kelio "BPG & Bangos" ekipą (2011 vasario 08 d., antradienis, 21:58 val.)"Vaišvydava" antroje susitikimo pusėje palaužė "Kolpingo Kolegiją" (2011 kovo 02 d., trečiadienis, 00:03 val.)"Vaišvydava" pasiekė sunkią pergalę (2010 lapkričio 24 d., trečiadienis, 00:36 val.)"C" lygos varžybose "Korys - 2" nugalėjo "BPG & Banga" komandą (2010 spalio 25 d., pirmadienis, 23:10 val.)"ECCUA" toliau žengia į priekį be pralaimėjimų patiesdami "BPG & Banga" komandą (2010 lapkričio 08 d., pirmadienis, 22:02 val.)"Vaišvydava" antroje varžybų pusėje įveikė "Ice" (2011 sausio 09 d., sekmadienis, 22:35 val.)