VAIŠVYDAVA vs BC AMBI (92:50)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 14 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

Vaišvydava" sutriuškino BC "Ambi" ekipą

2013 balandžio 15 d., Pirmadienis, 12:34 val., peržiūros: 1343

Balandžio 14 dieną įvyko „Sportturas“ taurės rungtynės kuriose susitiko šeimininkai „Vaišvydava“ ir BC „Ambi“. Nuo pat rungtynių pradžios rodę puikų taiklumą „Vaišvydavos“ žaidėjai per pirmąjį kėlinį įrodė kad yra stipresni. Sunkiai stabdę šeimininkų aukštaūgius BC „Ambi“ leido jiems kartoti daug metimų, o patys „Ambi“ žaidėjai pelnydavo dvigubai mažiau taškų . Šeimininkų komandos žaidėjas, bei treneris A.Linkus buvo pagrindinis žmogus kuris atvedė komandą į pergalę rezultatu 92:50.

Pirmajame kėlinyje vienintelis BC „Ambi“ žaidėjas V.Čipas kovojo prieš visą „Vaišvydavos komandą, kadangi jėgos buvo nelygios, tai šeimininkai ilgai netruko ir susikrovė dviženklę persvarą. Kaip įvardijo abi komandos šiandien skyrėsi abiejų komandų taiklumas, šeimininkai savo aikštėje vieną po kito skraidino taiklius metimus, o svečiams krepšis buvo tiesiog užrištas, ypač nuo tritaškio linijos.

Antrajame kėlinyje atsiradus dar keletui žaidėjų kurie gali pelnyti taškus BC „Ambi“ pradėjo lygiaverčiai priešintis, tačiau rezultatas įtakojo kad svečiams lygus žaidimas netiko, teko kažką keisti kad būtų galima sumažinti deficitą. Bandę varžovus stabdyti pražangomis jie nieko neiškovojo, po antrojo kėlinio BC „Ambi“ deficitas tik padidėjo, jie po antrojo kėlinio atsilikinėjo rezultatu 47:28.

Trečiajame kėlinyje ir toliau „Vaišvydavos“ lyderiai A.Linkus ir N.Bijaminas saugojo turima persvarą, bei po truputį didino ją. Įpusėjus kėliniui šeimininkai turėjo net 30 taškų persvarą, svečių ekipai rezultatyvi ataka buvo labiau išimtis nei taisyklė. Ant dvidešimt taškų pralošę BC „Ambi“ turėjo pripažinti kad, prieš ketvirtąjį kėlinį jie atsilieka rezultatu 75:37.

Kadangi jau buvo aišku kad ketvirtasis kėlinys yra tik formalumas, tai komandos kiek atsipalaidavo leido viena kitai rengti lengvesnes atakas, to pasekoje ir BC „Ambi“ deficitas nesikeitė o išliko stabilus. Lemiamą kėlinį vienų tašku laimėjo šeimininkai bet turėtas deficitas reiškė kad pergalę iškovojo „Vaišvydava“ Galutinis rungtynių rezultatas 92:50.

„Vaišvydavos“ komandos treneris sakė: Rodėmė labai gerą taiklumą, varžovai atakavo daug prasčiau, taip pat mes turime pranašumą po krepšiais tą ir išnaudojome. Mums šios rungtynės buvo kaip gera treniruotė prieš ateinančias kovas su daug stipresniais varžovais.

BC „Ambi“ treneris po rungtynių sakė: Esame kolkas daug silpnesnė komandą, neturi aukštų žmonių, blogai pataikėme yra daug minusų kuriuos reikia taisyti norint pasipriešinti panašiai komandai kaip „Vaišvydava“

"Vaišvydava" šventė sunkią pergalę prieš "Pieno Žvaigždės - Miau" komandą (2013 gegužės 13 d., pirmadienis, 00:08 val.)"Kėdainiai" nesunkiai susidorojo su BC "Ambi" (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 22:15 val.)"Mevėgalis" įveikė "Vaišvydavą" (2013 gegužės 15 d., trečiadienis, 22:56 val.)"Kėdainių" žaidėjai pasiekė užtikrintą pergalę (2013 balandžio 21 d., sekmadienis, 22:02 val.)Antroje rungtynių pusėje Kauno "Stumbras" palaužė "Vaišvydavą" (2013 balandžio 19 d., penktadienis, 20:19 val.)Beveik visas rungtynes pirmavęs Kauno "Stumbras" iškovojo pergalę (2013 balandžio 26 d., penktadienis, 20:45 val.)