RAGAI vs ONYX & GAMTEKA.LT (63:74)C lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 kovo 13 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Žiežmarių vidurinės mokyklos sporto salė, Žaslių g. 21, Žiežmariai, Kaišiadorių raj.

"Onyx & Gamteka.lt" įveikė "Ragų" ekipą

2011 kovo 13 d., Sekmadienis, 22:09 val., peržiūros: 4122

Sekmadienį, kovo 13 dieną, Žiežmarių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Baltik Sport" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Ragai ir svečių "Onyx & Gamteka.lt" ekipų. Pirmąjame kėlinuke svečiai įgijo devynių taškų pranašumą, kurio, kaip vėliau paaiškėjo, panaikinti nepavyko ir šeimininkų krepšininkai turėjo pripažinti "Onyx & Gamteka.lt" komandos pergalę. 63:74 (14:23, 17:19, 20:19, 12:13).

Rungtynių pradžia itin sėkminga buvo svečių ekipos nariui T.Pileckui, kuris vienintelis savo komandos gretose rinko taškus bei varė varžovus į neviltį. T.Pileckas pelnė 10 taškų, kai, tuo tarpu, šeimininkai tesugebėjo įmesti 4 taškus (4:10). Kiek vėliau, po V.Žvirblio taiklaus tolimo šūvio "Onyx & Gamteka.lt" ekipos pranašumas išaugo iki 9 taškų (4:13), kurį iki 6 nubraukė L.Alionio tritaškis metimas (7:13). Tačiau svečių krepšininkai neketino mažinti apsukų ir sužaidę atkarpą 6:0 įgijo jau 12 taškų pranašumą (7:19). Kėlinio galas buvo šiek tiek pasyvokas, komandos rėmėsi pavieniais veiksmais ir rezultatas po pirmojo kėlinuko 14:23.

Antrasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų kietu žaidimu, ko pasekoje buvo atliekama daug baudos metimų. Kiek vėliau abi ekipos apsikeitė metimais iš toli, o po L.Alionio pridėto dvitaškio šeimininkų deficitas ištirpo iki 8 taškų (20:28), tačiau atkarpos 6:0 svečių naudai dėka, skirtumas tarp komandų vėl išaugo, dabar jau iki 14 taškų (20:34). Vėliau "Ragų" ekipos žaidėjai labiau rėmėsi individualiais veiksmais, kuriuos geriausiai pademonstravo komandos kapitonas L.Alionis, pelnydamas 8 taškus iš eilės, kurie padėjo apmažinti atsilikimą iki dešimties taškų (30:40). Iki kėlinuko galo rezultatas ryškiai nepakito 31:42.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo dviem M.Jankūno taškais, kurie sumažino deficitą iki vienženklio (33:42), tačiau į tai buvo atsakyta spurtu 6:0, bei padidėjusiu atsilikimu iki 15 taškų (33:48). Toliau sekė įspūdingas šeimininkų ekipos spurtas 12:4, leidęs sumažinti atsilikimą iki 7 taškų (45:52). Kėlinio pabaiga abiems komandos klostėsi sėkmingai, todėl ir žaidmas buvo lygus, tačiau vistiek truputį geriau pasisekė svečiams, kurie prieš lemiamąjį kėlinį turėjo dešimties taškų pranašumą. 51:61.

Ketvirtasis kėlinys turėjo būti pilnas greito žaidimo bei rezultatyvių atakų, tačiau buvo priešingai – komandos rėmėsi gynybiniu krepšiniu, nors šeimininkams tai nebuvo naudinga. Svečiai išprovokavo daug pražangų bei metė daug baudos metimų, kurių dauguma pasiekė tikslą, vis labiau mažindami "Ragų" ekipos viltis iškovoti pergalę šios dienos rungtynėse. Šeimininkų deficitas buvo išaugęs jau net iki 17 taškų, tačiau kėlinio pabaigoje surengto spurto 6:0 dėka, jie sumažino atsilikimą iki 11 taškų ir tai buvo viskas šiame susitikime. 63:74.

"Ragai": L.Alionis 28 (5 išprov.praž.), M.Jankūnas 14 (6 rez.perd.), T.Skurkevičius 8 (11 atk.kam.) taškų.

"Onyx & Gamteka.lt": T.Pileckas 29 (9 išprov.praž.), R.Nemeikša ir R.Mickevičius – po 8 taškus.

Nugalėtojų treneris Remigijus Zelvaras kalbėjo : " Paprasčiausiai atvažiavom nusiteikę laimėti, nes mums reikėjo pergalės. Galbūt mums geriau sekėsi. Stengėmės gintis ir laimėti, galbūt geriau pataikėme ir gynėmės. Aišku, jie yra stipri komanda, bet šiandien sėkmė buvo mūsų pusėje". Paklaustas, kaip vertina varžovų palaikymą, fanus, kalbėjo : " Labai gerai vertinu, sirgaliai buvo itin aktyvūs ir įvarė mums šiek tiek baimės, o pas mus nėra sirgalių, nes žaidėme išvykoje, aišku, buvo labai sunku, tačiau komandinis žaidimas ir gera gynyba mums padėjo "nugalėti" sirgalius."

Pralaimėtojų treneris kalbėjo : " Varžovai šiandien labai gerai sužaidė, labai geras pataikymas. Pradžioje, kai jie pataikė tris tritaškius iš eilės ir poto visą laiką išlaikė tą maždaug dešimties taškų skirtumą. Pas mus trūko keitimų ir nepasisekė šiandien, "Onyx" labai gerai pataikė."

"Onyx & Gamteka.lt" šešetukas įtikinamai įveikė "Greičio juosta" ekipą (2010 lapkričio 26 d., penktadienis, 21:16 val.)"Onyx & Gamteka.lt" nesulaukė "Snaiperių" pasipriešinimo (2011 sausio 12 d., trečiadienis, 21:06 val.)"Onyx & Gamteka.lt" nušlavė "Simple" (rekordas) (2010 lapkričio 17 d., trečiadienis, 22:05 val.)"Onyx & Gamteka.lt" atkakliose varžybose po pratęsimo įveikė "Ragus" (2011 sausio 05 d., trečiadienis, 21:05 val.)Atkakliose ir gražiose varžybose "Onyx & Gamteka.lt" įveikė Kauno "SRC" komandą (2011 sausio 13 d., ketvirtadienis, 23:33 val.)"Ice" nesunkiai įveikė "Onyx & Gamteka.lt" ekipą (2010 lapkričio 21 d., sekmadienis, 22:31 val.)"Onyx&Gamteka.lt" ekipai pergalės neužteko (2011 balandžio 21 d., ketvirtadienis, 00:26 val.)"Onyx & Gamteka.lt" be gailsesčio sutriuškino KK "Snaiperius" (2011 kovo 09 d., trečiadienis, 19:22 val.)„ONYX & Gamteka.lt“ sutrypė „BC Studentai“ ekipą (2010 lapkričio 07 d., sekmadienis, 22:56 val.)"Onyx & Gamteka.lt" užtikrintai įveikė "Korį - 2", tačiau neišvengė atsakomojo susitikimo (2011 kovo 30 d., trečiadienis, 21:23 val.)