Sparta vs A. S. K. „Persvara“ (93:92)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 27 d., Antradienis, 20:45 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

Sparta paskutinėmis sekundėmis išlaikė vieno taško pranašumą

2015 spalio 27 d., Antradienis, 23:39 val., peržiūros: 893

2015 spalio 27 dieną, C lygos, „ALT reklama“ pirmenybėse, 1 etapo, C pogrupyje susitiko „Sparta“ (šeimininkai) ir A. S. K. „Persvara“ (svečiai). Rungtynes po atkaklio ir permainingos kovos, vienu tašku laimėjo „Spartos“ vyrai ir iškovojo antrą pergalę – 93:92. A. S. K. „Persvara“ komanda pralaimėjo antrą kartą ir nukrito į 4 lentelės vietą.

Rungtynės prasidėjo dviem šeimininkų taškais, o į tai penkiais atsakė svečiai ir jie priekyje – 2:5. Kitas pusantros minutės komandos žaidė lygiai ir rezultatas – 8:9. Devynis taškus be atsako surinko svečiai ir pabėgo į priekį – 8:18. Dar vieną atkarpą 5:8 laimėjo A. S. K. „Persvara“ ir skirtumas padidėjo iki 13 taškų – 13:26. Kėliniui artėjant prie pabaigos skirtumą sumažino „Sparta“ ir po pirmų dešimties minučių – 22:30.

Antrasis kėlinys prasidėjo šeimininkų spurtu – 7:2 ir skirtumas ištirpo iki trijų taškų – 29:32. Dar po šešis taškus apsikeitė komandos, o tada devynis taškus be atsako surinko „Sparta“ ir nutolo – 44:38. Kėlinio pabaigą šeimininkai dar laimėjo 6:2 ir po dviejų kėlinių – 50:40.

Trečią kėlinį „Sparta“ pradėjo devyniais, o A. S. K. „Persvara“ aštuoniais taškais ir skirtumas išliko stabilus – 59:48. Trylika taškų be atsako sumetė svečiai ir vėl persvėrė rezultatą savo naudai – 59:61, o toliau vedami savo komandos lyderio Sauliaus Pakalniškio po trijų kėlinių pirmavo – 66:69.

Ketvirtą kėlinį „Sparta“ pradėjo galingai ir pelniusi 10 taškų be atsako išsiveržė į priekį – 76:69. Aštuonis taškus surinko A. S. K. „Persvara“, o trimis atsako šeimininkai ir skirtumas ištirpo iki dviejų taškų – 79:77. Netrukus skirtumas tapo lygus – 81:81, tačiau vėl sekė kiek geresnė šeimininkų atkarpa ir jie vėl išsiveržė į priekį – 87:81 ir 92:84. Septynis taškus be atsako surinko Saulius Pakalniškis ir sumažino atsilikimą iki trijų ir taktiškai prasižengė, tačiau Renatas Dabašinskas vieną baudos metimą pataikė, o antrą prametė ir greit nuskuodęs į puolimą Saulius Pakalniškis smeigė dar vieną tritaškį ir skirtumas ištirpo iki vieno taško. Po minutės pertraukėlės puikiai pabėgęs nuo varžovų kamuolį priėmė Robertas Talevičius ir varžovai nebespėjo prasižengti, bei turėjo pripažinti pralaimėjimą rezultatu – 93:92.

Sparta: Robertas Talevičius – 29 tšk. (7 išpr. praž., 31 naud. bal.), Giedrius Prabulis – 21 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž., 31 naud. bal.), Renatas Dabašinskas – 15 tšk. (8 rezult. perd.), Juozas Kajokas – 11 tšk. (13 atk. kam.)

A. S. K. „Persvara“: Saulius Pakalniškis47 tšk. (7 išpr. praž., 18/25 metimai „iš žaidimo“, 48 naud. bal.), Edgaras Šipila – 22 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Rokas Šipila – 9 tšk.

Sparta įveikė pavargusią Akademijos komandą. (2016 vasario 16 d., antradienis, 23:27 val.)Sparta penketukas nukovė negausiais susirinkusią Kauno technikos kolegija (2016 sausio 12 d., antradienis, 23:44 val.)A. S. K. „Persvara“ pasiekė dar vieną įtikinamą pergalę (2016 sausio 15 d., penktadienis, 02:15 val.)Sparta nukovė Hidraulines sistemas (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 00:41 val.)A. S. K. „Persvara“ po atkaklios kovos įveikė „Randerį“ (2015 gruodžio 12 d., šeštadienis, 01:24 val.)„Sparta“ nepasigailėjo „Savi“ (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 23:03 val.)„Hidraulinės sistemos“ nukovė A. S. K. „Persvara“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 23:31 val.)„ASU“ ketvirtame kėlinyje įveikė A. S. K. „Persvarą“ (2016 sausio 07 d., ketvirtadienis, 20:59 val.)Fantastišku metimu pergalę išplėšęs Justas Jokšas pratęsė KK „13“ kelionę „C“ lygoje (2016 kovo 22 d., antradienis, 23:43 val.)„Nebajeris“ gan nesunkiai įveikė A. S. K. „Persvarą“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 22:51 val.)