RAGAI vs KOLPINGO KOLEGIJA (101:63)C LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 sausio 10 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Žiežmarių vidurinė mokykla, Žaslių 21, Žiežmariai LT-56235

"Ragai" namuose sutriuškino "Kolpingo kolegiją"

2010 sausio 10 d., Sekmadienis, 20:08 val., peržiūros: 4828

šiandien (01.10) Žiežmarių vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko dvi "C" lygos komandos, šeimininkai "Ragai" ir svečiai "Kolpingo kolegija". Jau rungtynių pradžioje nusimatė kas bus nugalėtojas, tačiau "Kolpingo kolegijos" krepšininkai parodė kovingumą ir žaidė iki pat rungtynių pabaigos stengdamiesi mažinti skirtumą. Kadangi svečių komandos žaidėjai susirinko tik penkiese, jiems pritrūko daug jėgų, o kelias minutes turėjo žaisti tik keturiese. Taigi skirtumas tik augo, o šeimininkai smaginosi aikštelėje, rimtai nežaisdami jie susikrovė 38 taškų pranašumą ir nugalėjo varžovus rezultatu 101:63 (34:7, 17:18, 25:12, 25:26).

Pirmąjį kėlinį komanda "Ragai" ilgai neleido savo varžovams pelnyti taškų, o patys juos rinko, po dviejų taiklių tolimų metimų M.Gudeliauskas savo ekipos kapitonas išvedė savo komanda jau 10 taškų skirtumu, tačiau dar vis svečiams nepavyko pelnyti taškų, o po dar vieno kapitono reido po krepšiu jau įgijo 16 taškų pranašumą. Pagaliau ir svečiams atsivėrė krepšinio lankas, tiksliau svečių komandos vienam žaidėjui V.Burovui, kuris vienintelis per šį kėlinuką pasižymėjo. Kai jis pelnė 4 taškus iš eilės, šeimininkai vėl spurtavo 11 taškų ir rezultatas jau buvo 27:4. V.Burovas smeigė tolimą metimą ir tai buvo paskutiniai per šį kėlinį pelnyti jo bei jo komandos taškai. O šeimininkai dar spėjo pelnyti 7 taškus ir pasibaigus laikui rezultatas buvo 34:7.

Antrame kėlinuke atrodo krepšinio lankas atsidarė ir kitiems svečių komandos žaidėjams. Taigi šiame kėlinyje vyko labiau apylygė kova. Sužaidus kelias minutes svečiai įžengė į dviženklį rezultatą (36:11). Nors šeimininkai klydo tik 3 kartus per kėlinuką, o svečiai net 7, bet šį kėlinį laimėjo svečiai minimaliausiu skirtumu (17:18). O likus žaisti vos kelias sekundes V.Burovas dar spėjo truputį toliau nuo tritaškio linijos išmesti kamuolį ir aidint švilpukui pelnė savo komandai 3 taškus, o kėlinys baigėsi rezultatu 51:25.

Sužaidus vos pirmąją minutė trečiame kėlinyje, į aikštę pasirodė šeimininkų komandos lyderiai ir vėl didino pranašumą. Per 4 minutes jie neleido pelnyti svečiams nei vieno taško, o patys tuo metu spurtavo 15 sausų taškų ir dar labiau padidino pranašumą 68:26. Po tolimo M.Lavrentjevas taiklaus metimo ir dar dviejų taškų svečių komanda surinko 37 taškus, tuo tarpu kėlinį greita ataka užbaigė šeimininkai ir pirmavo rezultatu 76:37.

Ketvirtąjį kėlinį pradėjo savo šou V.Burovas iš "Kolpingo kolegijos" komandos, jie neleido šeimininkams pora minučių pelnyti taškų, o tuo tarpu V.Burovas pelnė net 9 taškus pramesdamas tik vieną baudą, o visi kiti metimai buvo šimtą procentiniai. Visgi po taiklaus tolimo metimo šeimininkai pirmavo rezultatu 85:50. O dar po kelių minučių D.Kalinausko ir P.Razumovo pastangomis, kurie pelnė spurtuodami kartu 9 taškus, rezultatas siekė beveik šimtą 98:52. Dar abi komandos apsikeitė tolimais taikliais metimais ir paskutines dvi minutes iki kėlinio pabaigos svečių komanda pelnė 8 taškus be atsako ir turėjo pripažinti "Ragų" komandos pranašumą rezultatu 101:63.

"Ragai": D.Kalinauskas (25 taškai), M.Gudeliauskas (24 taškai) ir E.Černiauskas (12 taškų).

"Kolpingo kolegija": V.Burovas (30 taškų), M.Lavrentjevas (12 taškų).

Po rungtynių puikiai nusiteikę nugalėtojai neturėjo ką komentuoti, tik kad buvo stipresni ir dėl to nugalėjo, o svečių komandos žaidėjai teigė, jog vyko labai negarbinga kova aikštelėje.

"Baltvesa" neturėjo vargo su "Kolpingo kolegija" (2010 vasario 20 d., šeštadienis, 18:59 val.)"Iki dugno" nesugebėjo pasipriešinti "Kolpingo kolegijai" (2009 gruodžio 01 d., antradienis, 22:14 val.)"KK Snaiperiai" po įnirtingos kovos palaužė "Kolpingo kolegiją" (2009 lapkričio 07 d., šeštadienis, 18:12 val.)Permainingose rungtynėse pergalę iškovojo "Kolpingo Kolegija" (2009 spalio 29 d., ketvirtadienis, 00:05 val.)"Ragai" trečiajame kėlinyje įgijo pranašumą ir nugalėjo "Kolpingo kolegiją" (2010 vasario 14 d., sekmadienis, 20:20 val.)"Baltvesa" solidžia persvara palaužė "Kolpingo kolegija" ekipą (2010 sausio 23 d., šeštadienis, 17:55 val.)Paskutiniame kėlinuke išplėšta "Kolpingo Kolegijos" pergalė (2009 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:48 val.)„Sparta“ nepaliko vilčių „Kolpingo kolegijai“. (2010 kovo 04 d., ketvirtadienis, 00:19 val.)"Ragai" iškovojo triuškinamą pergalę (2009 gruodžio 20 d., sekmadienis, 20:28 val.)"Ragai" įrodė savo pranašumą prieš "Baltvesą" (2010 sausio 16 d., šeštadienis, 17:59 val.)