KMT vs Agava ASS & E+H (64:74)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 17 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Agava ASS & E+H“ antrame etape ir toliau išlieka nepralaimėjusi

2014 gruodžio 17 d., Trečiadienis, 22:30 val., peržiūros: 1098

Trečiadienį, gruodžio 17 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, tarp vietos "KMT ir svečių "Agavos ASS & E+H" ekipų. Susitikimo pradžioje kiek geriau atrodė aikštės šeimininkai, tačiau jau nuo antrojo kėlinuko svečiai perėmė iniciatyvą ir ją išlaikė iki pat rungtynių pabaigos, taip įsirašydami jau trečią pergalę. 64:74 (20:18, 14:18, 9:18, 21:20).

Susitikimą kiek geriau pradėjo aikštės šeimininkai ir šiek tiek atitrūko nuo varžovų, tačiau nusileisti neketinę svečiai netrukus perėmė iniciatyvą. Vis tik, geriau kėlinuko pabaigą sužaidę "KMT" susigrąžino persvarą į savo rankas. 20:18.

Antrojo ketvirčio pradžioje nieko nelaukę "Agavos ASS & E+H" ekipos žaidėjai rezultatą išlygino. Kiek vėliau ir toliau daug sėkmingiau žaidę svečių krepšininkai ir toliau nesunkiai rinko taškus ir įgijo didesnę persvarą, tačiau kėlinuko pabaigą geriau sužaidę "KMT" sumažino atsilikimą iki dviejų taškų. 34:36.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai iškart surengė spurtą ir susigrąžino iniciatyvą į savo rankas, tačiau netrukus atsibudę "Agavos ASS & E+H" ekipos žaidėjai taip pat spurtavo ir vėl viską susistatė į senas vėžias, ko pasekoje prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė vienuolika taškų. 43:54.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje dar šešis iš eilės taškus pelnę svečiai įgijo saugų pranašumą, ko pasekoje galėjo žaisti kiek labiau atsipalaidavę, tačiau nusileisti neketinę aikštės šeimininkai netrukus sumažino atsilikimą iki devynių taškų, bet laiko buvo per mažai ir pergale džiaugėsi "Agava ASS & E+H". 64:74.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Audrius Šalaševičius kalbėjo: "Mūsų bėda yra visada prastai pradėti rungtynes, išeiname nesusikoncentravę, plius mažokai laiko apšilimui buvo. Taip pat susirinko mažai žmonių, buvo nepilna sudėtis. O laimėti padėjo, pagrinde, nusiteikimas".

"KMT": Eimantas Šabonas – 15 tšk., Marius Zapalis – 9 tšk., Raimondas Savulis – 9 tšk.

"Agava ASS & E+H": Giedrius Prabulis – 24 tšk. (5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Saulius Salmanavičius – 13 tšk., Almantas Sutkus – 12 tšk., Artūras Nausėda – 11 tšk. (5 rezult. perd.)

„Agava ASS & E+H“ pasiekė nelengvą pergalę (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:19 val.)„Agava ASS & E+H“ komanda sutriuškino varžovus. (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 00:10 val.)„Agava ASS & E+H“ iškovojo pirmą pergalę (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 22:50 val.)Nesunkiose rungtynėse „Agava ASS & E+H“ pasiekė pergalę (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 23:55 val.)„Agava ASS & E+H” po permainingos kovos išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)„Agava ASS & E+H“ ekipa pasinaudojo varžovų klaidomis ir žengė į ketvirtfinalį (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 00:20 val.)„Agava ASS & E+H“ nisileido „Senukams“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 02:11 val.)„Agava ASS & E+H“ be didesnio vargo susidorojo su „Fima & Elmova“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:45 val.)„Agava ASS & E+H“ nesunkiai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 21:20 val.)„AGAVA ASS & E+H“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Dentist Team“ ekipos pasipriešinimą. (2015 kovo 17 d., antradienis, 00:00 val.)