KAUNO SRC vs ARV (87:100)B LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 sausio 24 d., Sekmadienis, 21:00 val. @ Prekybos ir verslo mokykla, D.Poškos g. 22, Kaunas LT-44293

"ARV" svečiuose nugalėjo Kauno SRC (video)

2010 sausio 24 d., Sekmadienis, 22:47 val., peržiūros: 5460

Sausio 24-ąją Prekybos ir verslo mokyklos sporto arenoje įvyko dar vienas B lygos D "Iššūkio" taurės mačas, kuriame Kauno SRC namų aikštelėje pabandė kovoti su pralaimėjimų pogrupyje taip pat dar nepatyrusia "ARV" ekipa. Galima sakyti, jog kovoti pavyko, tačiau pergalės pasiekti ne – svečiai nugalėjo rezultatu 87:100 (22:30; 16:18; 23:27; 26:25).

Rungtynės prasidėjo šeimininkų krepšio apšaudymu – iš pradžių K.Samušis pataikė metimą iš baudos aikštelės prieigų, o taiklų tolimą metimą realizavo T.Ališauskas. Kauno SRC atstovai šiek pristabdė žaidimą taikliu dvitaškiu, tačiau neilgam – netrukus V.Kasperaitis pataikė dar vieną tritaškį, o po dviejų taiklių T.Ališausko baudos metimų svečiai jau buvo priekyje 2:10. Vėliau žaidimas šiek tiek susivienodino, kai "ARV" komandai dažniau ir taikliau atakuojant iš po krepšio, o Kauno SRC komandai atsakinėjant taikliais tritaškiais metimais – po vieną pataikė R.Matuzas bei V.Undraitis, o 2 metimus pridėjo V.Bezrukovas. Visgi tai nepadėjo bent kiek žymiau sumažinti persvaros ir "ARV" pirmojo kėlinio atkarpoje pirmavo jau 22:30.

Antrasis ketvirtis komandos buvo beveik apylygis, bet kartu ir gana tuščias – nerezultatyviausiame kelinyje Kauno SRC įmetė 16, o jų priešininkai 2 taškais daugiau. Jame komandos dažniau nei įprastai klydo, ypač nedarnus žaidimas, lyginant su kitais kėliniais, buvo pastebimas svečių komandoje. Jie per ketvirtį padarė 7 klaidas, kai varžovai sugebėjo apsieiti tik su keturiomis. Kauno SRC ekipa vis dar stengėsi panaudoti pirmojo kėlinio ginklą – tritaškius metimus, tačiau kol jie nekrito. Tiesa, V.Bezrukovas kėlinio pabaigoje pataikė 2 tolimus metimus, bet šį kėlinį iš viso jų pavyko įmesti 2 iš 10, kai pirmąjį buvo pataikyta 4 iš 8. Pastarieji tritaškiai buvo sumažinę šeimininkų atsilikimą iki 6 taškų, tačiau oponentai kėlinio pabaigoje dar du kartus buvo rezultatyvūs atakuodami iš po krepšio ir persvara vėl buvo sugrąžinta – 38:48.

Priešingai nuo antrojo ketvirčio, antroji mačo pusė buvo kur kas rezultatyvesnė abiems ekipoms. Galbūt dėl to, jog komandos stengėsi metimams pasirinkti patogesnes pozicijas ir nemėtyti tolimų metimų. Pirmajame ir antrajame kėlinyje komandos iš viso metė 27 tritaškius metimus, tuo tarpu paskutiniuose kėliniuose jų buvo atlikta viso labo 14. Pastebėtinas ir neblogas dvitaškių pataikymas – taiklūs buvo 32 iš 52. Šiuos rodiklius trečiajame kėlinyje persvėrė 9 Kauno SRC komandos klaidos, kurios galbūt ir lėmė, jog šeimininkai prieš paskutinįjį kėlinį atsilikinėjo jau 61:75.

Ketvirtajame kėlinyje komandos pakilo į lemiamą mūšį. Rodės dar kelios atakos ir Kauno SRC spurtuos ir jei ne persvers rezultatą, tai bent jau sumažins skirtumą, tačiau to padaryti nepavyko – ne visas atakas pavykdavo baigti rezultatyviai, o "ARV" komanda taip pat nesnaudė – aštrūs T.Ališausko perdavimai po krepšiu ir dėl gausiai susirinktų pražangų sumažėjęs Kauno SRC aktyvumas ginantis, leido priešininkams pelnyti ne itin sunkius taškus. Rungtynių pabaiga tapo šiek tiek chaotiška – kamuolys žaibo greitumu atsidurdavo tai vienos, tai kitos komandos rankose, bet paskutinė sekundę pergalę užtvirtino T.Ališauskas, pelnęs komandai simbolinį, 100-ąjį tašką – 87:100.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias ir naudingiausias buvo T.Ališauskas, pelnęs 29 taškus, surinkęs 38 naudingumo balus ir dvigubą dublį (10 rezultatyvių perdavimų). Nedaug atsiliko K.Samušis, įmetęs 22 taškus. Dar 15 pridėjo G.Eirošius, o vienu mažiau įmetė D.Jasinskas.

Kauno SRC komandai daugiausiai taškų pelnė V.Undraitis – 24. 17 įmetė V.Bezrukovas, po 16 pataikė M.Veršinskas ir A.Bubelis, tapęs naudingiausiu komandoje, surinkęs 31 naudingumo balą ir atlikęs dvigubą dublį (10 atkovotų kamuolių).

"ARV" treneris V.Šlepikas po rungtynių sakė, jog "varžovams buvo šalčiau", todėl ir jie laimėjo.

Kauno SRC strategas A.Žadeikis buvo iškalbingesnis, sakydamas jog koją pakišo išretėjusi komanda, dėl ko komanda neturėjo pakankamai gero įžaidėjo, ypač žaidžiant prieš tokią stiprią komandą, kaip "ARV".

"Varaida" svečiuose nepaliko vilčių "ARV" (2009 lapkričio 04 d., trečiadienis, 22:39 val.)"Eltecha" neturėjo vargo su "Kauno SRC" (2009 lapkričio 03 d., antradienis, 23:10 val.)"Kauno SRC" sutriuškino svečiuose žaidusią "Kauno artmedia" komandą" (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 22:52 val.)"ARV" permainingoje kovoje palaužė "LŽŪU - Pilėnai 2" ekipą (video) (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 22:48 val.)"Topo centras" nesunkiai įveikė "Kauno SRC" (2010 vasario 09 d., antradienis, 19:43 val.)"Hidraulinės sistemos" įveikė "Kauno SRC" (2009 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:38 val.)"Valorus" savo aikštėje nepasigailėjo nepilnos sudėties "ARV" (2009 lapkričio 08 d., sekmadienis, 21:25 val.)"LŽŪU-Pilėnai 2" svečiuose įveikė "ARV" ekipą (2009 gruodžio 16 d., trečiadienis, 22:57 val.)"ARV" nugalėjo "Elektromontuotoją" ir užemė pirmąją vietą grupėje (2010 kovo 02 d., antradienis, 23:03 val.)"Bokštuva" paskutiniajame kėlinyje įveikė Kauno "SRC" (2009 lapkričio 15 d., sekmadienis, 23:39 val.)