COLTS vs BC SPORTO FĖJA - 2 (55:76)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 14 d., Šeštadienis, 16:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

“Colts“ ekipa sugebėjo priešintis tik pirmajame kėlinyje

2009 lapkričio 14 d., Šeštadienis, 19:57 val., peržiūros: 5244

Šeštadienio popietę „KTK“ sporto salėje susitiko dvi „C“ lygos ekipos „Colts“ (šeimininkai) ir „BC Sporto fėja – 2“ (svečiai). Jau pirmosiomis minutėmis į priekį išsiveržę svečių krepšininkai valdė žaidimą visų rungtynių metu. Laimėję pirmąjį ketvirtį 11:19 „BC Sporto fėja – 2“ komanda antrajame kėlinyje pademonstravo aktyvesnę gynybą ir susikrovė 15 taškų persvarą. Antroje varžybų pusėje svečiai neleido varžovams sumažinti deficito ir sėkmingai užbaigė rungtynes , jas laimėdami rezultatu 55:76.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo svečių laimėtu ginčo kamuoliu. Deja pirmosios atakos sėkmingai užbaigti nepavyko. Pirmasis savo taškų sąskaitą atsidarė „Colts“ komandos žaidėjas T.Kazlauskas, pataikęs tolimą metimą ir išvedęs savo komandą į priekį. Šeimininkai šia persvara džiaugėsi neilgai. Po keletos sėkmingiau sužaistų atakų į priekį išsiveržė „BC Sporto fėja – 2“ komanda. Praleidus keletą „Colts“ ekipai „sausų“ minučių varžovai sugebėjo atitrūkti iki aštuonių taškų 6:14. Ši persvara išliko iki kėlinio pabaigos , o po pirmųjų dešimties minučių rezultatas buvo 11:19.

Antrame kėlinyje šeimininkai pradėjo dažniau klysti. Netaiklūs metimai iš puikių progų ir spragos gynyboje „Colts“ ekipai neleido mažinti turėto deficito. Kėlinio pabaigoje komandas jau skyrė dviženklis taškų skirtumas (16:26). Pačioje kėlinio pabaigoje sėkmingą atkarpą sužaidę BC Sporto fėja – 2“ žaidėjai savo pranašumą padidino iki penkiolikos taškų. Prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo 25:40 (14:21).

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštėje nepakito.Ir toliau iniciatyvą savo rankose tvirtai laikė BC Sporto fėja – 2“ komanda. Laimėdami kovą dėl atšokusių kamuolių svečiai susikurdavo antruosius šansus ir juos paversdavo taškais.Po trijų kėlinių komandas jau skyrė dvidešimt trys taškai 42:65 (17:25).

Ketvirtasis kėlinukas neparodė nieko naujo. "BC Sporto fėja – 2“ ekipa atsipalaidavo ir pirmoje kėlinio pusėje leido varžovams sumažinti persvarą iki penkiolikos taškų (52:67) Paskutinėmis minutėmis laimėję atkarpą 9:3 svečiai susigrąžino dvidešimties taškų persvarą ir iškovojo pergalę rezultatu 55:76 (13:11).

Po varžybų pakalbintas „Cols“ ekipos treneris teigė : „ – Manau čia komentaro nereikia , net ne garbingai , o sutriuškinti. Komanda nekaip žaidė ir nusileido daug taškų.“

. BC Sporto fėja – 2“ komandos strategas sakė „ – Komanda žaidė nesavanaudišką žaidimą , neblogai kovojo dėl atšokusių kamuolių tai ir lėmė , kad šiandiena sužaidėme geriausias savo sezono varžybas“.

“Colts“ : K.Aliukevičius (22 taškai, 11 išprovokuotų pražangų).

„BC Sporto fėja – 2“ : J.Kaškelis (18 taškų , 9 atkovoti kamuoliai).

"Colts" sugebėjo palaužti "Akis" ekipą (2009 gruodžio 23 d., trečiadienis, 23:33 val.)"Colts" nesunkiai nugalėjo "SK Dainava" komandą (2010 sausio 05 d., antradienis, 21:19 val.)"BC Sporto Fėja - 2" svečiuose prieš "Vaišvydava" ekipą atsilaikė du kėlinius (2009 lapkričio 10 d., antradienis, 22:42 val.)"Kaunas" atsigavo po šalto pirmojo kėlinio dušo ir iškovojo pergalę (2009 lapkričio 04 d., trečiadienis, 23:05 val.)„BC Sporto Fėja“ sugebėjo nugalėti „Libora“ (2010 vasario 24 d., trečiadienis, 21:49 val.)"Colts" šiaip ne taip įveikė "Kauno SRC - 2" (2009 lapkričio 03 d., antradienis, 19:50 val.)Sėkmingiau sužaistas ketvirtasis kėlinys lėmė "Kėdainių" pergalę (2010 vasario 10 d., trečiadienis, 19:06 val.)"BC Sporto Fėja - 2" pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2010 vasario 17 d., trečiadienis, 19:44 val.)“Studentija” iškovojo nesunkią pergalę (2009 lapkričio 21 d., šeštadienis, 20:11 val.)“United” nepasigailėjo “Colts” ekipos (2009 lapkričio 29 d., sekmadienis, 16:46 val.)