UNITED vs BPG & BANGA (105:88)C LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 sausio 10 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

“United” pergalingai pradėjo antrąjį ratą.

2010 sausio 10 d., Sekmadienis, 16:23 val., peržiūros: 5912
Sekmadienį (01-10) „Santaros“ gimnazijos sporto salėje susitiko dvi „C“ lygos „D“ pogrupio komandos „United“ (šeimininkai) ir „BPG & Banga“ (svečiai). Pirmoje varžybų pusėje svečių komandai netekus vieno iš komandos lyderio , likusias dvidešimt minučių teko žaisti keturiese.Antroje varžybų pusėje šeimininkai kiek atitrūko nuo varžovų ir savo persvarą padidino iki 29 taškų. Atsipalaidavę paskutiniame kėlinyje šeimininkai priešininkams leido priartėti ir sumažinti deficitą iki 17 taškų. Rungtynės pasibaigė rezultatu 105:88.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo svečių laimėtu ginčo kamuoliu bei įspūdingu dėjimu. Rungtynės prasidėjo gan nerezultatyviai. Per pirmąsias tris minutes taškus rinkosi tik „BPG & Banga“ ekipa. Įpusėjus kėlinio laikui tolimu metimu savo taškų sąskaitą atidarė ir „United“ komanda. Kėlinio pabaigoje šeimininkams pavyko perimti iniciatyvą ir pirmąjį kėlinį laimėti 9 taškų skirtumu 25:16.

Antrojo kėlinio pradžia buvo sėkmingesnė aikštės svečių komandai. Sužaidę atkarpą 7:0 , jie sumažino atsilikimą nuo varžovų iki dviejų taškų (25:23). Pajutę priešininkų alsavimą vienas iš „United“ lyderių L.Vėlavičius smeigė du tolimus metimus ir padėjo komandai atitrūkti iki saugesnio atstumo. Po keletos minučių atakuodamas krepšį susižeidė „BPG & Banga“ komandos žaidėjas M.Kerbelis. Svečių ekipai likusias rungtynes teko žaisti keturiese. Tačiau prieš ilgąją pertrauką jiems pavyko išlaikyti varžovus ir komandas skyrė tik dešimt taškų 50:40 (25:24).

Po ilgosios pertraukos aikštėje vaizdas pasikeitė ryškiai. Žaisdami greitą žaidimą šeimininkai jau kėlinio viduryje turėjo įgiję20 taškų pranašumą. Pradėjus byrėti svečių komandos puolimui varžovai toliau sėkmingai didino savo persvarą. Po trijų kėlinių komandas jau skyrė 27 taškai 81:54 (31:14).

Paskutiniame ketvirtyje abi komandos žaidė savo malonumui ir atsipalaidavę. Sėkmingiau mesdami tolimus metimus svečiai sugebėjo dideliu tempu mažinti deficitą. Tačiau arčiau nei 15 taškų „BPG & Banga“ komandai priartėti nepavyko. Rungtynės pasibaigė rezultatu 105:88 (24:34).

Po varžybų pakalbintas nugalėtojų treneris sakė : „ – Labai džiugu, kad iškovojome pergalę, nors varžovams labai nepasisekė, bet krepšinis yra krepšinis. Džiugu, kad mes be dviejų pagrindinių žaidėjų šventėme pergalę, labai malonu kad mūsų jaunasis įžaidėjas Linas Vėlavičius pagaliau žaidžia taip kaip moka. Tikimės ir toliau žaisti gerą ir gražų krepšinį “.

"United" : L.Vėlavičius 36 ( 13 atk. kam, 14 rez. perd.) , M.Lebedys 21 , M.Tauras 17 , G.Jevstignejevas 11 (20 atk. kam.)
"BPG & Banga" : G.Pečkaitis 46 , M.Daraškevičius 26.

“United” nepasigailėjo “Colts” ekipos (2009 lapkričio 29 d., sekmadienis, 16:46 val.)Magiškasis „United“ trejetas komandai nulipdė kelią į pusfinalį (2010 kovo 27 d., šeštadienis, 22:49 val.)"United" vienu žingsniu priartėjo prie finalo (2010 balandžio 08 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)"United" tik per didelius vargus pateko į C lygos finalą (2010 balandžio 10 d., šeštadienis, 18:15 val.)„United“ tik paskutinėmis pratęsimo sekundėmis palaužė „Tauvega“ (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 16:30 val.)“United” sutriuškino varžovus ir pagerino vieną lygos rekordą (2009 gruodžio 13 d., sekmadienis, 16:12 val.)"United" be pasigailėjimo sumindė "Grizlius" (2010 vasario 14 d., sekmadienis, 14:36 val.)"United" po pratęsimo palaužė "Kaunas" ekipą (2009 gruodžio 05 d., šeštadienis, 17:13 val.)"BPG&Banga" pergalę užsitikrino tik antroje rungtynių pusėje (2009 lapkričio 08 d., sekmadienis, 16:32 val.)Pirmoji, bet sunki "United" pergalė namuose (2009 lapkričio 08 d., sekmadienis, 15:00 val.)