STATYBŲ VIZIJA & LVA vs EKODORA & MC TRANS (66:45)„Laikinosios sostinės“ taurė » Atkrintamosios rungtynės
2008 birželio 01 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ LVA sporto salė, Tilžės g. 16, Kaunas LT-47181

Nerezultatyviose varžybose "Statybų Vizijos-LVA" pergalė

2008 birželio 01 d., Sekmadienis, 20:44 val., peržiūros: 6027
Šiandien (06-01) "LVA" sporto salėje įvyko dar vienerios "Laikinosios sostinės" taurės "Mažosios taurės" atkrintamosios varžybos tarp "Statybų vizijos – LVA" (šeimininkai) ir "Ekodora & MC- Trans" (svečiai). Antroje rungtynių pusėje perėmę iniciatyvą šeimininkai iškovojo pergalę rezultatu 66:45 (8:10, 17:10, 18:5, 23:20).

Varžybos prasidėjo nerezultatyviai. Daug klaidų ir netaiklių metimų pasipylė iš abiejų ekipų. Taikliau mesdami tolimus metimus svečių ekipa po pirmųjų dešimties minučių įgijo dviejų taškų persvarą 8:10.

Antrojo kėlinio viduryje prasidėjo kova taškas į tašką . Rezultatas svyruodavo tai į viena tai į kita pusę. Laimėję kovą po krepšiais šeimininkai šiame kėlinyje įgijo penkių taškų persvarą 25:20.

Po ilgosios pertraukos sustygavusi gynybą ir puolimą
"Statybų vizijos – LVA" ekipa perėmė iniciatyvą. Kėlinuką pradėję spurtu 11:2 netrukus įgijo dviženklę persvarą (36:25). Likusį laiką šeimininkai ir toliau bėgo nuo priešininkų. Prieš ketvirtąjį kėlinuką rezultatas buvo 43:25

Ketvirtame ketvirtyje stebuklo neįvyko. Svečiai nesugebėjo atsitiesti ir panaikinti turėto deficito. Pergalę rezultatu 66:45 iškovojo
"Statybų vizijos – LVA" komanda. Jie tęs pasirodymą "Laikinios sostinės" taurėje, kurioje jų laukia "AKS Prosatas – Nekturtas" ekipa.

Po varžybų pakalbintas šeimininkų treneris teigė , kad jo ekipa žaidė labai atsargų krepšinį. Teisėjams buvo skirti 10 balų.

Svečių treneris teigė , kad ekipa žaidė savo lygyje. Teisėjams skyrė 9 balus.

"Statybų vizijos – LVA" komandoje išsiskyrė V.Babrauskas 16 taškų.

"Ekodora & MC- Trans" ekipoje pasižymėjo A.Navickas 20 taškų.
"Statybų Vizija & LVA" pateko į finalą! (2008 birželio 13 d., penktadienis, 20:51 val.)"Statybų Vizija & LVA" nepasigailėjo varžovų (2008 birželio 04 d., trečiadienis, 20:32 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę iškovojo "Kauno energija" (2008 gegužės 12 d., pirmadienis, 22:54 val.)"Statybų vizija - LVA" nesunkiai nugalėjo "Omegą" (2008 gegužės 14 d., trečiadienis, 21:07 val.)"Makroflex" įveikė "Statybų vizija - LVA" (2008 gegužės 11 d., sekmadienis, 19:06 val.)"Žalgirio fanai" įveikė "Statybų viziją & LVA" (2008 gegužės 06 d., antradienis, 20:49 val.)"Statybų Vizija & LVA" tiesiog nušlavė "Baltijos Baldų Grupę" (2008 birželio 10 d., antradienis, 22:40 val.)"Statybų vizija & LVA" - stipriausia "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės turnyro komanda! (2008 birželio 21 d., šeštadienis, 00:45 val.)"BMS Megapolis" iškovojo lengvą pergalę (2008 balandžio 25 d., penktadienis, 22:37 val.)"Ekodora-Mc trans" neatsilaikė prieš "AG Group" (2008 balandžio 21 d., pirmadienis, 23:38 val.)