TEO LT vs AGAVA (65:47)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 lapkričio 05 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Atžalyno vid. m-la, Partizanų g. 46, Kaunas

"TEO LT" ketviratajame kėlinyje nušlavė "AGAVĄ"

Almanto Sutkaus (Agava) skrydis
2007 lapkričio 05 d., Pirmadienis, 23:40 val., peržiūros: 8738

Sėkmingai "Įmonių lygoje" startavo "TEO LT" krepšininkai. Jie rezultatu 65:47 įveikė "AGAVOS" krepšininkus.

Rungtynių rezultatas neparodo kovos, kuri virė aikštelėje. Nuo pirmųjų minučių nei vienai, nei kitai komandai nepavyko atsiplėšti solidžiu pranašumu. Komandos žaidė atkarpomis, tai aikštėje dominavo "TEO LT", tai "AGAVA". Pirmasis kėlinukas baigėsi lygiomis 17:17.

Antrajame kėlinuke vadžias i savo rankas perėmė "AGAVOS" krepšininkai. Agresyvus, greitas ir tikslus žaidimas leido "AGAVAI" po 2 kėlinių atitrūkti (30:25).

Tačiau po pertraukos žaidimą ėmė diktuoti "TEO LT". Jie pataikė visus 6 mestus dvitaškius, išnaudojo varžovų klaidas.

Trečiajame kėlinyje abi komandos prasižengė net 19 kartų ("AGAVA"-10 , "TEO LT" – 9).Po pertraukėlės "TEO LT" ne tik sugebėjo panaikinti 5 taškų deficitą, bet ir įgyti 4 taškų persvarą prieš paskutines 10 minučių (44:40).

Paskutiniame ketvirtyje aikštėje dominavo "TEO LT" krepšinikai, nušluodami paskutines "AGAVOS" viltis laimėti. Galutinis rungtynių rezultatas 65:47.

Po rungtynių pakalbintas "TEO LT" treneris Ramūnas Lenkus džiaugėsi savo komandos pergale ir vieną iš nesėkmingos pradžios faktorių nurodė startinį jaudulį, kuris neleido krepšininkams susikaupti.

Naudingiausiai nugalėtojų ekipoj žaidė D.Ramanauskas (18 tšk. , 8 atk. k. , 4 rez. p. , 3 perimti k. , 8 išpr. pr.) ir A.Lenartas (17 tšk. ,10 atk. k. , po vieną rez. p. ir perimtą kamuolį).

"AGAVAI" daugiausiai taškų pelnė :
M.Dimša (19 tšk. , net 16 atk. k. , 1 rez. p. , 4 išpr. pr.) ir A.Sutkus (19 tšk. , 8 atk. k. , 1 rez.p. , 4 perimti k. , 7 išpr. pr.).

"TEO LT" namuose įveikė "Bero - SPSE" (2007 gruodžio 17 d., pirmadienis, 20:13 val.)"Mikrovisata" atsilaikiusi ketvirtajame kėlinyje šventė pergalę (2008 sausio 14 d., pirmadienis, 22:57 val.)"KER" savo aikštėje nugalėjo "Agavos" ekipą (2007 gruodžio 21 d., penktadienis, 21:34 val.)"Teo LT" neatsilaikė prieš "Kauno energetikos remontą" (2007 lapkričio 19 d., pirmadienis, 20:20 val.)"TEO LT" svečiuose po atkaklios kovos įveikė "Ecobaltic" (2008 sausio 08 d., antradienis, 22:19 val.)"Elintai" nepavyko įveikti ir "Agavos" (2007 lapkričio 29 d., ketvirtadienis, 20:13 val.)"TEO LT" šuolis į antrojo etapo aukštesniąją grupę (2007 gruodžio 14 d., penktadienis, 23:37 val.)Eilinė "Agavos" pergalė (2007 lapkričio 19 d., pirmadienis, 20:33 val.)"Puskarininkių mokykla" nutraukė pralaimėjimų seriją (2008 sausio 14 d., pirmadienis, 21:21 val.)Permainingose varžybose pergalę šventė "Agavos" ekipa (2007 lapkričio 14 d., trečiadienis, 20:45 val.)