KAUNO ŠV.MATO VIDURINĖ MOKYKLA vs KAUNO DAINAVOS VIDURINĖ MOKYKLA (66:61)„Krepsinis.net“ taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 balandžio 29 d., Antradienis, 14:30 val. @ Šv. Mato vidurinė mokykla, Vaidoto g. 11, Kaunas LT-45388

Po atkaklios kovos Kauno Šv. Mato Šalčiaus vidurinės pergalė

2008 balandžio 29 d., Antradienis, 17:33 val., peržiūros: 7877
Šiandien (04-29) savo aikštėje Kauno "Šv. Mato Šalčiaus vidurinė mokykla" priėmė "Kauno Dainavos vidurinės mokyklos " ekipą. Pirmoje varžybų pusėje svečiai valdė rungtynių scenarijų, tačiau vaizdas po ilgosios pertraukos ryškiai pasikeitė ir atnešė daug permainų į tolimesnę rungtynių eigą. Šeimininkai suaktyvinę žaidimą tiek puolime tiek gynyboje išmušė iš vėžių priešininkus ir išplėšė pergalę rezultatu 66:61.

Pirmojo kėlinio pradžioje varžybos vyko panašiu ritmu. Abi komandos atsakydavo taikliais metimais, todėl rezultatas svyruodavo tai į vieną, tai į kitą pusę. Įpusėjus kėlinukui padėtį pradėjo valdyti svečių ekipos žaidėjai. Keletas
"Šv. Mato Šalčiaus" komandos klaidų gynyboje ir neišnaudotos situacijos puolime privertė juos vytis varžovus, o po pirmojo kėlinio turėti net 10 taškų deficitą 14:24.

Antras ketvirtis mažai kuo skyrėsi. Šeimininkai ir toliau buvo besivejančios komandos vaidmenyje, bet ir varžovai savo persvaros nepadidino. Du kėliniai pasibaigė rezultatu 26:36 (12:12).

Po pertraukos svečiai pritrūkę jėgų pradėjo žaisti pasyviai ir nelabai protingai, padaugėjo klaidų. Šeimininkai pasinaudoję varžovų "duobe" pradėjo vytis priešininkus ir po trijų kėlinių rezultatas buvo 44:51 (18:15).

Ketvirtame kėlinyje žaidimas buvo iš paskutinių jėgų. Abi komandos troško pergalės. Praradę visą persvarą
"Kauno Dainavos vidurinės mokyklos" ekipa lyg pasidavė ir pradėjo prarasti kamuolius svarbiais momentais. Visas varžybas laimėję kovą po krepšiais jie nebesugebėjo atsikovoti kamuolių ir leido varžovams kartoti savo metimus, taip prarasdami viltį išplėšti pergalę. Pergalę rezultatu 66:61 (22:10) iškovojo "Šv. Mato Šalčiaus vidurinė mokykla".

Po varžybų nugalėtojų treneris džiaugėsi pergale ir paminėjo , kad kaip ir prieš tai žaistose varžybose komandą atsibunda tik antroje varžybų pusėje. Teisėjų darbu buvo nusivylęs.

Pralaimėjusieji kaltino varžovų aikštelę. Daug kartų neapskaičiavę atsidurdavo užribyje. Teisėjų darbą įvertino 3 su minusu.
Kauno Šv. Mato Šalčiaus vidurinė nepasigailėjo varžovų (2008 balandžio 22 d., antradienis, 19:19 val.)Po atkalios kovos pergalę iškovojo "Dainavos" vidurinė mokykla (2008 balandžio 21 d., pirmadienis, 16:56 val.)Kauno "Šv Mato Šalčiaus" vidurinė mokykla jau po pirmųjų pusfinalio rungtynių užsitikrino vietą finale (2008 gegužės 07 d., trečiadienis, 17:48 val.)"Dainavos" vidurinė mokykla iškovojo antrąją pergalę iš eilės (2008 balandžio 23 d., trečiadienis, 16:16 val.)Permainingoje kovoje stipresni buvo Druskininkų "Atgimimo" vidurinės mokyklos krepšininkai (2008 balandžio 23 d., trečiadienis, 17:57 val.)"Krepšinis.net" taurė startavo permaningomis ir atkakliomis rungtynėmis (2008 balandžio 14 d., pirmadienis, 16:31 val.)"Krepšinis.net" taurės turnyro nugalėtoja - Druskininkų "Atgimimo" vidurinė mokykla! (2008 gegužės 24 d., šeštadienis, 16:59 val.)Druskininkų "Atgimimo" vidurinė mokykla "Krepšinis.net" pirmenybes pradėjo triuškinančia pergale (2008 balandžio 16 d., trečiadienis, 16:27 val.)