KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA vs KREPŠINIS.NET (57:68)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 09 d., Pirmadienis, 17:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Krepšinis.net" įveikė Kauno technikos kolegiją

2009 lapkričio 09 d., Pirmadienis, 19:01 val., peržiūros: 6082

Lapkričio 9-ąją Kauno technikos kolegijoje salės šeimininkai priėmė "Krepšinis.net" komandą, o priėmė tikrai svetingai, leidę išsivežti pergalę rezultatu 57:68 (19:19; 15:20; 14:13; 9:16).

Nors pačioje pirmojo kėlinio pradžioje aikštelės šeiminkai ir įsiveržė į priekį 4:0, tačiau "Krepšinis.net" netrukus perėmė iniciatyvą ir taiklių atakų serijos dėka, laimėję atkarpą sausu rezultatu, kurios smaigalyje dažniausiai tapdavo T.Gaurilčikas, įsiveržė į priekį 4:11. Toliau žaidimas tęsėsi monotoniškiau, taikliomis atakomis keičiantis skirtingose aikštelės pusėse, o pirmasis kėlinys, pabaigą sėkmingiau sužaidus Kauno technikos kolegijos krepšininkams, pasibaigė draugišku rezultatu – 19:19.

Antrajame ketvirtyje svečių ekipa pasistengė dar labiau truktelėti fortūna savo pusėn ir varžovams neleido lengvai pelnyti taškų. Nors patys nepasižymėjo taikliais metimais, visgi rezultatas vis labiau sviro "Krepšinis.net" pusėn – svečių komandą dažniau atkovodavo kamuolius, ir turėjo kur kas daugiau progų metimams, taigi, ruoštis antrajai rungtynių pusei "Krepšinis.net" penketas išėjo turėdamas jau penkių taškų persvarą – 15:20.

Trečiajame kėlinyje vėl pradėjo vyrauti apylygis žaidimas, o šeimininkų komanda pradėjo daryti itin daug klaidų. Visgi, "Krepšinis.net" maksimaliai išnaudoti to nepavyko – iš tolimų distancijų metė daug ir netaikliai, o Kauno technikos kolegijos komandoje atsirado naujas lyderis A.Simaitis, po krepšiais nusiėmęs nemažai kamuolių ir, nors šį kėlinį šeimininkai laimėjo vienu tašku, pasibaigus kėlinio laikui vis dar buvo 4 taškų deficitas.

Paskutiniajame kėlinyje "Krepšinis.net" palaužė varžovus. Ir nors šie taikė aktyvią gynybą, svečiai kartkartėmis rasdavo prieigų prie krepšio ir kelių sėkmingai sužaistų atkarpų dėka, o oponentams leisdami per kėlinį pelnyti tik 9 taškus, laimėjo rungtynes rezultatu 57:68.

"Krepšinis.net" komandoje neįkandamu riešutu varžovams tapo T.Gaurilčikas, pelnęs 21 tašką, o 15 taškų indėliu ekipai pasitarnavo įžaidėjas A.Sutkus.

Kauno technikos kolegijos gretose rezultatyvausi buvo 13 taškų surinkęs M.Ignatavičius bei po 12 įmetę A.Simaitis (15 atkovotų kamuolių) ir M.Nenartavičius. Dar 11 pridėjo D.Židanavičius.

Po rungtynių rezultatyviausias mačo žaidėjas ir "Krepšinis.net" strategas T.Gaurilčikas teigiamai įvertino tai, jog laimėjo, kad komanda tvarkingai susirinko, o pergalės priežastimis, pasak jo, buvo dažnas žaidėjų keitimas ir dėl išsaugotos jėgos iki pat finalinio švilpuko. Taipogi treneris geru žodžiu paminėjo ir teisėjų darbą.

"Krepšinis.net" po sunkios kovos įveikė pogrupio autsaiderius (2009 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:17 val.)"Krepsinis.net" pasiekė nesunkią pergalę (2010 sausio 30 d., šeštadienis, 18:10 val.)"Baltvesa" nugalėjo "Kauno technikos kolegija" penketuką 58 taškų skirtumu (2010 vasario 06 d., šeštadienis, 18:09 val.)"Krepšinis.net" tik per plauką išlaikė vadžias (2010 sausio 06 d., trečiadienis, 20:43 val.)"Krepšinis.net" nugalėjo "Vėdisaną & Koluną" (2010 kovo 21 d., sekmadienis, 17:28 val.)Permainingoje kovoje "Kauno techniko kolegija" įveikė "Ragai" penketuką (2010 kovo 03 d., trečiadienis, 19:09 val.)"Ice" iveikė "Krepšinis.net" ekipą (2009 lapkričio 02 d., pirmadienis, 00:02 val.)Atkaklioje kovoje "Krepšinis.net" pasiekė pergalę svečiuose (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 21:28 val.)"Krepsinis.net" nesunkiai sutriuškino varžovus (2010 vasario 20 d., šeštadienis, 19:07 val.)"Ekodora" be gailesčio sutriuškino "Kauno Technikos Kolegijos" krepšininkus (2009 lapkričio 30 d., pirmadienis, 19:13 val.)