EUROLEXIS vs KARŪNA (85:72)Meras M » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 kovo 25 d., Sekmadienis, 15:15 val. @ J.Jablonskio gimnazija, Aušros g. 3, Kaunas LT-44173

"Eurolexis" iškovojo pirmąją pergalę

J.Budriūno metimą bando blokuoti Mantas Matukaitis
2007 kovo 25 d., Sekmadienis, 18:04 val., peržiūros: 3755
Šiandien (03.25) J.Jablonskio gimnazijos salėje, pergalingai pasirodymą Mažojoj Mero taurėje pradėjo "Eurolexio" ekipa, rezultatu 85:72 (17:11, 18:16, 26:22, 24:23) įveikusi "Karūnos" krepšininkus. Šeimininkų komanda pirmavo nuo rungtynių pradžios iki pat finalinio švilpuko.

Persvarą "Eurolexis" susikrovė jau pirmosiomis mačo minutėmis, kurios svečiams klostėsi sunkiai. "Karūna" savo taškų kraitį atidarė tik 4ąją kėlinio minutę, bet aikštės šeimininkai dar labiau atitolo – 10:2; 15:6; 17:11.

Antrajame ketvirtyje svečių ekipa ėmė kibiau gintis, dėl šios priežasties "Eurolexis" buvo priverstas dažnai stoti prie baudų metimo linijos. Šiame kėlinyje namų ekipa savo persvarą padidino dar keliais taškais – 35:27.

Po ilgosios pertraukos aikštėje vyravo rezultatyvus žaidimas. Abiejų komandų krepšininkai daugiau dėmesio skyrė puolimui nei gynybai. Trečiojo kėlinuko viduryje, po 6 "sausų" aikštės šeimininkų taškų, "Eurolexis" įgijo rekordinę persvarą – 53:35.

Paskutiniojo kėlinio pradžioje svečių ekipai, po A.Eitučio tritaškio ir E.Magelinsko bei M.Matukaičio dvitaškių, buvo pavykę sumažinti skirtumą iki 5 (61:56), bet netrukus "Eurolexio" žaidėjai K.Pėkis ir J.Budriūnas pataikė du labai svarbius tolimus metimus, kurie sumažino "Karūnos" pergalės viltis iki minimumo. Nuo to momento aikštės šeimininkai iki pat rungtynių pabaigos išlaikė 8-10 persvarą ir užtikrintai laimėjo rezultatu 85:72.

Po rungtynių abiejų ekipų treneriai, K.Pėkis ("Eurolexis") bei V.Javorskis ("Karūna") rungtynių arbitrų darbą įvertino 10 balų iš dešimties.

Nugalėtojų gretose pukią formą demonstravo J.Budriūnas pelnęs 29 taškus (5/5 (100%) – baudų metimai, 6/10 – tritaškiai, 5 išpr. pražangos) bei
žaidžiantysis komandos treneris K.Pėkis pelnęs 19 taškų ir atlikęs trigubą dublį (13 atk. kam., 11 rez. perdavimų., 8 išpr. pražangos). N.Menkevičius – 14 tšk. (12 atk. kam.).

"Karūnos" ekipoje rezultatyviausiai žaidė 17 taškų pelnęs M.Matukaitis (7 atk. kam.), A.Eitutis – 16 tšk. (6 atk. kam., 5 rez. perdavimai), D.Adomaitis – 15 tšk.
Antroji "Eurolexis" pergalė iš eilės (2007 kovo 28 d., trečiadienis, 22:42 val.)Pirmoji "Karūnos" pergalė (2007 balandžio 01 d., sekmadienis, 20:07 val.)"Eurolexis" nepasigailėjo "Arenos" krepšininkų (2007 balandžio 15 d., sekmadienis, 17:35 val.)"Eurolexis" perlipo "Tornado -Rusteda" barjerą (2007 gegužės 05 d., šeštadienis, 01:12 val.)Pogrupio varžybas "Karūna" pabaigė pergale (2007 balandžio 18 d., trečiadienis, 22:11 val.),,Eurolexis" nesugebėjo rimčiau pasipriešinti ,,Elektros darbams" (2007 gegužės 16 d., trečiadienis, 23:44 val.)Pogrupio lyderių dvikovoje stipresni buvo "Eurolexis" (2007 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)Antroji "AKS & Nekturto" pergalė Mažosios Mero taurės varžybose (2007 balandžio 04 d., trečiadienis, 21:21 val.)20 taškų per tris kėlinius pelnę "Karūnos" krepšininkai neprilygo varžovams (2007 gegužės 04 d., penktadienis, 20:50 val.)