KTU GALERA - 2 vs CHEMCENTRAS (94:57)Pavasario "Sportturas" taurė 2012 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 balandžio 22 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ Kauno technologijos universiteto statybos ir architektūros fakultetas, Studentų g. 48, Kaunas, LT-51367

"KTU Galera-2" iškovojo nesunkią pergalę namuose

2012 balandžio 22 d., Sekmadienis, 21:20 val., peržiūros: 2777

Kauno technologijos universiteto Statybos ir architektūros fakulteto sporto salėje įvyko Pavasario "Sportturas" I pogrupio varžybos, kuriose susitiko "KTU Galera-2" (šeimininkai) ir "Chemcentras" (svečiai) komandos. Nuo pat rungtynių pradžios šeimininkai įgiję persvarą iškovojo pergalę rezultatu 94:57 (21:14; 29:12; 22:15; 22:16). Iškovojusi pergalę "KTU Galera-2" ekipa iškovojo trečiąją pergalę ir pirmauja pogrupyje, "Chemcentro" ekipa patyrė trečiąjį pralaimėjimą ir užima ketvirtąją vietą.

Rungtynes taikliu tritaškiu pradeda svečių ekipa, pataiko Alvydas Murauskas, 0:3. Šeimininkai bando pajusti rungtynių ritmą, pirmoji kėlinio pusė vyksta apylygiai, 6:7 priekyje svečiai. Šeimininkai pradeda kibiau gintis, laimi sekančią atkarpą sausu rezultatu 8:0 ir įsiveržia į priekį rezultatu 14:7. Svečių ekipa smeigia dar vieną tritaškį, vėl pataiko Alvydas Murauskas ir sušvelnina atsilikimą iki 4 taškų, 14:10. Kėlinio pabaigoje šeimininkams pavyksta dar labiau padidinti persvarą ir pirmajį kėlinuką jie laimi rezultatu 21:14.

Antrąjį kėlinuką sėkmingiau pradeda "KTU Galeros-2" ekipa, laimi atkarpą 8:3 ir įgyja 12 taškų pranašumą, 29:17. Svečiai taškus pelno tik tritaškiais metimais, po vieną pataiko Darius Jankauskas ir Alvydas Murauskas ir skirtumas ištirpsta iki 6 taškų, 29:23. Svečių ekipa nepataiko metimų, tuo pasinaudoję šeimininkai laimi atkarpą 17:0 ir pirmauja dvigubai, 46:23. Kėlinio pabaigoje komandos apsikeičia rezultatyviomis atakomis ir pasibaigus antrajam kėliniui rezultatu 50:26 priekyje šeimininkų ekipa.

Trečiajį kėlinuką galima pavadinti vieno aikštelės šeimininkų komandos žaidėjo Domo Skeiverio kėlinuku. Jis pelnė 16 iš 22 komandos kėlinyje pelnytų taškų. Įpusėjus trečiajam kėlinukui šeimininkai pirmauja jau 30 taškų persvara, 64:34. Kėlinį taikliu tritaškiu užbaigia svečių ekipos žaidėjas Darius Jankauskas ir kėlinys baigiasi šeimininkams pirmuajant 31 taško persvara, 72:41.

Ketvirtasis kėlinukas tampa tik formalumas. Šeimininkai jį pradeda energingiau ir dažnai besikeisdami palaiko didelį tempą rungtynėse. Po 6 pelnytų taškų iš eilės šeimininkai pirmauja jau 39 taškais, 84:45. Komandai puikiai vadovauja ekipos įžaidėjas Karolis Tumasonis, puikai skirstęs kamuolius komandos draugams. Antroji kėlinio pusė vyksta apylygiai, rungtynės baigiasi rezultatu 94:57 "KTU Galeros-2" ekipos naudai.

"KTU Galeros-2" ekipoje išsiskyrė Domas Skeiverys (24 tšk. 12 atk., 5 išpr. praž.), Mantas Norbutas (18 tšk. 8 atk. kam.), Vygintas Kalesnikas (16 tšk. 5 atk. kam., 4 rez. perd., 4 išpr. praž.).

"Chemcentro" ekipoje išsiskyrė Alvydas Murauskas (20 tšk. 2 atk. kam.), Žydrūnas Jablonskis (14 tšk. 4 atk. kam.), Darius Jankauskas (12 tšk. 6 atk. kam., 3 rez. perd.).

Po rungtynių nugalėtojų komandos žaidėjas Darius Liakauskas kalbėjo "Pranokom visur man antrodo, nors patys daug klydome. Atkovoti kamuoliai, laiku atitverta, asmeninė gynyba – viskas suveikė. Nedėkingi metimai – tritaškiai, tokie tik gelbėjo varžovus."

Pralaimėjusiųjų komandos žaidėjas Žydrūnas Jablonskis juokavo "Jeigu ne 41 mūsų komandos numeris, tikrai būtume laimėję, viskas per Kęstą..."

Paskutiniai komentarai (3 iš 9)

sportas2012 balandžio 23 d., 17:56 val.

Chemcentras kiek maciau tikrai nera tokia prasta  komanda kaip jie apie save galvoja :) tiesa su burtais  nepasiseke ir tikrai stiprius varovus gavo, bet manau imoniu lygoj jie nebutu patys prasciausi

Imoniu mazojoj taurej man regis butu stiprus vidutiniokai. Kamuoliukas sukasi greitai, pataikyt vyrai gali, matosi kad zaidima supranta, tik kad amzius jau greicio nebeprideda ir sunku paskui jaunesnius lakstyti.

Beje del 30+ esu garantuotas, kad sita lyga stipresne nei imoniu lyga ten tokiu briedziu palaksto, kad padek Dieve. bet kuri C lygos komanda su tais paciais autobusais ar Policija  Furnica ar Makrofleksu vargo turetu :)

Taigi laukiams kita sezona imoniu lygoj, kur tikrai nebusit visu triuskinami, be to niekas nedraudzia pasistiprinti keliais jaunais legionieriais :)

Alvydas752012 balandžio 23 d., 16:53 val.

nebent organizatoriai diskvalifikuotų, kurią nors komandą neatvykusią žaisti varžybų :)

Alvydas752012 balandžio 23 d., 16:45 val.

tai, kad jau visi suzaide, liko tik vienos varžybos, kurios mums įtakos neturi :) o +30 mes nežaisim, nes pusė komandos iki 30 :D

"KTU Galera-2" atlaikė varžovų spaudimą ir nugalėjo "KTK" (2012 balandžio 16 d., pirmadienis, 01:16 val.)12 "KTU Galeros -2" blokų ir įtikinama pergalė (2012 balandžio 01 d., sekmadienis, 22:01 val.)"Energijos Sistemų Servisas" nesunkiai peržengė aštuntfinalio barjerą (2012 gegužės 01 d., antradienis, 20:30 val.)"Kauno Technikos Kolegijos" ekipa lengvai susidorojo su varžovais (2012 balandžio 16 d., pirmadienis, 20:40 val.)"KTU Galera-2" palaužė "Kauno Energiją" ir žengė į "Sportturas" - Pavasario taurės 2012 turnyro ketvirtfinalį (2012 balandžio 29 d., sekmadienis, 22:03 val.)Tik ketvirtame kėlinyje "Kmaik & Brevitra" įrodė pranašumą prieš "KTU Galeros - 2" ekipą (2012 gegužės 06 d., sekmadienis, 22:52 val.)"Bevardžiai" sutrypė savo varžovus (2012 balandžio 10 d., antradienis, 21:32 val.)