LIETUVOS DUJOS vs AUTOKONTAKTAS (89:86)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 30 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

„Autokontaktas“ nebepavijo „Lietuvos dujų“

2008 lapkričio 30 d., Sekmadienis, 15:33 val., peržiūros: 4544

Šiandien Kauno Energijos sporto salėje vyko „Įmonių + “ lygos krepšinio rungtynės tarp „Lietuvos dujų“ (šeimininkai) ir aikštelės svečių – „Autokontakto“ krepšininkų. Didžiąją rungtynių dalį pirmavę „Lietuvos dujų“ komandos žaidėjai, nors ir leidę rungtynių gale priešininkams priartėti iki pavojingo tryjų taškų deficito, sventė pelnytą pergalę, rezultatu 89-86.

Rungtynės prasidėjo taikliu šeimininkų komandos žaidėjo G. Pečiulionio dvitaškiu metimu, tačiau priešininkai atsakė dvejomis sėkmingomis atakomis ir jau buvo priekyje 2-5. Tik kėlinio viduryje vėl perėmę iniciatyvą „Lietuvos dujų“ krepšininkai vėl įsiveržė į priekį, o kėlinio pabaigoje susikrovė aštuonių taškų persvarą 28-20.

Antąjame kėlinyje nežymiai geriau atrodė „Autokontakto komanda, kurios gretose žaidęs P.Valentukonis įdėjo dižiausią indėlį, kad skirtumas sumažėjo iki keturių taškų ir rezultatui esant 39-35, komandos išėjo į didžiąją pertrauką.

Toks pats didelis rungtynių tempas išliko ir antroje rungtynių pusėje.Komandos apsikeitė taikliomis atakomis, dažnai atakavo iš tryjų taškų zonos, o kėlinio pabaigoje sėkmingiau sužaidę aikštelės šeimininkai prieš prasidedant paskutiniąjam ketvirčiui įgyjo dviženklį pranašumą 66-56, tam nemažai įtakos turėjo pasikarščiavusio„Autokontakto“ sunkiojo krašto puolėjo D. Pugžlio užsidirbta techninė pražanga.

Paskutiniame kėlinyje aikštelės šeimininkai susidūrė su problemomis ginyboje, vieną po kitos sėkmingas atakas rengė L.Zvegas, daugiausiai prisidėjęs prie savo komandos spurto, tačiau ir jis neišlaikė susikaupusių emocijų ir užsidirbo techninę pražangą. Rungtynių gale labai besistengentiems „Autokontakto“ krepšininkams nepavyko pavyti savo varžovų, tad pergalę šventė aikštelės šeimininkai – „Lietuvos dujų“ krepšininkai, rezultatu 89-86.

„Autokontaktas“ nesunkiai įveikė „Mikrokodą“ (2008 lapkričio 08 d., šeštadienis, 23:31 val.)"Autokontaktas" sugebėjo palaužti "Vėjų liniją" (2008 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 23:53 val.)"Eltecha" po sunkios kovos nugalėjo "Lietuvos dujas" (2009 sausio 18 d., sekmadienis, 22:12 val.)Graži „Lietuvos Dujos“ ekipos pergalė (2009 kovo 08 d., sekmadienis, 17:18 val.)„Lietuvos dujos“ nepasigailėjo varžovų (2009 vasario 11 d., trečiadienis, 01:27 val.)"Įmonių+" lygos čempionais tapo "Lietuvos dujos" (2009 gegužės 09 d., šeštadienis, 16:42 val.)Po atkalios kovos "Autokontaktas" iškovojo pergalę (2008 lapkričio 15 d., šeštadienis, 03:09 val.)"Autokontaktas" užtikrintai nugalėjo "Statybų vizija - LVA" ekipą (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 20:04 val.)"Autokontaktas" svečiuose nugalėjo "Topocentras" ekipą (VIDEO) (2008 gruodžio 23 d., antradienis, 23:56 val.)„Eltecha“ iškovojo nelengvą pergalę (2009 kovo 03 d., antradienis, 23:22 val.)