KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA vs KAUNO SRC (57:76)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 lapkričio 05 d., Pirmadienis, 17:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

Rungtynes tarp "KTK" ir "Kauno SRC" įtikinamai laimėjo svečių komanda

Efektingas Aurimo Simaičio "KTK" blokas varžovui
2007 lapkričio 05 d., Pirmadienis, 21:26 val., peržiūros: 6698

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu, nei viena komanda neturėjo įtikinamos persvaros. Abi komandos netaikliai šaudė iš toli. Iki pat ilgosios pertraukos vyko kova taškas i tašką. "KTK" komandos lyderis A.Simaitis stebino galingais dėjimais po tikslių komandos draugų perdavimų.

Po ilgosios pertraukos pradėjo dominuoti "Kauno SRC" komanda kuri susikrovė dviženklį pranašumą. Į visus "KTK" komandos mėginimus prisivyti "Kauno SRC" krepšininkai atsakydavo taikliais metimais ir greitomis atakomis.

Ketvirtąjame kėlinuke skirtumas tarp komandų tik didėjo ir pergalę šventė "Kauno SRC" komanda.

Pasak nugalėtojų komandos trenerio Algirdo Žadeikio, jo vadovaujamos komandos pergalę lėmė ilgesnis atsarginių žaidėjų suolelis.

Teisėjų darbą abieju komandų treneriai vertino gana skirtingai. "KTK" strategė S.Duonėlaitė skyrė minimalų balą, o A.Žadeikis arbitrų darbą įvertino 8-niais.

Rekordinės "SRC" ir "BC Tas Kiemas" rungtynės (2007 gruodžio 18 d., antradienis, 22:06 val.)"Kauno SRC" ir toliau žengia be pralaimėjimų (2007 gruodžio 04 d., antradienis, 21:14 val.)"Kauno SRC" garbingai pralaimėjo "Koriui" (2007 gruodžio 16 d., sekmadienis, 23:41 val.)"KTK" vyrai dar neatsigavo po švenčių (2008 sausio 07 d., pirmadienis, 19:00 val.)"Kauno SRC" triuškinamu rezultatu įveikė "KK Stabdžius" (2007 lapkričio 20 d., antradienis, 21:20 val.)"Korys" nepasigailėjo "Kauno technikos kolegijos" (2007 lapkričio 28 d., trečiadienis, 19:25 val.)"Autozoom" nusileido "Kauno technikos kolegijai" (2007 lapkričio 07 d., trečiadienis, 18:46 val.)"Statybų vizija - LVA" iškovojo sunkią pergalę prieš "Kauno SRC" (2007 gruodžio 09 d., sekmadienis, 23:30 val.)"Dumblas" nugalėjo "Kauno technikos kolegiją" (2008 sausio 09 d., trečiadienis, 18:59 val.)"Kauno technikos kolegija" nepaliko jokių vilčių svečiams (2007 gruodžio 05 d., trečiadienis, 18:47 val.)