SPORTO FĖJA & IVnet.lt vs SK DAINAVA (65:52)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 09 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ V.Kudirkos vidurinė mokykla, Trakų g. 39, Kaunas LT-44327

"Sporto Fėja & IVnet.lt" palaužė "SK Dainava" pasipriešinimą

Su kamuoliu Andrius Verbyla
2009 lapkričio 10 d., Antradienis, 00:16 val., peržiūros: 5504

Pirmadienį, V.Kudirkos vid. mokyklos sporto salėje susigrumė šeimininkai "Sporto Fėja & IVnet.lt" ir svečiai "SK Dainava" ekipos. Rungtynėse beveik visą laiką pirmavo "Sporto Fėja & IVnet.lt", išskyrus pirmasias dvi minutes. Susikrauto pranašumo šeimininkams užteko, kad pavyktų atsilaikyti prieš lemiamą "SK Dainavos" šturmą ketvirtojo kėlinio pabaigoje, kuomet buvo panaudotas presingas. Taigi šeimininkai šventė pergalę rezultatu – 65:52 (17:11, 20:12, 20:16, 8:13).

Pirmojo kėlinio pradžioje dar pirmavo "SK Dainava" krepšininkai, tačiau sužaidus keletą minučių į priekį įsiveržė "Sporto Fėja & IVnet.lt". Po G.Valavičiaus tritaškio šeimininkai pirmavo – 6:5. Vėliau sekė "Sporto Fėja & IVnet.lt" atkarpa 9:2, po kurios įgytas 8 taškų pranašumas – 15:7. Kėlinio pabaigoje M.Genio pastangomis skirtumas aptirpdytas iki 6 taškų – 17:11.

Antrajame kėlinyje po dviejų iš eilės A.Lapinsko reidų svečiai sumažino atotrūkį iki 2 taškų – 17:15, tačiau vėliau sekė sėkminga šeimininkų atkarpa 13:4, kurios metu skirtumas padidėjo iki 11 taškų – 30:19. Kėlinio pabaigą kiek sėkmingiau sužaidė šeimininkai, kurie sugebėjo padidinti skirtumą dar 3 taškais iki 14 – 37:23.

Trečiajame kėlinyje ir toliau nesisekė "SK Dainava" ekipai, kurios snaiperiai ir toliau šaudė pro šalį (1/16 tritaškių). Toks prastas pataikymas atimdavo progas iš svečių ir leido šeimininkams tolti. Kėlinio viduryje "Sporto Fėja & IVnet.lt" įgijo 20 taškų pranašumą – 51:31. Tai buvo tarsi ženklas svečiams, jog prarasta žaidimo kontrolė. Didelėmis pastangomis pavyko išlaikyti skirtumą nepadidėjusi ir kėlinys baigėsi rezultatu 57:39.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai kilo į lemiamą šturmą, bandė taikyti spaudimą. Iš pradžių tai tik dar labiau pablogino padėtį skirtumas išaugo iki 21 taško – 61:40. Tačiau vėliau išėjęs kiek mobilesnis penketas sužaidė atkarpą – 12:2 ir sumažino skirtumą iki 11 taškų – 63:52. Tačiau buvo likę per mažai laiko kažkam pakeisti šeimininkai dar spėjo pelnyti du taškus ir užfiksuoti galutinį rungtynių rezultatą – 65:52.

Po rungtynių pakalbintas laimėjusiųjų komandos žaidėjas teigė, jog viena iš pergalės priežąsčių ta, jog komanda nejautė nuovargio po vakarykščių rungtynių, taip pat paminėjo, jog ekipą sutrikdė ketvirtame kėlinyje nelauktai užklupęs varžovų presingas, tačiau nesportiška varžovų vaidyba rungtynių gale pakėlė komandą ir pavyko atsilaikyti.

Pralaimėjusiųjų trenerio štabas teigė, jog visdar trūksta susižaidimo, taip ogi varžovas buvo labai stiprus. Kovėmės iki galo, tačiau varžovas pelnytai laimėjo.

Geriausiai "Sporto Fėja & IVnet.lt" gretose rungtyniavo: T.Vasiliauskas 22 taškai (8 atk.kam, 8/8 baudų), G.Davidavičius ir V.Šunokas po 10 taškų.

"SK Dainava" gretose pasižymėjo: A.Lapinskas 23 taškai, M.Genys 12 taškų (11 atkovotų kamuolių).

"Sporto Fėja & IVnet.lt" neturėjo vargo su "Vaišvydava" (2010 sausio 18 d., pirmadienis, 22:50 val.)"Sporto Fėjos & IVnet.lt" pergalių maratonas tęsiasi (2009 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:42 val.)"Sporto fėja & IVnet.lt" nepagailėjo "Kauno Kvarco" (2010 sausio 11 d., pirmadienis, 23:07 val.)"Sporto Fėja & IVnet.lt" įrodė savo pranašumą ir iškovojo pergalę (2010 sausio 20 d., trečiadienis, 22:02 val.)"Sporto Fėja & IVnet.lt" iškovojo triuškinamą pergalę (2009 lapkričio 30 d., pirmadienis, 23:08 val.)Po atkaklios kovos "ISM" palaužė "SK Dainavą" (2009 lapkričio 30 d., pirmadienis, 23:52 val.)"Sporto fėja & IVnet.lt" tik antroje susitikimo dalyje palaužė "Vėdisaną & Koluną" (2009 lapkričio 23 d., pirmadienis, 23:16 val.)"Sporto fėja & IVnet.lt" nerezultatyviose rungtynėse namuose įveikė "Grizliai" ekipą (2009 lapkričio 02 d., pirmadienis, 22:43 val.)"Sporto fėja & IVnet.lt" išsaugojo pirmajame kėlinyje įgytą pranašumą ir pasiekė pergalę (2010 vasario 08 d., pirmadienis, 22:27 val.)"Sporto Fėja & IVnet.lt" antroje rungtynių dalyje išsprendė reikalus su "Iki dugno" ekipa (2009 gruodžio 22 d., antradienis, 21:17 val.)