PANEVĖŽIO KK STABDŽIAI vs KAUNO ENERGIJA (58:73)Meras M » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 balandžio 01 d., Sekmadienis, 16:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salė, Aleksotas, Čepinskio g.7

"Kauno Energija" įsitvirtino pirmoje pogrupio vietoje

Tomo Šemagogo tritaškį metimą bando blokuoti Marius Zadanauskas
2007 balandžio 01 d., Sekmadienis, 19:46 val., peržiūros: 4105
Šį sekmadienį "Mažosios Mero Taurės" F pogrupyje "Panevėžio KK Stabdžiai" savoje aikštėje priėmė "Kauno Energiją". Svečių pergalę lėmė dvi gerai sužaistos atkarpos pirmajame bei ketvirtajame kėliniuose. Šių spurtų metu kauniečiai susikrovė pakankamą pranašumą, kurį išlaikę iki dvikovos pabaigos iškovojo antrąją pergalę rezultatu 58:73.

Susitikimo pradžioje aikštėje vyravo apylygis, gana ramus žaidimas. Pirmojo ketvirčio pabaigoje šeimininkai paprašė minutės pertraukėlės, kuri labiau padėjo svečiams. Po trumpo komandų pasitarimo "Kauno Energija" pelnė 10 taškų be atsako ir taip įgijo dviženklę persvarą. Po pirmųjų dešimties minučių kauniečiai pirmavo 11-a taškų – 11:22.

Antrajame kėlinyje vyko lygi, atkakli kova. Skirtumas laikėsi apie dešimt taškų. Pirmoji dvikovos pusė baigėsi rezultatu 26:36.

Po pertraukos aikštėje vyravo gana banguotas žaidimas – nedidelius spurtu surengdavo, tai viena, tai kita ekipos. Visgi, svečiai visą trečiąjį kėlinuką sugebėjo išlaikyti saugią persvarą ir prieš paskutinį ketvirtį turėjo 11-os taškų pranašumą – 43:54.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo aštuoniais Mariaus Zdanausko taškais iš eilės dar labiau padidinusiais "Kauno Energijos" atotrūkį.
"Panevėžio KK Stabdžiai" po šio priešininkų smūgio atsigauti taip ir nebesugebėjo. Kauniečiai išlaikė susikrautą persvarą iki rungtynių pabaigos ir šventė pergalę rezultatu 58:73.

Po dvikovos pakalbintas nugalėtojų treneris Gediminas Vasiliauskas kalbėjo: "Stengėmės žaisti greitą krepšinį ir tai pavyko. Pirmajame ir ketvirtajame kėliniuose padarėme skirtumą ir tai lėmė pergalę".

"Panevėžio KK Stabdžių" gretose po 11 taškų pelnė Tadas Lukoševičius bei Karolis Sendzikas. 10 taškų surinko Vitalijus Bauža (9 atk. kam.).

"Kauno Energijoj" pirmaisiais smukais griežė Marius Zdanauskas (9 atk. kam.) įmetęs 25 taškus ir Deivydas Čereška po rungtynių savo sąskaitoje turėjęs 21 tašką. 11 taškų pelnė Darius Lipinskas.

"Panevėžio KK Stabdžiai" susitikimo teisėjams skyrė po 7, "Kauno Energija" po 9 balus.
"Kauno energija" žengia neklupdami (2007 balandžio 06 d., penktadienis, 22:16 val.)"Kauno energija" sutriuškimo svečius iš Vilniaus (2007 kovo 30 d., penktadienis, 23:19 val.)"Elektros Darbai" nesunkiai pateko į "Mažosios Mero Taurės" ketvirtfinalį (2007 gegužės 11 d., penktadienis, 23:17 val.)Vilniečiai iškovojo pirmąją pergalę (2007 balandžio 05 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Pogrupio varžybas "BMS & KK Policija - 2" pabaigė pergalingai (2007 balandžio 20 d., penktadienis, 22:27 val.)