a1 ALTERNATYVA vs AKS & NEKTURTAS (63:53)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 lapkričio 05 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Vydūno vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas LT-49264

Nervų mūšyje stipresni buvo „a1 Alternatyvos“ krepšininkai

Aikštėje vyko tikras vyriškas "mūšis"
2006 lapkričio 05 d., Sekmadienis, 22:08 val., peržiūros: 4013
Vėlyvą šaltą sekmadienio vakarą, karštos emocijos liejosi Kauno „Vydūno“ sporto salėje. Vietos „A1 Alternatyvos“ ekipa priėmė svečius – „AKS & Nekturtas“ komandą. Pergalę po dramatiškos ir atkaklios kovos, rezultatu 63:53, iškovojo šeimininkai.
Pirmuosius taškus rungtynėse pelnė Audrius Nanartonis ( „a1 Alternatyva“), pataikęs tolimą metimą. Netrukus 4 taškus iš eilės pelnė „AKS & Nekturto“ ekipa ir žaidimas nuo tos akimirkos tapo visiškai lygus. Priekyje buvo tai viena, tai kita komanda. Visiška lygybė buvo ir po pirmojo ketvirčio – 17:17.
Antrajame kėlinuke abi ekipos dėmesį sutelkė į gynybą. Niekas nenorėjo leisti varžovams lengvai pelnyti taškus, ko pasekoje ne kartą buvo pažeistos taisyklės. Beje, svečiai ryškiai pranoko savo priešininkus kovoje dėl atšokusio kamuolio – 13:3. Ketvirčio pabaigoje pataikę du tritaškius metimus, „AKS & Nekturto“ krepšininkai išėjo ilsėtis turėdami trijų taškų pranašumą.
Po pertraukos niekas nepasikeitė. Komandos ir vėl geriau gynėsi nei puolė. Tiesa, svečiai pradėjo dažniau klysti, kuom netrukus pasinaudojo šeimininkai. Jie ne tik kad išlygino rezultatą, bet ir susigrąžino minimalią persvarą 42:41.
Viską lėmė ketvirtasis kėlinukas. Šeimininkai pradėjo sėkmingiau regzti atakas ir po truputį krovėsi sau pranašumą. Lyderio vaidmens „a1 Alternatyvos“ ekipoje ėmėsi Justas Poderis, kuris per šią rungtynių dalį pelnė 9 taškus. Sužaidus 6 minutes, po taiklaus jo tolimo metimo komandas skyrė 4 taškai. Per likusį dvikovos laiką svečiams pavyko įmesti tik 3 taškus, tuo tarpu šeimininkai atsakė 9-iais, pataikydami sunkų tritaškį paskutinėmis sekundėmis. Galutinis rungtynių rezultatas 63:53 „a1 Alternatyvos“ naudai.
Kęstutis Pulokas pelnęs 20 taškų ir atkovojęs 7 kamuolius buvo naudingiausiais nugalėtojų ekipoje ( 16 naud.kfc.). 12 taškų įmetė Justas Poderis.
Svečių gretose išsiskyrė Remigijus Sargiūnas ir Kęstutis Šulnius, pelnę atitinkamai 13 ir 12 taškų bei atkovoję po 8 atšokusius kamuolius.
Po rungtynių „a1 Alternatyvos“ treneris Gintautas Ilčiukas buvo gerai nusiteikęs. „Šiandien esu patenkintas komandos žaidimu. Taip pat esu labiau patenkintas teisėjų darbu šiose rungtynėse nei praeitose. Matosi progresas. Aišku dar pasitaiko klaidelių, tačiau klysti yra žmogiška“.
Nervingose rungtynėse pranašesni buvo „Kauno Energijos krepšininkai (2006 gruodžio 22 d., penktadienis, 21:55 val.)Užtikrinta "a1 Alternatyvos" pergalė (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 22:09 val.)Rungtynėse, virtusiose tikru trileriu, stipresni buvo "Kauno vandenų" krepšininkai (2006 gruodžio 10 d., sekmadienis, 22:29 val.)Sunki "a1 Alternatyvos" pergalė (2007 vasario 28 d., trečiadienis, 20:58 val.)"Projektų Gama" ir "AKS & Nekturtas" susitikime stipresni buvo aikštės šeimininkai (2006 gruodžio 05 d., antradienis, 21:56 val.)Įtikinama „Kauno energijos“ pergalė (2006 spalio 29 d., sekmadienis, 21:48 val.)"a1 Alternatyva" reabilitavosi po vakarykštės nesėkmės (2006 gruodžio 11 d., pirmadienis, 20:38 val.)"iv Internetas visiems" nesunkiai nugalėjo "A1 Alternatyvą" (2007 kovo 12 d., pirmadienis, 21:35 val.)"a1 Alternatyva" neatlaikė rungtynių įtampos ir kapituliavo (2007 kovo 26 d., pirmadienis, 23:30 val.)"AKS & Nekturtas" iškovojo trečią pergalę iš eilės (2006 gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 21:04 val.)