SK „Neveronys“ vs Hidraulinės sistemos (79:69)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 25 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Grupės lyderių akistatoje fantastišką pergalę po pratęsimo pasiekė SK „Neveronys“

2015 sausio 25 d., Sekmadienis, 22:06 val., peržiūros: 1145

Sekmadienį, sausio 25 dieną, V.Kuprevičiaus vidurinėje mokykloje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos, "ALTreklamos" pirmenybių rungtynės, tarp vietos SK "Neveronių" (4/1) ir svečių "Hidraulinių sistemų" (6/1) ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios tarp komandų užvirė atkakli kova, todėl pirmaujanti komanda keitėsi ne vieną kartą. Ketvirto kėlinuko pabaigoje "Hidraulinės sistemos" turėjo trijų taškų pranašumą, tačiau taiklus Karolio Petkevičiaus tritaškis išplėšė šeimininkams pratęsimą, kuriame SK "Neveronys" atrodė žymiai solidžiau, ko pasekoje pasiekė pergalę, priversdami "Hidraulines sistemas" patirti pirmą nesėkmę. 79:69 (20:19, 15:18, 10:12, 22:18).

Susitikimą šešiais taškais iš eilės pradėjo SK "Neveronys", tačiau ilgai netrukus svečiai atsakė lygiai tuo pačiu ir rezultatas tapo lygus. Vis tik, ir toliau puolime nesulaikomai žaidę aikštės šeimininkai spurtavo 7:0 ir šiek tiek atitrūko nuo varžovų. Kiek vėliau žaidimas išsilygino ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau kelis epizodus geriau sužaidę "Hidraulinių sistemų" krepšininkai sumažino atsilikimą iki trijų taškų, o per likusias kelias minutes ir iki minimumo. 20:19.

Antrasis ketvirtis prasidėjo sėkmingu "Hidraulinių sistemų" žaidimu, kas leido jiems perimti iniciatyvą ir įgyti dviejų taškų pranašumą. Ir toliau sėkmingai žaidę svečių ekipos krepšininkai tvirtai laikė iniciatyvą savo rankose ir turėjo 2-4 taškų pranašumą, kurio aikštės šeimininkai iki ilgosios pertraukos panaikinti taip ir nesugebėjo. 35:37.

Po ilgosios pertraukos komandos žaidė nerezultatyviai palyginus su pirma rungtynių puse. Nepaisant to ir toliau geriau rungtyniavę "Hidraulinių sistemų" žaidėjai trečiojo kėlinuko pabaigoje buvo įgiję šešių taškų persvarą, tačiau paskutinėmis kėlinio sekundėmis rezultatyvų išpuolį dar spėję surengti SK "Neveronys" šiek tiek sušvelnino atsilikimą. 45:49.

Ketvirto kėlinuko pradžioje svečiai dar šiek tiek padidino savo persvarą, tačiau iškart po to sekė aikštės šeimininkų spurtas 9:0, kuris leido jiems po ilgos pertraukos susigrąžinti iniciatyvą į savo rankas ir įgyti šešių taškų pranašumą. Vis tik, taip lengvai nusileisti neketinę "Hidraulinių sistemų" vyrai atsakė "sausa" atkarpa 0:10, kurios dėka šeimininkai ir vėl buvo nustumti į besivejančių vaidmenį. Likus žaisti vos kelioms sekundėms SK "Neveronys" turėjo trijų taškų deficitą, tačiau sudėtingą metimą iš toli pataikęs Karolis Petkevičius pakėlė visus šeimininkų fanus ant kojų bei išplėšė pratęsimą. 67:67.

Jau nuo pat pratęsimo pradžios lyg ant bangos žaidę aikštės šeimininkai spurtavo 6:0 ir iškart tvirtai paėmė iniciatyvą į savo rankas. Kiek vėliau "Hidraulinės sistemos" dar buvo sušvelninę atsilikimą, tačiau neilgam, nes du taiklūs tolimi Giedriaus Purausko metimai galutinai pražudė svečius, kurie buvo priversti pripažinti pirmą pralaimėjimą. 79:69.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos treneris Justinas Virbickas kalbėjo: "Buvo tikrai labai labai sunku žaisti, tačiau kovojome ir laimėjome. Varžovas tikrai pajėgus. Sunkiai mums sekėsi kovoti po krepšiu, bet dirbome komandiškai ir "išdirbome" pergalę".

SK "Neveronys": Giedrius Purauskas – 31 tšk. (6 išpr. praž.), Karolis Petkevičius – 14 tšk. (6 rezult. perd.), Antanas Macys – 14 tšk.

"Hidraulinės sistemos": Marius Šumlinskas – 21 tšk. (15 atk. kam.), Marius Markevičius – 14 tšk. (6 išpr. praž.), Šarūnas Labenskas – 12 tšk.

Grupės lyderių dvikovoje „Hidraulinės Sistemos“ pratęsime įveikė „ICE“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 23:30 val.)„Bystų“ dvikovoje pergalę iškovojo SK „Neveronys“ (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Sporto Manija“ dramatiškame finale pratęsė pergalingą pasirodymą ir triumfavo „C“ lygoje (2015 balandžio 19 d., sekmadienis, 15:48 val.)Didelį rungtynių tempą palaikę SK „Neveronys“ be didesnio pasipriešinimo įveikė varžovus. (2015 vasario 10 d., antradienis, 22:53 val.)„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Aleksotą“ (2014 lapkričio 08 d., šeštadienis, 23:35 val.)„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai nugalėjo „Komanda X“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 00:14 val.)„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Lituanicą“ (2015 sausio 16 d., penktadienis, 21:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ po nervingos kovos privertė pasiduoti „Darbiečių“ ekipą. (2015 vasario 27 d., penktadienis, 22:13 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Partizano“ (2015 vasario 13 d., penktadienis, 22:37 val.)„Hidraulinės sistemos“ komanda, vedama Martyno Kudako, nesunkiai susitvarkė su „Sparta“. (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:52 val.)