KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA vs ELEKTROBALT (89:66)Auksas » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 lapkričio 27 d., Pirmadienis, 17:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Kauno technikos kolegija" reabilitavosi po pralaimėjimo

"KTK" lyderis Remigijus Motys
2006 lapkričio 27 d., Pirmadienis, 19:44 val., peržiūros: 4579
Šiandien (11.27) vienintelėse "Aukso" lygos varžybose, namų arenoje, dar vieną pergalę iškovojo "Kauno technikos kolegijos" krepšininkai, rezultatu 89:66. "Elektrobalt", garbingai besipriešinusi tris kėlinius, ketvirtajame palūžo. Ši komanda rungtynėms registravo tik šešis žaidėjus. Ketvirtojo kėlinio viduryje, V.Vaškevičiui gavus traumą, liko penkiese.

Nors aiškiais rungtynių lyderiais buvo laikomi aikštės šeimininkai, bet "Elektorbalt" jau nuo pirmų rungtynių minučių kibo į darbą. Naudodamiesi aplaidžia "Kauno technikos kolegijos" gynyba, svečių komanda ne tik neleido varžovams susikrauti didesnės persvaros, bet ir patys pelnydavo lengvų taškų iš po krepšio.

Antroje rungtynių dalyje šeimininkų komanda šiek tiek pagerino gynybą, bet ir patiems krepšys buvo lyg užrištas. Ilsėtis į didžiąją pertrauką, komandos išėjo, švieslentėje šviečiant rezultatui 41:36.

Trečiajame kėlinyje, svečių komanda vis sunkiau rasdavo kelią varžovų krepšio link ir buvo priversti mėtyti, dažnai neparuoštus ir nelogiškus tolimus metimus, daugelis jų skriejo pro šalį. Tuo tarpu "Kauno technikos kolegija" naudodamasi netaikliais varžovų metimais, bei klaidomis, žaibiškai persimesdavo į greitą puolimą, taip pelnydami daug lengvų taškų, atsidurę vieni prie krepšio ir padidino persvarą iki 10 taškų – 62:52.

Paskutiniajame kėlinyje "Elektrobalt" kapituliavo po varžovų spurto 13:0 (81:58), ketvirtojo kėlinio viduryje. Svečių komanda tragiškai pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių – 58:26, taip pat tik 18% taiklumu atakavo nuo tritaškio linijos. Iš 38 metimų, savo tikslą pasiekė tik 7, beje juos visus
(iš 28 bandymų) pataikė komandos žaidžiantysis treneris M.Šilingas.

Po rungtynių pakalbinom nugalėtojų trenerę S. Donėlaitę: "Žaidėm baisiai! Nesvarbu, kad rezultatas teigiamas... Nesu patenkinta rungtynėmis."

"Kauno technikos kolegijos" kamandoje naudingiausiai žaidė 25 taškus pelnęs R.Motys (
17 atk. kam., 8 išpr. pražangos), 17 taškų V.Vainausko sąskaitoje, M.Taleišio – 14 tšk., M.Brusokas – 11 tšk. (15 atk. kam.).

"Elektrobalt" gretose išsiskyrė M.Šilingas, pelnęs 21 tšk. (7/28 – tritaškiai), A.Andriušis ir V.Vaškevičius (11 atk. kam.) – 14 tšk., L.Pankevičius – 13 tšk.

"Kauno technikos kolegija" namuose iškovojo nelengvą pergalę (2006 lapkričio 06 d., pirmadienis, 22:14 val.)"Kauno Technikos Kolegijai" pergalė išslydo iš rankų (2007 vasario 19 d., pirmadienis, 18:59 val.)"Kauno Technikos Kolegija" po truputį tampa neįveikiamaisiais (2006 lapkričio 13 d., pirmadienis, 19:10 val.)"Kauno technikos kolegija" po sunkios kovos palaužė "Atletas-2" komandą (2006 spalio 30 d., pirmadienis, 21:02 val.)"Kauno technikos kolegija" vos nepadovanojo pergalės "Lietuvos veterinarijos akademijai" (2006 lapkričio 15 d., trečiadienis, 19:05 val.)"Elektrobalt" patyrė eilinį pralaimėjimą (2007 sausio 03 d., trečiadienis, 22:36 val.)Po itin sunkios kovos pergalė "Kauno technikos kolegijos" rankose (2006 gruodžio 13 d., trečiadienis, 22:04 val.)"AIG Life" antrajame ture žengia be pralaimėjimų (2007 vasario 18 d., sekmadienis, 16:45 val.)"Tophouse" namuose įveikė "Kauno technikos kolegiją" (2007 sausio 21 d., sekmadienis, 22:11 val.)"Triobet.com & Etapas" svečiuose sutriuškino "Kauno technikos kolegiją" (2006 lapkričio 20 d., pirmadienis, 19:16 val.)