JKK "FORTŪNA" vs KK ATŽALYNAS (71:62)"Laikinoji sostinė 2011" Mažoji taurė » Draugiškos rungtynės
2011 gegužės 09 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Garliavos Jonučių vid. mokykla, Vasario 16-osios g. 8 Garliava,Kauno raj.

"Kamesta & Freolitus" įveikė KK "Atžalyno" jaunimą

2011 gegužės 09 d., Pirmadienis, 22:17 val., peržiūros: 5096

Pirmadienį, gegužės 9 dieną, Garliavos Jonučių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Laikinosios sostinės" mažosios taurės G pogrupio rungtynės tarp šeimininkų "Kamesta & Freolitus" ir svečių KK "Atžalynas" ekipų. Pirmąjį kėlinį galingai sužaidė šeimininkai, tačiau vėliau žaidimas išsilygino ir aikštelėje užvirė atkakli kova, kurią, paskutinėmis minutėmis laimėjo šeimininkų krepšininkai. 71:62 (19:9, 13:17, 13:13, 26:23).

Rungtynės prasidėjo dviem R.Malecko taškais, po kurių abi komandas ištiko šioks toks taškų badas, kurį įspūdingu spurtu 14:0 nutraukė šeimininkai, taip susikraudami gana solidžią persvarą (14:2). Vėliau skirtumą kiek apmažino R.Pranarausko dvitaškis metimas, tačiau į šiuos taškus „Kamesta & Freolitus“ ekipos narys A.Nutautas atsakė trimis taškais iš eilės, taip padidindamas savo komandos pranašumą iki trylikos taškų (17:4). Kiek vėliau KK „Atžalyno“ komandos žaidėjai metė šešis baudos metimus, iš kurių taiklūs buvo tik trys ir kurie sumažino deficitą iki dešimties taškų. Kėlinuko pabaigoje abi ekipos dar apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir skirtumas tarp komandų po pirmojo kėlinuko buvo dešimt taškų 19:9.

Antrąjį ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo svečiai. Jie, tritaškiu bei dvitaškiu metimais sumažino atsilikimą iki penkių taškų, bei sugrąžino intrigą į rungtynes. Ilgai netrukus šeimininkai vėl atitrūko sėkmingai sužaidę atkarpą 8:0, tačiau svečiai nepasimetė ir nesiruošdami pasiduoti, vedami jaunatviško entuziazmo, atsakė spurtu 9:0 ir dar labiau ištirpdė atsilikimą, dabar jau iki keturių taškų (27:23). Vėliau šeimininkai vėl sugebėjo padidinti pranašumą iki devynių taškų, o besibaigiant antrojo kėlinio laikui, KK „Atžalynas“ ekipos krepšininkai sumažino atsilikimą iki šešių taškų 32:26.

Antrojoje rungtynių pusėje užvirė atkakli kova dėl pergalės. KK „Atžalyno“ jaunimas kibo į atlapus labiau patyrusiems „Kamesta & Freolitus“ ekipos krepšininkams. Trečiąjį kėlinį abi komandos sužaidė lygiai. Beveik visą kėlinuką komandos nuosekliai keitėsi rezultatyviomis atakomis, todėl taip ir neišryškėjo aiškus lyderis. Paskutinėje susitikimo dalyje savo pranašumą po truputį ėmė įrodinėti šeimininkai. Kaip vėliau paaiškėjo, viską šiose rungtynėse nulėmė trys M.Karpičiaus tritaškiai metimai, kurių dėka šeimininkai buvo įgiję šešiolikos taškų pranašumą, kurio svečiams panaikinti taip ir nepavyko. Nors J.Pranevičius ir pataikė du tolimus metimus iš eilės, tačiau jie buvo pataikyti jau per vėlai. Taigi, šio vakaro rungtynėse patirtis nugalėjo jaunatvišką maksimalizmą rezultatu 71:62.

Po rungtynių, „Kamesta & Freolitus“ ekipos treneris Remigijus Dailidė kalbėjo : „Norėjom šiandien laimėt, tai ir laimėjom. Pačioje pradžioje gerai užpuolėm, nes buvome dar nepavargę, dar buvo jėgų, o kai jau pavargome, tai „pacanėliai“ truputį apibėgo. Viską lėmė patirtis. Varžovai buvo greiti, stiprūs“ .

Pralaimėtojų komandos kapitonas Rokas Maleckas sakė : „Komanda nesusižaidė, prieš aikštės gynybą nesam tvarkingai susidėlioję žaidimo. Šiaip pirmos rungtynės su šita komanda sezone, tai dar atsigausim, pradėsim žaisti, judėsim į priekį, kitos varžybos gal bus sėkmingesnės“.

"Kamesta & Freolitus" : M.Karpičius 17, P.Žukaitis 15, I.Bataitis 13, R.Kybartas 10 taškų.

KK "Atžalynas" : R.Pranarauskas 26 (10 atk.kam., 7 išprov.praž.), R.Maleckas 14, J.Pranevičius 12 (6 rez.perd., 7 per.kam.) taškų.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

kalibras2011 gegužės 10 d., 11:43 val.

rezultatas neatspindi tikros kovos, kuri vyko aiksteleje.

"Kėdainiai" nesunkiai įveikė KK "Atžalyną" (2011 birželio 01 d., trečiadienis, 22:25 val.)"Renversa" įveikė JKK "Fortūną" (2011 gegužės 24 d., antradienis, 22:38 val.)"Elektromontuotojas" neatsilaikė prieš "KK Atžalyną" (2011 gegužės 24 d., antradienis, 20:52 val.)"Elektromontuotojas" po atkaklios kovos įveikė JKK "Fortūną" (2011 gegužės 17 d., antradienis, 20:45 val.)"Sandarikliai" po dramatiškos kovos įveikė JKK "Fortūną" (2011 birželio 08 d., trečiadienis, 22:22 val.)Po nesunkios kovos dviženkliu skirtumu pergalę iškovojo KK "Atžalynas" (2011 gegužės 25 d., trečiadienis, 22:14 val.)"Renversa" įrodė savo pranašumą prieš "KK Atžalyną" (2011 gegužės 17 d., antradienis, 22:32 val.)JKK "Fortūna" pateko į "Laikinosios Sostinės 2011" mažosios taurės "Iššūkio" ketvirtfinalį (2011 birželio 01 d., trečiadienis, 22:51 val.)