A.S.K. „Persvara“ – 2 vs New Team (74:64)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 30 d., Sekmadienis, 10:30 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

„A.S.K. „Persvara“ ‒ 2“ po pratęsimo palaužė „New Team“

2014 lapkričio 30 d., Sekmadienis, 21:47 val., peržiūros: 941

Sekmadienio rytą, paskutinę rudens dieną, susitiko dvi "C" lygos, A pogrupio komandos autsaiderės – "A.S.K. "Pervara" – 2" (šeimininkai) prieš "New Team" (svečiai). Pirmąją rungtynių pusę komandos žaidė taškas į tašką, o trečiajame kėlinyje pradėjo ryškėti svečių pranašumas. Visgi, šeimininkai susiėmė ir netrukus prisivijo varžovus, o pratęsimo metu visa galva geriau atrodė bei iškovojo antrąją pergalę.

Pirmasis kėlinys prasidėjo keturiais greitais svečių taškais, į kuriuos šeimininkai atsakė atkarpėle 6:0. Kėlinį komandos užbaigė pelnydamos dar po keturis taškus ir po pirmojo ketvirčio šeimininkai turėjo nedidelį pranašumą – 10:8. Antrojo kėlinio pradžią komandos žaidė taškas į tašką ir "Persvaros" ekipa vis turėjo šiokį tokį pranašumą. Vėliau svečiams pavyko persverti rezultatą, tačiau kėlinuko pabaigą sėkmingiau sužaidė šeimininkai bei turėjo minimalų pranašumą po pirmosios rungtynių pusės – 32:31.

Trečiąjį ketvirtį "New Team" pradėjo spurtu 0:10 bei įgavo didžiausią pranašumą šiose rungtynėse. Po šalto dušo atsigavę "Persvariečiai" laimėjo atkarpą 9:2 bei netrukus kvėpavo varžovams į nugarą. Kėlinį komandos baigė pelnydamos dar po kelis taškus ir po trečiojo ketvirčio rezultatas buvo 45:47. Ketvirtąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo šeimininkai ir persvėrė rezultatą. Visgi, svečiai neleido varžovams pabėgti į priekį ir patys persvėrė rezultatą. Likus kiek daugiau nei minutei, "Persvaros" ekipa atsilikinėjo trimis taškais, tačiau pradėję spausti varžovus, jie pelnė šešis paeiliui taškus ir patys įgavo trijų taškų atotrūkį. Visgi, svečiai pasinaudojo proga bei išplėšė pratęsimą.

Pratęsimą šeimininkai pradėjo spurtu 8:0 bei taip praktiškai nulėmė rungtynių pabaigą. Viso labo du taškus per pratęsimą įmetę "New Team", taip ir išliko nepajutusi pergalės skonio. Galutinis rungtynių rezultatas 74:64.

A.S.K. „Persvara“ – 2: Domantas Sprindys – 20 tšk., Vytautas Juknevičius – 18 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Ugnius Petrauskas – 14 tšk.

New Team: Giedrius Merkevičius – 18 tšk., Domantas Inkrata – 16 tšk. (17 atk. kam.), Martynas Kriaučiūnas – 15 tšk. (7 rezult. perd.), Tomas Čeida – 11 tšk.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų treneris T.Cylikas išsakė savo mintis: "Susitiko dvi grupės autsaiderės, todėl atėjom tik su viena mintimi – pergale. Žinojome varžovų žaidėjus, kurie yra pagrindiniai vedliai, todėl bandėme susikoncentruoti į gynybą prieš juos. Tačiau šiandien mano komanda demonstravo žaidimą "be galvos" ir daugelis atakų buvo chaotiškos ir neparuoštos. Tai puikiai atspindi ir tai, kad vienu metu atsilikinėjome 9taškais. Visgi, susigriebėm. Lemiamu metu varžovai pasimetė prieš mūsų naudotą spaudimą ir teko žaisti pratęsimą, kuriame psichologiškai buvome stipresni."

A.S.K. „Persvara“ ‒ 2 po atkaklios kovos palaužė „KMAIK“ ekipą. (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 14:46 val.)„Partizanas“ nepasigailėjo KKL naujokų „New Team“ (2014 spalio 28 d., antradienis, 00:28 val.)BC „Gazuotas Pienas“ nepavargo rungtynėse su „New Team“ (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 22:47 val.)„VU KHF“ nesunkiai susitvarkė su „New Team“ (2014 lapkričio 08 d., šeštadienis, 00:14 val.)„KMAIK“ nesunkiai nugalėjo „New Team“ ekipą (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:54 val.) „Kulautuva“ svečiuose įveikė „A.S.K. „Persvara“ – 2“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 01:20 val.)„Grizliai“ pasismagino dvikovoje su „New Team“. (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 00:54 val.)„Kolpingo kolegija“ nepasigailėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 ekipos (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:33 val.)„Lietuvos Šaulių sąjunga“ nepasigailėjo „A.S.K. „Persvara“ – 2“ ekipos (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 01:55 val.)„BC Ambi“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:40 val.)