KAUNO ŠVARA vs SWECO HIDROPROJEKTAS (66:68)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 vasario 01 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

Po permainingos kovos "Sweco Hidroprojektas" įveikė "Kauno Švaros" šešetuką

2011 vasario 01 d., Antradienis, 22:21 val., peržiūros: 5049

Antradienį, vasario 1 dieną, "Kauno Švaros" sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos, "Top Sport" pirmenybių rungtynės tarp šeimininkų "Kauno Švara" ir svečių "Sweco Hidroprojektas" ekipų. Šešiese žaidę šeimininkai sugebėjo kaip reikiant pasipriešinti svečiams. Nuo pat pirmojo kėlinuko vyko atkakli kova, komandos žaidė taškas į tašką. Antrąjame ketvirtyje situacija nesikeitė. Po ilgosios pertraukos visi tikėjosiu žaidimo lūžio ir "Sweco Hidroprojektas" komandos spurto, tačiau jis neįvyko. Paskutinis kėlinys tapo lemiamas, tačiau daugiau jėgų turėję svečiai sugebėjo išplėšti pergalę 66:68 (16:17, 21:24, 12:16, 17:11).

Pirmasisi kėlinukas prasdėjo dviem M.Senkaus taškais. Toliau kėlinuko pradžia klostėsi apylygiai. Komandos apsikeitė tritaškiais metimais ir svečių ekipos narys D.Baranauskas pridėjo dar du taškus ir rezultatas buvo lygus (7:7). Po dvijų netaiklių varžovų baudos metimų, bei dviejų sėkmingų atakų, svečiai šiek tiek išsiveržė į priekį (7:11), tačiau ilgai netrukus, D.Kazlausko ir M.Senkaus pastangomis rezultatas tapo lygus (11:11). Vėliau, po dar dviejų sėkmingų "Sweco Hidroprojektas" ekipos atakų buvo susigrąžintas 4 taškų pranašumas, tačiau ir vėl jis ilgai neišsilaikė, kadangi A.Gasiūnas ir D.Kazkauskas pataikė po dvitaškį, bei išlygino rezultatą (15:15). Kėlinuko pabaigoje R.Undraitis pataikė dvitaškį metimą ir rezultatas po pirmojo rungtynių kėlinuko 16:17.

Antrąjį ketvirtį dviem taikliais baudos metimais pradėjo svečių ekipos atstovas R.Undraitis ir suteikė savo komandai 3 taškų pranašumą, vėliau A.Knieža pataikė dar du taškus ir preanašumas išaugo iki 5 taškų (16:21). Vėliau sekė šeimininkų komandos spurtas 6:0, prie kurio prisidėjo D.Kazlauskas ir A.Gasiūnas, pelnydami po tris taškus, bei persverdami rezultatą, nors ir minimaliu skirtumu, tačiau savo pusėn (22:21). Komandoms apsikeitus rezultatyviomis atakomis, sekė 6 iš eilės, "Sweco Hidroprojektas" ekipos nario D.Čepulio, taškai, suteikdami jo komandai 5 taškų pranašumą. Po dviejų iš trijų taiklių A.Gasiūno baudos metimų sekė svečių komandos kapitono J.Jasaičio tritaškis metimas, kuris padidino persvarą jau iki 6 taškų (26:32). Toliau sekė keli taiklūs šeimininkų ekipos baudų metimai, tačiau vėl 6 taškų persvarą sugrąžino G.Tulausko tritaškis metimas (29:35). Iki kėlinuko galo komandų žaidimas išsilygino ir rezultatas prieš ilgąją pertrauką buvo 37:41.

Po ilgosios pertraukos grįžusios komandos vėl kibo į darbą. Po kelių sėkmingų šeimininkų ekipos atakų, deficitas ištirpo iki dviejų taškų, tačiau iškart poto sekė 6 iš eilės D.Čepulio taškai, kurie suteikė svečių komandai 8 taškų pranašumą (43:51). Vėliau sekė du tolimi P.Vosgirdo metimai, kurie sumažino deficitą iki 4 taškų (49:53). Kėlinuką dviem dvitaškiais metimais iš eilės, be varžovų atsako, užbaigė J.Jasaitis, prieš lemiamą rungtynių dalį suteikęs savo komandai 8 taškų pranašumą 49:57.

Paskutinioji rungtynių dalis buvo pati nerezultatyviausia, kadangi dominavo gynybinis krepšinis ir to pasekoje komandos daug prasižengdavo, bei dažnai stodavo mesti baudos metimus. Šiame kėlinuke, pagrindinis "Sweco Hidroprojektas" ekipos taškų šaltinis ir buvo baudų metimai. Tuo tarpu šeimininkų ekipa bandė remtis tolimais metimais, tačiau jiems tai daryti sekėsi ne itin gerai. Artėjant kėlinukui į pabaigą, po G.Bytauto tritaškio metimo deficitas buvi ištirpęs iki minimumo, tačiau svečiai sugebėjo atsilaikyti ir galėjo džiaugtis 3 pergale, tuo tarpu svečiai paturė antrąją nesėkmę. 66:68.

"Kauno Švara": M.Senkus 20 (8 išprov.praž.), K.Bytautas ir D.Kazlauskas – po 12, P.Vosgirdas 10 taškų.

"Sweco Hidroprojektas": V.Bunikis 18, D.Čepulis 16, J.Jasaitis 11 (5 rez.perd., 6 išprov.praž.).

Po rungtynių nugalėtojų strategas Rimantas Undraitis, paklaustas, kodėl taip sunkiai žaidė, nors žaidė 12 prieš 6, sakė, jog tai lėmė nenusiteikimas varžyboms ir tai, jog komanda tikėjosi lengvos pergalės. Treneris dar paminėjo, jog rungtynės buvo tikrai sunkios.

Pralaimėtojų treneris nedaugžodžiavo ir kaip pagrindinę pralaimėjimo prižastį įvardijo tai, kad nesusirinko visi žaidėjai, bei tai, kad rungtynių gale pritrūko jėgų, kadangi žaidė tik šešiese.

"Kauno aerouostas" po permainingos kovos palaužė "Sweco hidroprojektas" ekipą (2010 lapkričio 17 d., trečiadienis, 22:41 val.)"Sweco Hidroprojektas" įveikė "Bero & Termoizola" (2011 kovo 02 d., trečiadienis, 22:29 val.)"Sweco Hidroprojektas" ketvirtąjame kėlinyje įveikė "Agava & ASS" elipą (2010 gruodžio 22 d., trečiadienis, 21:51 val.)"Sweco Hidroprojektas" į finalą žengė po pirmosios kovos (2011 gegužės 01 d., sekmadienis, 23:07 val.)Lygioje kovoje "Sweco Hidroprojektas" palaužė "Lietuvos geležinkeliai" ekipą (2011 kovo 07 d., pirmadienis, 23:18 val.)"Sweco Hidroprojektas" ketvirtąjame kėlinyje įveikė "Vėjų linija & Garliavos duona" ekipą (2010 gruodžio 13 d., pirmadienis, 23:14 val.)"Sweco Hidroprojektas" pasiekė nesunkią pergalę (2011 sausio 30 d., sekmadienis, 22:29 val.)"Kieto krepšinio" dvikovoje pranašesni buvo "Sweco Hidroprojekto" vyrai (2011 vasario 19 d., šeštadienis, 00:35 val.)"Elektromontuotojas" nepasigailėjo "Sweco Hidroprojektas" ekipos (2010 lapkričio 30 d., antradienis, 20:55 val.)"Bangos Energetika - Diremta & STP" palaužė "Kauno Švaros" pasipriešinimą (2010 spalio 26 d., antradienis, 22:16 val.)